Rozliczenia w aplikacji mobilnej zrzutka.pl - sprawdź to!

Napisano 20 lutego, 2019. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Rozliczenia w aplikacji mobilnej zrzutka.pl - sprawdź to!

Informujemy, że od 19 lipca 2023 przestaniemy wspierać naszą aplikację mobilną. Od tej daty zapraszamy na stronę zrzutka.pl, która oferuje lepszy i pełniejszy serwis - kliknij i dowiedz się więcej.

Rozliczenia, czyli kilka słów o tym, co w najnowszej, rewolucyjnej aktualizacji naszej aplikacji mobilnej na system Android i iOS!

Wraz z najnowszą aktualizacją naszej aplikacji mobilnej oddajemy do Waszego użytku 'rozliczenia' - dzięki nim zbilansujecie swoje wydatki ze znajomymi, a wszystko zakończycie zrzutką, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli Wam na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków. Brzmi interesująco? Poniżej sprawdzisz jak to działa:

1. Dodajesz rozliczenie:

rozliczenie

Uwaga - aby uzyskać dostęp do rozliczeń musisz przełączyć aplikację w tryb rozliczeń - zrobisz to w zakładce 'konto'. 

2. W rozliczeniu dodajesz wydatki, które się ze sobą bilansują:

rozliczenie bilans

Koniec mozolnego liczenia kto ile musi Ci oddać! W rozliczeniu wprowadzasz wydatki, a aplikacja zbilansuje kwoty i poda wynik końcowy w kółku niebieskim (są Tobie dłużni) i kółku czerwonym (Ty jesteś im dłużny). Przykładowo jeśli zapłaciłeś za Kamilę i Bartka po 50 zł, a później Kamila przy innym wydatku zapłaciła za Ciebie 20 zł, to aplikacja poda finalną kwotę jaką jest Ci dłużna Kamila (30 zł). Dzięki rozwiązaniu przedstawionemu w punkcie niżej możesz poprosić Kamilę o zwrot należnej kwoty, a pieniądze otrzymasz na swoje konto w ciągu maksymalnie kilku minut!

3. Do rozliczenia możesz założyć zrzutkę:

zrzutka

Do każdego rozliczenia możesz założyć zrzutkę - jeśli chcesz, aplikacja doda do opisu listę dłużników, a ponadto każdy z dłużników otrzyma link do wpłaty z przypisaną kwotą, jaką powinien Ci oddać. Dzięki błyskawicznym wpłatom i wypłatom na zrzutka.pl otrzymasz zwrot swoich pieniędzy w ciągu kilku minut!

4. Każdy z twoich dłużników otrzymuje indywidualny link z przypisaną kwotą, którą ma Tobie oddać (kwota przypisana do linku automatycznie aktualizuje się w zależności od zmian wprowadzanych w rozliczeniu):

rozliczenia

Przykładowo jeśli posiadasz rozliczenie z utworzoną zrzutką i w tym rozliczeniu Bartek jest Ci dłużny 80 zł, to Bartek po wejściu na swój unikalny link do wpłaty zostanie poproszony o przelew na 80 zł (kwotę może zmienić, ale sugestią jest kwota, jaką jest dłużny). Jeśli jednak dokonasz edycji rozliczenia i Bartek będzie Ci dłużny nie 80 zł, a na przykład 125 zł, to indywidualny link do wpłaty Bartka zaktualizuje się i będzie prosił Bartka o wpłatę 125 zł. 

5. Oczywiście zrzutkę przypisaną do rozliczenia możesz dowolnie edytować:

rozliczenie

Jeśli tylko masz czas i ochotę, to możesz dowolnie edytować zrzutkę przypisaną do Twojego rozliczenia dodając opis, zdjęcia i film. Wszystko zależy od Ciebie.

Planujemy jeszcze coś!

W ciągu najbliższych tygodni oddamy do Waszego użytku również nową, usprawnioną wersję strony zrzutka.pl - skupiliśmy się zwłaszcza na uproszczeniu procesu edycji i uproszczeniu działania strony oraz na tym, by layout strony był czytelniejszy i bardziej przejrzysty. Poniżej zamieszczamy podgląd nowego widoku zrzutki (a dokładniej górnej jego części):

nowy_widok
 

Zastanawiasz się nad tym, czym jest zrzutka.pl i na co możesz zbierać?

Poniżej znajdziesz wybrane przez nas, przykładowe zrzutki z różnych kategorii i kilka innych informacji:

1. Zrzutki prywatne np. na prezenty urodzinowe:

zrzutka prezent

Zrzutka.pl to rozwiązanie, które pozwala grupie znajomych na prosty, wspólny zakup jednego dużego prezentu (zamiast wielu, często niepotrzebnych, drobnych prezentów). 

2. Zrzutki na realizację marzeń:

zrzutka taneczne

Dzięki zrzutka.pl tysiące osób zrealizowało swoje marzenia! Masz marzenia? Zacznij je realizować z pomocą zrzutka.pl!

3. Zrzutki na realizację projektów:

tatromaniak

Zrzutka.pl to także wiele udanych zbiórek typowo crowdfundingowych, w których społeczność zrzuciła się na realizację konkretnego projektu. Jeśli masz pomysł i po głowie chodzi Ci ciekawy projekt, ale brakuje pieniędzy - skorzystaj ze zrzutka.pl.

4. Zrzutki niosące pomoc/charytatywne:

zuk

Akcje charytatywne pokazują, że Polacy potrafią i chcą pomagać! Jeśli potrzebujesz pomocy lub jeśli pomocy potrzebuje ktoś z Twojego otoczenia, to zrzutka.pl może okazać się bardzo pomocnym narzędziem, dzięki któremu potrzebna pomoc się znajdzie!

Wymienione wyżej kategorie to tylko przykłady. Ty też chcesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel i dołączyć do ponad 250 tys. osób, które zebrały ponad 100 mln zł na naszej platformie? Nie wahaj się - nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie.

Zrzutka.pl możesz używać za darmo - utrzymujemy się głównie z darowizn. Na zrzutce każdy może zbierać na dowolny cel (prywatny np. urodziny, publiczny - np. projekt, akcja charytatywna), a założenie zrzutki jest bardzo proste i zajmuje 1 minutę.

Zrzutkę założysz błyskawicznie na naszej stronie internetowej (http://zrzutka.pl). 

Ps. raczej nie proś przypadkowych ludzi o sfinansowanie nowego iPhone'a, to może się nie udać;) Jednak gdy masz urodziny i poprosisz o to samo znajomych - sukces gwarantowany. 

Facebook Twitter


Komentarze 6

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.