Zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn od użytkowników. Co powstaje dzięki nim?

Napisano 14 października, 2020
Zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn od użytkowników. Co powstaje dzięki nim?

Można nas używać w 100% za darmo (brak prowizji od wpłat i wypłat). Utrzymujemy się głównie dzięki darowiznom. Na co przeznaczane są te środki i co dzięki nim udało się zrobić?

W ciągu ostatnich miesięcy, dzięki darowiznom, które od Was otrzymaliśmy, udało nam się między innymi:

1. Uruchomić aplikację mobilną na system Android i iOS, które stale ulepszamy - przeczytaj więcej.

apki_zrzutka

2. Udoskonalić aplikację mobilną - w ostatnim czasie dodaliśmy m.in. możliwość nagrywania filmów, generowania kodów QR i tworzenia zrzutek cyklicznych oraz przeglądarkę zrzutek na ekranie głównym aplikacji.

3. Na naszej stronie, którą również nieustannie ulepszamy, wdrożyliśmy możliwość generowania kodów QR i dedykowanych plakatów do zrzutek oraz tworzenia skarbonek do zrzutek.

4. Ulepszyliśmy również naszą stronę dodając liczne nowości, których celem jest polepszenie skuteczności zbiórek pieniędzy - przeczytaj więcej.

5. Rozwiązanie z punktu wyżej uzupełniło wdrożoną wcześniej możliwość tworzenia linków śledzących

zrzutka_linki

6. Przeprowadziliśmy akcję dzięki której zebraliśmy ponad 1 200 000 złotych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

7. Zorganizowaliśmy promocję wraz z cda.pl, dzięki której każdy mógł otrzymać darmowy dostęp do filmów.

8. Pomogliśmy zebrać ponad 400 mln zł wszystkim tym, którzy realizują marzenia na zrzutka.pl (aktualne dane na stronie głównej zrzutka.pl)!

9. Zaktualizowaliśmy naszą aplikację mobilną o bardzo ciekawe rozwiązanie - tzw. rozliczenia, więcej na ten temat tutaj.

10. Ciągle unowocześniamy nasze rozwiązania - ostatnio dodaliśmy m. in. możliwość edycji i dodawania nagród z poziomu aplikacji mobilnej, możliwość tworzenia widgetu oraz inne usprawnienia - sprawdź nowości.

11. Otrzymaliśmy zezwolenie Komisji Nadzory Finansowego na działanie w charakterze krajowej instytucji płatniczej - zobacz!

12. Wdrożyliśmy redesign naszej strony - zobacz szczegóły!

redesign_zrzutka


13. Uruchomiliśmy dedykowaną platformę do organizacji zrzutek w modelu subskrypcyjnym - sprawdź

cykliczna_zrzutka

14. Dodaliśmy kolejne nowości i usprawnienia - zobacz.

15.  Uruchomiliśmy dedykowaną platformę do organizacji zrzutek w modelu patronowanym - sprawdź.

patronowane

16. Utworzyliśmy fundację, która zajmie się pomocą tym, którzy tego potrzebują - Fundacja To się uda! Fundacja z sukcesami przeprowadziła już akcje #podarujwakacje oraz #wszystkiedzieciwsieci

17. Wdrożyliśmy możliwość tworzenia dedykowanych podziękowań dla wspierających - zobacz.

18. Wdrożyliśmy możliwość dodawania postów do nagród - dzięki nim przekażesz wspierającym treści, za które zapłacili - więcej.

19. Wdrożyliśmy wiele zaawansowanych rozwiązań dla profesjonalnych użytkowników - znajdziesz je w tym artykule.

20. Planujemy kolejne interesujące wdrożenia - śledź nas na naszym facebooku i bądź na bieżąco.


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna

Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane


Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 23

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.