Zrzutki cykliczne - poznaj nowe funkcje zrzutek, w których darowizny otrzymujesz regularnie co miesiąc

Napisano 14 października, 2021. Aktualizacja: 7 grudnia, 2023.
Zrzutki cykliczne - poznaj nowe funkcje zrzutek, w których darowizny otrzymujesz regularnie co miesiąc

Zrzutki cykliczne zagościły u nas na dobre. Za ich pośrednictwem możesz zbierać pieniądze na regularne potrzeby i stałe inicjatywy. Różnią się od standardowych zrzutek tym, że darczyńcy mogą wspierać Twoją akcję stałymi miesięcznymi darowiznami.

Dlaczego warto założyć zrzutkę cykliczną na Zrzutka.pl?

Oto co wyróżnia zrzutki cykliczne na tle konkurencji:

 • Zero opłat i prowizji - 100% dla Ciebie
 • Wypłata środków w dowolnym czasie
 • Wpłaty kartami i przelewami online
 • Posty do nagród
 • Eksport wpłat do Excela
 • Adresy śledzące ze statystykami

Możesz już teraz założyć swoją własną zrzutkę cykliczną na dedykowanej stronie: zrzutka.pl/cykliczne.

Nieustannie rozwijamy zrzutki cykliczne jak również pozostajemy otwarci na Twoje sugestie. Dzięki takim sugestiom prezentujemy 2 duże zmiany, które przełożą się na sukces Twojej akcji:

Możliwość wyłączenia wpłat jednorazowych

Od teraz możesz zdecydować o możliwych formach wpłat. Jeśli chcesz, Twoi darczyńcy mogą wybierać pomiędzy wsparciem jednorazowym oraz wsparciem cyklicznym. Możesz też wyłączyć obsługę wpłat jednorazowych w związku z czym Twoi darczyńcy będą mogli wspierać Twoją akcję tylko darowiznami cyklicznymi. Decyzja należy do Ciebie.

Zobacz gdzie możesz wyłączyć wpłaty jednorazowe:Finansowy cel miesięczny i koło postępu

Dodaliśmy w zrzutkach cyklicznych możliwość ustalenia finansowego celu miesięcznego, za sprawą którego Twoja zrzutka zostanie opatrzona unikalnym kołem postępu. Na postęp składa się suma wszystkich wpłat cyklicznych, które zasilają konto Twojej zrzutki, z pominięciem wpłat jednorazowych. Możesz w dowolnej chwili zmieniać swój finansowy cel miesięczny na niższy lub wyższy motywując tym samym swoich darczyńców.

Zobacz gdzie ustala się finansowy cel miesięczny i jak wygląda koło postępu z nim powiązane:

zrzutka_cyklicznazrzutka_cykliczna

Zrzutka.pl oferuje możliwość darmowego tworzenia cyklicznych zrzutek i generowania powtarzalnego, stabilnego przychodu. Dzięki zrzutce cyklicznej możesz w pełni oddać się twórczości nie martwiąc się o finanse! Nowe funkcjonalności natomiast pomogą Ci w szybszym osiągnięciu celu. Nie zastanawiaj się dłużej - załóż zrzutkę cykliczną!

Sprawdź również: Jak włączyć płatności cykliczne?, Jak dodać listę korzyści dla darczyńcy?


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 300 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 2

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • AK
  Andrzej Krzyżanowski

  Moi drodzy zbieramy na zabieg, i leczenie dla tej pięknej kotki Anabelli aby mogła chodzić. Ma zerwane wiązadło w stawie. Prosimy o wsparcie, polubienia i udostępnianie. Każda złotówka ma moc. 🙏 Anabella Dziękuje ❤😽
  https://zrzutka.pl/na-zabieg-leczenie-dla-tej-pieknej-kotki-anabell-aby-mogla-chodzic

 • DC
  Davina Claire

  Witam, Potrzebujesz środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej? kupić samochód lub dom? Potrzebujesz pomocy finansowej z powodów osobistych? Radzę skontaktować się z „NOVELTY FINANCE INC”, aby pomóc Ci w uzyskaniu wymaganych środków. Są elastyczne: oferują różne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które można dostosować do własnych potrzeb finansowych i okoliczności przy dotowanym oprocentowaniu w wysokości 3%. Jeśli potrzebujesz pożyczki w ciągu 24 godzin, skontaktuj się z „NOVELTY FINANCE INC” za pośrednictwem tego adresu e-mail: ([email protected]) LUB skontaktuj się z Daviną Claire przez WhatsApp/Telegram pod numerem: (+447915601531), aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne.