2021 - to dzięki Wam, ten rok się udał! Podsumowanie działań Fundacji To się uda.

Napisano 22 stycznia, 2022. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
2021 - to dzięki Wam, ten rok się udał! Podsumowanie działań Fundacji To się uda.

Może nie wszyscy jeszcze wiecie, ale w 2020 roku, Zarząd Zrzutka.pl powołał Fundację To się uda. Naszym celem było zbieranie środków na najbardziej aktualne cele, aby pomóc tam, gdzie jest największa potrzeba. Zobaczcie co udało nam się wspólnie zrobić w 2021 roku!

Rok 2021 był pierwszym pełnym rokiem działalności Fundacji. Pomimo lockdownu, rozpoczęliśmy go pełni nadziej i zapału. Mieliśmy konkretne plany, ale również byliśmy otwarci na nowe relacje i współpracę. Jednak to, co nas spotkało, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu, czasami z nieoczekiwanych stron, udało nam się wspólnie zmienić kawałek świata na lepsze!

W 2021 roku udało nam się zebrać aż 1.757.411,83 zł!

To ogromna kwota uzyskana dzięki ponad 22 tysiącom Waszych wpłat na zrzutki. Jest już ona w większości przekazana, a zgodnie z naszym statutem oraz daną Wam obietnicą, rozliczymy i przekażemy wszystkie wpłaty co do grosza. Oficjalne rozliczenie finansowe 2021 opublikujemy oczywiście również na naszej stronie tosieuda.org - w duchu pełnej transparentności, którą mocno promujemy! A teraz przyjrzyjmy się, jakie akcje charytatywne udało nam się wspólnie przeprowadzić.

W 2021 dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy pomóc dzieciom z pieczy zastępczej, które zajmują szczególne miejsca w naszych sercach. Przeprowadziliśmy akcję #WszystkieDzieciWsieci przekazując ponad 200 komputerów i laptopów do instytucji pieczy zastępczej, a także 2 edycję akcji #podarujwakacje, wysyłając niemal 200 dzieciaków z domu dziecka na wyjątkowe obozy sportowe.

podarujwakacje4

W ubiegłym roku, wielokrotnie łączyliśmy siły, a efekty współpracy sięgały daleko poza granice Polski! Na zrzutce pod naszym patronatem, znany i ceniony dziennikarz Witold Gadowski, zdołał zebrać ponad milion złotych, umożliwiając postawienie nowego domu dziecka w Chorwacji. Podobnie pomogliśmy Filipowi Chajzerowi, który po raz kolejny w tym roku wspierał Powstańców Warszawskich prowadząc zrzutkę #bohaterom. Wsparliśmy również ekipę graczy SzachMat i Bartka Czukowskiego z kanału BezPlanu w akcji #PomocnaŁapka2 na rzecz Street Dog Sanctuary z Filipin.

domdziecka

Z pewnością też, zapamiętamy 2021 rok dlatego, że właśnie w tym roku poznaliśmy ZOL Jaszkotle przywożąc tam komputery dla dzieciaków. To miejsce od razu nas poruszyło! Niemalże od progu pokochaliśmy te niesamowite dzieciaki oraz wspaniały zespół opiekunów i wolontariuszy, który każdego dnia walczy o ich dobro. Od tego czasu jesteśmy tam regularnymi gośćmi i staramy się pomagać jak tylko możemy. Udało nam się zorganizować na ich rzecz dwie zrzutki pod hasłem #CHCIANE, na których łącznie zebraliśmy ponad 200 000 złotych! Środki te umożliwią m.in. wybudowanie nowych sal rehabilitacyjnych.


2021 był dla nas również rokiem nowych wspaniałych relacji. W tej krótkiej retrospekcji wymienimy tylko kilka organizacji, z którymi na przestrzeni roku podejmowaliśmy wspólne działania, które zaowocowały wyjątkowymi efektami:

 • Fundacja Weź Pomóż, której pomagaliśmy organizować cudowne festyny rodzinne
 • Capgemini Polska razem z nami wsparło ZOL Jaszkotle i wyposażyło świetlice środowiskowe w komputery
 • 11 wspaniałych organizacji charytatywnych wzięło udział w sesjach zdjęciowych do naszego pierwszego zrzutkowego kalendarza Rok Się Uda!
 • kalendarz

  Moglibyśmy jeszcze długo tak wymieniać, ale jeśli chcecie wiedzieć więcej, to omówienie wszystkich akcji znajdziecie tutaj.

  Na koniec chcemy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy wspierali i współpracowali z nami w 2021. Dzięki Wam to był wspaniały rok i z pewnością się udał!!!

  Chcesz być na bieżąco? Koniecznie obserwuj nasz profil na facebooku lub instagramie, gdzie informujemy o naszych nowych akcjach charytatywnych. Do zobaczenia!


  Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

  Po pierwsze - jak to działa?

  To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

  Po drugie - czy to działa?

  400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

  a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

  b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

  c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

  najciekawsze zrzutki

  Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

  'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

  zrzutka_cykliczna

  Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

  Facebook Twitter


  Komentarze 5

  Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

  • BL
   blessedlife

   Hi guys, i don’t have much to say now now, Than to say thanks to Dr. Monday for rescuing me and my family from poverty, and for getting my husband and my Job back, i love playing lottery , but winning is my biggest problem, Ill never forget the day i come in contact with Dr Monday, whose lottery spell make me a winner, some million Dollars , after giving me a sure winning numbers within 3 days to play,my financial status is settled for good,now i have started to live my dream life after 12 years of playing the lottery A big thanks to Dr Monday, am grateful for all you have done for me and family, he can be reach on Via WhatsApp +234 705 993 7909

  • TR
   tubiducom ream

   _
   _

  • TR
   tubiducom ream

   _ _ _ _ _

  •  
   Krzysztof Hołodyński

   Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe, ponieważ toniemy w długach. Duże koszty leczenia naszego wcześniaka, które nie wszystkie były refundowane przez NFZ doprowadziły nas do tego, że musieliśmy zaciągać kredyt za kredytem. Teraz ledwo wiążemy koniec z końcem. Więcej informacji mogę udzielić osobiście, ale jest też dokładniejszy opis w profilu. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.

   https://zrzutka.pl/s56tc2

   Dziękujemy z góry!

  • AK
   Andrzej Krzyżanowski

   Moi drodzy zbieramy na zabieg, i leczenie dla tej pięknej kotki Anabelli aby mogła chodzić. Ma zerwane wiązadło w stawie. Prosimy o wsparcie, polubienia i udostępnianie. Każda złotówka ma moc. 🙏 Anabella Dziękuje ❤😽
   https://zrzutka.pl/na-zabieg-leczenie-dla-tej-pieknej-kotki-anabell-aby-mogla-chodzic