Katalog patronów

Filtry

Kategorie patronów

Fundacje i organizacje

Poznaj patronowane zrzutki, czyli zbieranie funduszy na rzecz organizacji pozarządowych. Odkryj najpopularniejsze fundacje w Polsce i wspieraj je za pomocą zbiórek pieniędzy. Zbieraj i przekazuj pieniądze bezpośrednio na konto wybranej organizacji. Bez opłat i dodatkowych prowizji. Bez obaw o podatki. Platforma Zrzutka.pl, jako krajowa instytucja płatnicza, zapewnia bezpieczeństwo transakcji i zebranych środków. Rozpocznij patronowaną zrzutkę!

Czytaj więcej

Przeglądaj patronów z kategorii: projekty, charytatywne, potrzeby, sport, kultura, zwierzęta lub podróże. Wszystkie organizacje ze statusem patrona zostały dokładnie zweryfikowane przez nasz zespół. Przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa transakcji i rzetelnego rozliczenia organizatorów. Możesz być pewien, że twoje środki trafią we właściwe miejsce! Pomagaj fundacjom i organizacjom w prosty i darmowy sposób!

Jesteś członkiem fundacji charytatywnej lub innej organizacji pozarządowej (NGO)? Poznaj korzyści wynikające ze zrzutek patronowanych! Pozwól wspierać podopiecznych swojej fundacji lub wypełniać cele statutowe darczyńcom z całej Polski! Dowiedz się więcej na temat wspierania organizacji na naszej platformie.

Zrzutka.pl przedstawia zrzutki patronowane

Wspieraj ulubioną organizację.