Zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn od użytkowników. Co powstaje dzięki nim?

Napisano 14 lipca, 2018

Można nas używać w 100% za darmo (brak prowizji od wpłat i wypłat). Utrzymujemy się głównie dzięki darowiznom. Na co przeznaczane są te środki i co dzięki nim udało się zrobić?

W ciągu ostatnich miesięcy, dzięki darowiznom, które od Was otrzymaliśmy, udało nam się między innymi:

1. Uruchomić aplikację mobilną na system Android i iOS - przeczytaj więcej.

2. Udoskonalić aplikację mobilną - w ostatnim czasie dodaliśmy m.in. możliwość nagrywania filmów oraz przeglądarkę zrzutek na ekranie głównym aplikacji.

3. Na naszej stronie, którą również nieustannie ulepszamy, wdrożyliśmy możliwość dodawania zdjęć do nagród za wpłaty na zrzutki - przeczytaj więcej.

4. Ulepszyliśmy również naszą stronę dodając liczne nowości, których celem jest polepszenie skuteczności zbiórek pieniędzy - przeczytaj więcej.

5. Rozwiązanie z punktu wyżej uzupełniło wdrożoną wcześniej możliwość tworzenia linków śledzących

6. Przeprowadziliśmy akcję charytatywną z brykacze.pl - zobacz.

7. Zorganizowaliśmy promocję wraz z cda.pl, dzięki której każdy mógł otrzymać darmowy dostęp do filmów - zobacz.

8. Pomogliśmy zebrać ponad 100 mln zł wszystkim tym, którzy realizują marzenia na zrzutka.pl (aktualne dane na stronie głównej zrzutka.pl)!

Aktualnie pracujemy nad wieloma nowościami, o których będziemy informować na bieżąco!

Zgodnie z zapowiedzią poczynioną wyżej informujemy:

9. Zaktualizowaliśmy naszą aplikację mobilną o bardzo ciekawe rozwiązanie - tzw. rozliczenia, więcej na ten temat tutaj.

10. Ciągle unowocześniamy nasze rozwiązania - ostatnio dodaliśmy m. in. możliwość edycji i dodawania nagród z poziomu aplikacji mobilnej, możliwość tworzenia widgetu oraz inne usprawnienia - sprawdź nowości.

11. Planujemy kolejne interesujące wdrożenia - śledź nas na naszym facebooku i bądź na bieżąco.

Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

1. Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.

2. Po drugie - czy to działa?

300 000 zrzutek, ponad 100 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play - zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka dla Tomasza Mackiewicza, która zebrała ponad 700 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 700 000 zł:


b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):


c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki


Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.


Strona internetowa zrzutka.pl to nie wszystko! Wraz z najnowszą aktualizacją naszej aplikacji mobilnej oddaliśmy do Waszego użytku 'rozliczenia' - dzięki nim zbilansujecie swoje wydatki ze znajomymi, a wszystko zakończycie zrzutką, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli Wam na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków. Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.


Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz.


Aby dodać komentarz lub

Robert Sikora

Robert Sikora

https://zrzutka.pl/ zbieram-na-program-kulinarny-z-wlasnym-udzialem-filmy-sa-na-facebook-dziekuje-wam-bardzo

Robert Sikora

Robert Sikora

Dziekuje za Każda Przysłowiową Złotóweczka. Mam nadzieję że Spełnie w końcu Swoje Największe Marzenie Proszę Pomóżcie. Bardzo Dziękuję Wam.

MS

Proszę o wsparcie jestem w trudnej sytuacji materialnej.Opał na zimę i okulary dla mamy i syna to jedne z ważniejszych moich potrzeb.Tak naprawdę jest ich więcej.

Adrian Kraus

Zbieramy na dom wesprzyj nas https://zrzutka.pl/4x7byy

Patrycja Fiedor

Trzeci raz dopadła mnie białaczka... Tym razem z naciekami w kościach, mięśniach, węzłach, piersi, obojczyku... Proszę wejdź, przeczytaj i pomóż ???????? https://zrzutka.pl/4vahkz

JO

Proszę o wsparcie,jestem wtrudnej sytuacji .https;//zrzutka.pl/xk29u5

TG

Prosze o wsparcie https://zrzutka.pl/z/WUTJ9c

Przemysław Dąbrowski

Dziękuję serdecznie za pomoc w dążeniu do realizacji mojego marzenia :) 3gjeh3

MW

Witam, bardzo prosiłabym o pomoc w mojej chorobie. Ta zrzutka to zasadniczo moja ostatnia deska ratunku. Jeżeli ktoś nie ma możliwości wpłaty, to każde udostępnienie też się liczy. Z góry bardzo dziękuję z całego serca. https://zrzutka.pl/mn4k5m

Dajana Ignaciuk

https://zrzutka.pl/w3ub5k blagam o pomoc na dworze mroz a w mieszkaniu nie ma nawet ogrzewania wierze ze sa dobrzy ludzie ktorzy mi pomoga

MW

Szanowni Państwo, prośba o wsparcie. Dziękuję !! https://zrzutka.pl/potrzebna-pomocna-dlon-jzsfwe

Damian Senkowski

Proszę pomóżcie mi walce z nieuleczalną chorobą i podajcie dalej linka, liczy się każda złotówka. Z góry Dziękuje. https://zrzutka.pl/pomoz-mi-w-wieloletniej-walce-z-nieuleczalna-choroba-e8cder

PJ

Zachęcam do pomocy :) https://zrzutka.pl/x6fmmr

DG

https://zrzutka.pl/remont-kuchni-s33f5a

Danuta Wołowska

Danuta Wołowska

https://zrzutka.pl/h8c45y

Michał Guziński

https://zrzutka.pl/z/remontdlarodziny Proszę o zlotoweczke dla rodziny

Michał Guziński

https://zrzutka.pl/z/remontdlarodziny

Gabriela Bańska

https://zrzutka.pl/fkew37 zapraszam zajrzyj to nic nie kosztuje a może akurat znajdziesz zbędną Ci złotówkę. ????

Michał Guziński

https://zrzutka.pl/pfj7p6

Adrian Płuciennik

Prosze o pomoc https://zrzutka.pl/zbiorka-dla-taty-na-zrealizowanie-jego-marzenia-w-grupie-sila-damy-rade

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.