Podsumowanie Wakacji

Napisano 6 września, 2021. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Podsumowanie Wakacji

Czy to naprawdę już koniec lata? Nie martwcie się, przygotowaliśmy dla Was małą powtórkę… Jak Wam minęły ostatnie dwa miesiące? Na co zbieraliście i komu udało się odnieść sukces? Przypominamy najciekawsze zrzutki!

Na początek przypominamy o wyjątkowej akcji naszej Fundacji To Się Uda - do 12 sierpnia trwała druga edycja zrzutki #PodarujWakacje. W tym roku na zrzutce zebraliśmy ponad 100 000 zł, dzięki czemu wysłaliśmy na wakacje blisko 150 dzieci z domów dziecka! Zobaczcie jak świetnie bawiły się na obozach organizowanych we współpracy z Survival Race!

podarujwakacje1

podarujwakacje2

podarujwakacje3

podarujwakacje4

Kiedy mowa o naszej Fundacji, nie sposób nie wspomnieć też o tej zrzutce! W sierpniu obchodziliśmy 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Z tej okazji Filip Chajzer założył zrzutkę pod hasłem "Bohaterom" i zebrał na niej aż 164 391 zł na rzecz wsparcia dla Powstańców. Środki zostaną przeznaczone na leki, opłacenie rachunków, opiekę medyczną i spłaty ewentualnego zadłużenia Powstańców i ich współmałżonków. Zrzutka prowadzona była pod patronatem naszej Fundacji To się uda, która odpowiedzialna jest za rzetelne i transparentne przekazanie 100% środków do Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawy przy ul. Nowolipie 22.

bohaterom

Wakacje zapamiętaliśmy też dzięki pięknej akcji biegaczy - Sławka Hadro oraz Łukasza Domina, którzy w ciągu 14 dni mieli przebiec dystans 1111 km ze Świnoujścia do Dubiecka. Podczas wyzwania #projekt1111 zbierali na zrzutce środki na leczenie trójki dzieci - Liama chorego na SMA, Oli z zespołem Downa i Kacperka cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe. Projekt został zakończony podwójnym sukcesem! Biegacze bez przeszkód pokonali założoną trasę, a na zrzutce udało się zebrać nawet więcej niż początkowo zakładano - aż 123 875 zł! Gratulujemy!

projekt1111

Warta przypomnienia jest również zrzutka 19 letniej Marleny Sołtysińskiej z Darłówka, która na realizację swoich marzeń zebrała niemal 100 000 zł!. Dzięki Waszemu wsparciu, Marlena będzie mogła rozpocząć studia na jednej z najlepszych na świecie uczelni - New York University!

NYU

Moglibyśmy jeszcze długo tak wymieniać, ale omówienie wszystkich zrzutek jest najzwyczajniej niemożliwe. Jeśli chcesz być na bieżąco, koniecznie obserwuj nasz profil na facebooku lub instagramie, gdzie każdego dnia publikujemy nowe, ciekawe projekty.

Cieszymy się, że zrzutka.pl stała się narzędziem codziennego użytku, że wykorzystujecie ją do dużych, często bardzo szlachetnych akcji, ale także na co dzień, aby po prostu zrzucić się ze znajomymi czy z rodziną.

Wiemy, jak ważna jest ilość zbieranych przez Was środków, dlatego, w odróżnieniu od innych portali, nie pobieramy prowizji. Zebraną kwotę na zrzutce możecie teraz wypłacać natychmiast, bez żadnych opłat.

Kibicujemy Wam na każdym kroku - niezależnie czy wspieracie czy prowadzicie zrzutkę. 

Dziękujemy! ❤️

Zespół Zrzutka.pl.


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 2

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • BL
  blessedlife

  Hi guys, i don’t have much to say now now, Than to say thanks to Dr. Monday for rescuing me and my family from poverty, and for getting my husband and my Job back, i love playing lottery , but winning is my biggest problem, Ill never forget the day i come in contact with Dr Monday, whose lottery spell make me a winner, some million Dollars , after giving me a sure winning numbers within 3 days to play,my financial status is settled for good,now i have started to live my dream life after 12 years of playing the lottery A big thanks to Dr Monday, am grateful for all you have done for me and family, he can be reach on Via WhatsApp +234 705 993 7909

 • AK
  Andrzej Krzyżanowski

  Moi drodzy zbieramy na zabieg, i leczenie dla tej pięknej kotki Anabelli aby mogła chodzić. Ma zerwane wiązadło w stawie. Prosimy o wsparcie, polubienia i udostępnianie. Każda złotówka ma moc. 🙏 Anabella Dziękuje ❤😽
  https://zrzutka.pl/na-zabieg-leczenie-dla-tej-pieknej-kotki-anabell-aby-mogla-chodzic