Rusza nowa odsłona naszej aplikacji mobilnej na system Android!

Napisano 14 stycznia, 2019

Kilka słów o tym, co w najnowszej, rewolucyjnej aktualizacji naszej aplikacji mobilnej na system Android!

Zgodnie z zapowiedziami (zobacz zapowiedzi) oddajemy do Waszego użytku pierwszą z trzech super rzeczy!

Pierwsza rzecz - już do Waszego użytku!

Chodzi o nową funkcję w aplikacji mobilnej na system Android (dodatkowo, oprócz nowej funkcji, aplikacja otrzymała nowy, nowocześniejszy wygląd). Funkcja, o której mowa, to tzw. 'rozliczenia' - dzięki niej zbilansujecie swoje wydatki ze znajomymi, a wszystko zakończycie zrzutką, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli Wam na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków. Brzmi interesująco? Poniższy film w skrócie ukazuje możliwości, o których mowa:

Druga rzecz - opublikujemy ją już niebawem! 

W najbliższych dniach podobnej aktualizacji doczeka się również nasza aplikacja dedykowana systemowi iOS - właściciele iPhone'ów muszą niestety poczekać chwilkę dłużej - gdy tylko aktualizacja aplikacji na ten system będzie dostępna, to poinformujemy Was o tym na naszym facebooku oraz zaktualizujemy niniejszy wpis na blogu.

Trzecia rzecz - jeszcze chwilę, jeszcze trochę!

W ciągu najbliższych tygodni oddamy do Waszego użytku również nową, usprawnioną wersję strony zrzutka.pl - skupiliśmy się zwłaszcza na uproszczeniu procesu edycji i uproszczeniu działania strony oraz na tym, by layout strony był czytelniejszy i bardziej przejrzysty. Poniżej zamieszczamy podgląd nowego widoku zrzutki (a dokładniej górnej jego części):

nowy_widok
 

Dziękujemy Wam za rok 2018! 

Dziękujemy Wam za to, że zbieraliście i wpłacaliście praktycznie na wszystko! W 2018 roku zaksięgowaliśmy MILIONOWĄ wpłatę na zrzutka.pl - stało się to 29 listopada 2018 roku o godz. 17:57:02. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - kliknij grafikę poniżej.

mln_wplat

Zastanawiasz się nad tym, czym jest zrzutka.pl i na co możesz zbierać?

Poniżej znajdziesz wybrane przez nas, przykładowe zrzutki z różnych kategorii i kilka innych informacji:

1. Zrzutki prywatne np. na prezenty urodzinowe:

zrzutka prezent

Zrzutka.pl to rozwiązanie, które pozwala grupie znajomych na prosty, wspólny zakup jednego dużego prezentu (zamiast wielu, często niepotrzebnych, drobnych prezentów). 

2. Zrzutki na realizację marzeń:

zrzutka taneczne

Dzięki zrzutka.pl tysiące osób zrealizowało swoje marzenia! Masz marzenia? Zacznij je realizować z pomocą zrzutka.pl!

3. Zrzutki na realizację projektów:

tatromaniak

Zrzutka.pl to także wiele udanych zbiórek typowo crowdfundingowych, w których społeczność zrzuciła się na realizację konkretnego projektu. Jeśli masz pomysł i po głowie chodzi Ci ciekawy projekt, ale brakuje pieniędzy - skorzystaj ze zrzutka.pl.

4. Zrzutki niosące pomoc/charytatywne:

zuk

Akcje charytatywne pokazują, że Polacy potrafią i chcą pomagać! Jeśli potrzebujesz pomocy lub jeśli pomocy potrzebuje ktoś z Twojego otoczenia, to zrzutka.pl może okazać się bardzo pomocnym narzędziem, dzięki któremu potrzebna pomoc się znajdzie!

Wymienione wyżej kategorie, to tylko przykłady. Ty też chcesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel i dołączyć do ponad 100 tys. osób, które zebrały ponad 80 mln zł na naszej platformie? Nie wahaj się - nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play - zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie.

Zrzutka.pl możesz używać za darmo - utrzymujemy się głównie z darowizn. Na zrzutce każdy może zbierać na dowolny cel (prywatny np. urodziny, publiczny - np. projekt, akcja charytatywna), a założenie zrzutki jest bardzo proste i zajmuje 1 minutę.

Zrzutkę założysz błyskawicznie na naszej stronie internetowej (http://zrzutka.pl) lub w aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store

Ps. raczej nie proś przypadkowych ludzi o sfinansowanie nowego iPhone'a, to może się nie udać;) Jednak gdy masz urodziny i poprosisz o to samo znajomych - sukces gwarantowany. 


Aby dodać komentarz lub

Przemysław Dąbrowski

Dziękuję serdecznie za pomoc w dążeniu do realizacji mojego marzenia :) 3gjeh3

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.