Sport to zdrowie!

Sport to zdrowie!

Poprzez ruch rozładowujemy negatywną energię, zmniejszamy ryzyko wystąpienia chorób i przede wszystkim - dobrze spędzamy czas! Czy sport jest Twoim hobby? Chcesz rozwijać pasje, ale portfel na to nie pozwala? Załóż zbiórkę i zrzuć się z innymi na realizowanie swoich sportowych zainteresowań!

Surfing, kolarstwo, futbol amerykański... To wszystko znajdziesz też na zrzutka.pl!


"Wędkę, a nie rybę" - czyli pomóż młodym surferom z Bangladeszu!

'WĘDKĘ, A NIE RYBĘ', CZYLI POMÓŻ MŁODYM SURFEROM Z BANGLADESZU

Sifat to chłopak, który prowadzi szkółkę surfowania i pływania dla dzieci w Bangladeszu. W tym momencie Sifat prowadzi zajęcia dla 30 bezdomnych dzieci i dzieci z najbiedniejszych rodzin, które na pewno nie mogłyby pozwolić sobie na takie lekcje. Sifat robi to bezinteresownie mimo, że ten czas mógłby poświęcić swojej rodzinie.

Redakcja Podróży Odbytej założyła zrzutkę, której celem jest zebranie środków na pokrycie kosztów działania szkółki - opłacenie czynszu, kupno desek, a także posiłki dla dzieci. Kliknij tutaj i sprawdź jak im poszło!Park rowerowy Rysianka


Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe RYSIANKA podjęło się dużego wyzwania. W planie jest wybudowanie parku rowerowego dla osób w każdym wieku.

Park ma składać się z trzech torów, w tym jeden przeznaczony dla najmłodszych, a jeden dla doświadczonych kolarzy. Oprócz torów do jazdy, w parku pojawią się również strefy relaksu, idealne do odpoczynku po zabawie.

Podoba Ci się ten pomysł? Zajrzyj na zrzutkę!Przenieśmy Warszawską Syrenę do Czech!

Przenieśmy Warszawską Syrenę do Czech!

Niewielu wie, że w Polsce działa żeńska drużyna futbolu amerykańskiego. Jeszcze mniej osób wie, że ta drużyna odnosi międzynarodowe sukcesy w tym sporcie!

Niestety, żeński futbol amerykański w Polsce dopiero się rozwija. Utalentowane dziewczyny z Warsaw Sirens spotkały się z zaskakującym problemem - nie mają z kim grać!

Ale znalazły na to rozwiązanie - udział w czeskiej lidze futbolu amerykańskiego! Wbrew pozorom, zabłyśnięcie Polek na czeskiej scenie, kosztuje sporo. Do zebrania 40 000 PLN. Czy Warsaw Sirens wygrają tę walkę? Wejdź na zrzutkę i sprawdź!Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

1. Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.

2. Po drugie - czy to działa?

300 000 zrzutek, ponad 100 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka dla Tomasza Mackiewicza, która zebrała ponad 700 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 700 000 zł:


b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):


c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 2

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.