Wróć do bloga

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Napisano 8 czerwca, 2020
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Na zrzutka.pl codziennie zakładane jest kilkaset zrzutek. Ich liczba często oscyluje w granicach tysiąca! Na co zbieramy? Ile zbieramy? Kto wpłaca? 

Podsumowania zwykle są nudne i monotonne. Zapewniamy, że nasze podsumowanie założonych 500 000 zrzutek i zebranych 250 000 000 złotych dostarczy Ci nie lada emocji🤩

To wszystko za sprawą różnorodności - różni organizatorzy, różne potrzeby, a na zrzutka.pl możesz zbierać po prostu na co chcesz (oczywiście zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa 🙂) i bez prowizji!

Przekonał się o tym sam Piotr Rubik. Założył zrzutkę na wydanie na płycie koncertu, który odbył się w październiku 2018 r., w Krakowie (Kantata Polska, najnowszy utwór Piotra Rubika). Zebrane środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów produkcji i wydania albumu. 

rubik1


Sławne osoby nie tylko organizują zrzutki, ale także wspierają medialnie działania innych organizatorów, dzięki czemu zrzutka może osiągnąć niespodziewane wyniki. Tak było w przypadku zrzutki na wsparcie usamodzielniających się młodych dorosłych, założonej przez Fundację Atalaya. Zrzutka osiągnęła 460% początkowo założonego celu 😲, a to wszystko m.in. dzięki nim: Zrzucasz się ze znajomymi/rodziną na prezent 🎁, realizację marzeń? Ułatw sobie związaną z tym rachunkowość i wykorzystaj do tego celu zrzutka.pl tak, jak organizator zrzutki na spełnienie marzenia babci – wydanie książki o historii jej życia.

babcia

Pomagamy zwierzętom! One same nie poproszą nas o pomoc. Po prostu się dla nich zrzucamy i to nie na bagatela małą kwotę, bo ponad 280 000 złotych (z założonego celu 100 000 złotych!).

zoo

Wspierani są także potrzebujący w innych krajach, często bardzo odległych. Zrzutka założona przez Fundację Boże Atelier ma na celu budowę szpitala dla najbiedniejszych mieszkańców Madagaskaru, szczególnie dla niedożywionych dzieci i kobiet będących w trudnej sytuacji życiowej.

madagaskar

Prawie 12 tysięcy osób wsparło również działania związane z akcją #PosiłekDlaLekarza, dzięki czemu udało się zebrać niemal 700 000 złotych 💪👏

posilek

Historia maleńkiej Julki poruszyła serca mnóstwa osób. Na zrzutkę ratującą jej życie wpłaciło prawie 22 tysiące osób. Udało się zebrać prawie 2 000 000 złotych 

julka

Zrzutka dla Julki jest już zakończona. Inne trwające zrzutki o charakterze charytatywnym znajdziesz na: zrzutka.pl/katalog, np. zrzutkę dla Amelki 💜

amelka

W katalogu zrzutek znajdziesz również inne kategorie: projekty, potrzeby, sport, prezenty, zwierzęta i podróże

Na tym etapie musimy zakończyć nasze podsumowanie. Omówienie 500 000 zrzutek jest najzwyczajniej niemożliwe 🤷‍♀️ Podsumuje je kwota 250 000 000 złotych, która została na nie wpłacona 😊

Cieszymy się, że zrzutka.pl stała się narzędziem codziennego użytku, że wykorzystujecie ją do dużych, często bardzo szlachetnych akcji, ale także na co dzień, aby po prostu zrzucić się ze znajomymi czy z rodziną. 

Jesteśmy dla Ciebie. Możesz liczyć na pomoc naszego zaangażowanego i wykwalifikowanego zespołu, który służy poradami w kwestiach technicznych oraz stale czuwa nad pracą i rozwojem zrzutka.pl. 

Wiemy, jak ważna jest ilość zbieranych przez Ciebie środków, dlatego, w odróżnieniu od innych portali, nie pobieramy prowizji. Zebraną kwotę na zrzutce możesz wypłacić w każdej chwili, bez żadnych opłat.

Kibicujemy Ci na każdym kroku - niezależnie czy wspierasz czy prowadzisz zrzutkę. 

Dziękujemy! ❤️

Zespół Zrzutka.pl.Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!
Facebook Twitter


Komentarze 3

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.