10 powodów, dla których warto mieć kartę wpłatniczą, mogącą zastąpić terminal płatniczy

Napisano 18 marca, 2021. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
10 powodów, dla których warto mieć kartę wpłatniczą, mogącą zastąpić terminal płatniczy

O co tyle zamieszania w mediach? Dlaczego o karcie wpłatniczej, mogącej zastąpić terminal płatniczy, pisali już subiektywnieofinansach.pl, spidersweb.pl, antyweb.pl, cyfrowa.rp.pl, wirtualnemedia.pl, tech.wp.pl, fintek.pl, cashless.pl, mamstartup.pl, wyborcza.biz, interaktywnie.com. Nadeszła rewolucja w przyjmowaniu wpłat! Jako Zrzutka.pl z dumą prezentujemy karty wpłatnicze. Dlaczego warto mieć kartę wpłatniczą? Komu się przyda? Poniżej lista 10 podstawowych powodów, które wyjaśniają, dlaczego karta wpłatnicza jest tak rewolucyjna i warto mieć ją zawsze w portfelu.

 1. Jest uniwersalna - kartą wpłatniczą przyjmiesz wpłatę od KAŻDEGO – nieistotne w jakim banku osoba wpłacająca ma konto. Bez prowizji i ukrytych opłat przetransferujesz środki z dowolnego banku na swoje konto osobiste. Karta wpłatnicza - wiele możliwości przyjęcia wpłaty
 2. Przyjmowanie wpłat jest darmowe! Na zrzutka.pl nie ma żadnych obowiązkowych prowizji. Zamawiasz kartę, a abonament jest opłacony już na 6 miesięcy z góry. Później możesz zrezygnować, kiedy tylko chcesz. Proste - nie chcesz, nie płacisz. Inaczej, niż w przypadku terminala płatniczego, zwykle związanego z wiążącą umową na określony czas.
 3. Dzięki karcie szybciej otrzymasz swoje pieniądze. Przyjmowanie wpłat na karcie wpłatniczej jest łatwe i bardzo szybkiekilka klików wystarczy, aby przyjąć wpłatę, a następnie wypłacić ją na swoje konto osobiste. Cała operacja zaksięguje się w kilka minut.
 4. Karta wpłatnicza - przyjmowanie wpłat bezgotówkowo przez trenera na siłowni
 5. Karta jest praktyczna i przyda Ci się w życiu prywatnym. Zapłaciłeś rachunek po wspólnej kolacji ze znajomymi? Połóż kartę na stół, a każdy wybierze swoją ulubioną metodę płatności i, dla odmiany, tym razem nie będziesz czekał pół roku na oddanie kasy.
 6. Wygląda elegancko i budzi zaufanie. Jako przedsiębiorca, sam wiesz, jakie to ważne. Nawet jeśli klient nie będzie miał gotówki, przyjmiesz wpłatę zaraz po wykonaniu usługi – koniec z nieterminowymi płatnościami.
 7. Karta wpłatnicza - szybka wypłata z aplikacji zrzutka
 8. Jest poręczna i mieści się w portfelu (w przeciwieństwie do terminala płatniczego) – jeśli wykonując swoją pracę wozisz do klienta mnóstwo rzeczy, o tej jednej nie będziesz musiał pamiętać.
 9. Pozwoli Ci działać w każdych warunkach! Karta nie wymaga dostępu do prądu – możesz wykorzystać ją w swoim schronisku w górach lub lokalnym sklepie, gdzie posiadanie terminala płatniczego jest niemożliwe lub po prostu się nie opłaca.
 10. Karta wpłatnicza - rozwiązanie dla kelnerów do przyjmowania napiwków bezgotówkowo
 11. Organizujesz zbiórkę do puszek dla swojej fundacji lub stowarzyszenia? A może zdarzyło Wam się stracić lub zgubić puszkę? Wyposaż wolontariuszy w karty wpłatnicze – nie będą musieli nosić ze sobą gotówki (co czasem bywa niebezpieczne) ani terminali płatniczych, które i tak padną na mrozie.
 12. Jest bezpieczna! Bezpieczeństwo gwarantuje Zrzutka.pl – krajowa instytucja płatnicza wpisana na listę KNF pod numerem IP48/2019. Twoje środki są całkowicie bezpieczne podczas całego procesu wpłaty i wypłaty.
 13. Z kartą wpłatniczą możesz być spokojny! Twoja karta wpłatnicza zawsze jest przy Tobie. A co jeśli ją zgubisz? Spokojnie, nic nie trzeba zastrzegać. Jedyne, co można zrobić z kartą, to przyjąć nią środki na przypisaną do karty zrzutkę. Zatem, w najgorszym przypadku, ktoś przekaże Ci pieniądze, a Ty, jak zwykle, będziesz mógł je wypłacić w dogodnym dla Ciebie momencie.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad zamówieniem swojej karty, zerknij do naszego artykułu, który całkowicie rozwiewa wątpliwości. Artykuł znajdziesz klikając tutaj.

Czy wiesz, że karta wpłatnicza spełnia wymogi Polskiego Ładu i może zastąpić kosztowny terminal? Kliknij i dowiesz się więcej!

Nadeszła rewolucja w przyjmowaniu wpłat.

Zamów kartę wpłatniczą

Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 300 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 8

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • BL
  blessedlife

  Hi guys, i don’t have much to say now now, Than to say thanks to Dr. Monday for rescuing me and my family from poverty, and for getting my husband and my Job back, i love playing lottery , but winning is my biggest problem, Ill never forget the day i come in contact with Dr Monday, whose lottery spell make me a winner, some million Dollars , after giving me a sure winning numbers within 3 days to play,my financial status is settled for good,now i have started to live my dream life after 12 years of playing the lottery A big thanks to Dr Monday, am grateful for all you have done for me and family, he can be reach on Via WhatsApp +234 705 993 7909

 • LO
  Loan Offer

  I am a private money lender that give out fast cash no collateral required. all cash amounts and currencies, if interested TO started no matter your location (WhatsApp) number +918131026914 or email [email protected] Pacific landing Services Mr. Gupta Dwyer.

 • SM
  StolARTnia Martyna Jelita

  Rozegrana i rozśpiewana ekipa ALE GRAJĄ! prosi o wsparcie:
  https://zrzutka.pl/h9y83j

 •  
  Anna Derkulskaya

  Pozytywna zrzutka :) zapraszam do uczestnictwa :)
  https://zrzutka.pl/jyb6ja

 •  
  Krzysztof Hołodyński

  Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe, ponieważ toniemy w długach. Duże koszty leczenia naszego wcześniaka, które nie wszystkie były refundowane przez NFZ doprowadziły nas do tego, że musieliśmy zaciągać kredyt za kredytem. Teraz ledwo wiążemy koniec z końcem. Więcej informacji mogę udzielić osobiście, ale jest też dokładniejszy opis w profilu. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.

  https://zrzutka.pl/s56tc2

  Dziękujemy z góry!

 • AK
  Andrzej Krzyżanowski

  Moi drodzy zbieramy na zabieg, i leczenie dla tej pięknej kotki Anabelli aby mogła chodzić. Ma zerwane wiązadło w stawie. Prosimy o wsparcie, polubienia i udostępnianie. Każda złotówka ma moc. 🙏 Anabella Dziękuje ❤😽
  https://zrzutka.pl/na-zabieg-leczenie-dla-tej-pieknej-kotki-anabell-aby-mogla-chodzic

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  Proszę z całego serca o pomoc wsparcie #RT już nie dużo, pozdrawiam serdecznie https://zrzutka.pl/z/v2y2st