Pierwszy wywiad z cyklu "Jak zbierać skutecznie"

Napisano 23 marca, 2015

Prezentujemy pierwszy z cyklu wywiadów z organizatorami zrzutek, którzy zebrali na zrzutka.pl z sukcesem.

Rozmawiamy z Panią Roksaną, która była organizatorem zrzutki "DLA DRUŻYNY A". Przy okazji gratulujemy uzbieranych 104% :)

 

Zrzutka.pl: W jaki sposób zrzutka była promowana/reklamowana?

Pani Roksana: Zrzutka była organizowana dla trojaczków "Drużyny A", posiadają oni swoją stronę na portalu Facebook oraz mama dzieci prowadzi rodzinnego bloga: "Miłość do potęgi trzeciej". To tam odbywała się promocja, reklama zrzutki. Drużyna A ma sporą liczbę lajków, dlatego też nie trudno było prosić o wpłaty. Dodatkowo na wszystkich grupach, do których należę, a także wśród moich znajomych oraz na fanpage'u mojego syna akcja była promowana.

Zrzutka.pl: Która z promocji okazała się najbardziej skuteczna, dzięki czemu odnotowano najwięcej wpłat?

Pani Roksana: Zdecydowanie reklama na Facebooku :) Dzieciaki są cudne, ale i bardzo chore, utrzymać trójkę zdrowych jest ciężko, a co dopiero takich, które wymagają leczenia. Ludzie to rozumieli.

Zrzutka.pl: Jakie działania warto polecić użytkownikom zrzutka.pl, by zebrali na swoich zrzutkach promowanych jak najwięcej?

Pani Roksana: Po pierwsze nie zanudzać długimi opisami, konkretnie dla kogo, na co. Nie narzucać, że ktoś coś "musi", a zachęcać "bez was to się nie uda", bo taka jest prawda. Miło i kulturalnie, na zasadzie kumpelska relacja, ale pełna szacunku.

Zrzutka.pl: Dodatkowe uwagi/spostrzeżenia?

Pani Roksana: Karma wraca :):):) Pomagajcie!!!

Tym miłym i optymistycznym akcentem warto podsumować powyższy wywiad. Jak widać udział działań na Facebooku jest ogromny, a zachowanie przy tym życzliwości, kultury, zrozumienia dla odbiorców i prostoty wypowiedzi daje moc, dzięki której można uzbierać więcej niż 100% :)


Warto również poznać rady innych organizatorów udanych zrzutek, których udzielili w naszych pozostałych wywiadach:Aby dodać komentarz lub

MS

Na Maskotki Cony Brown, serii Line friends https://zrzutka.pl/ngtp6w

TG

????Proszę Was o RT????Walczę z chorobą od URODZENIA❗ Mam szanse na lepsze życie! Proszę z całego serca https://zrzutka.pl/z/vdrery

MG

Bardzo proszę o wsparcie mojej zrzutki https://zrzutka.pl/mlodzi-sportowcy-z-podkarpacia wy wspieracie moją a ja waszą

LM

Uprzejmie proszę o pomoc w zbiórce pieniędzy na protezę kończyny dolnej bez was nie jestem w stanie tego zrobić. Pomagam w opiece nad wnukami i proteza mi ułatwi to. Z góry dziękuję bardzo ????.

JJ

Proszę o pomoc w udostępnianiu zbiórki i ratowanie mojej rodziny https://zrzutka.pl/jacek

AS

Gorąca prośba. Dla starszego pana i jego zwierząt : https://zrzutka.pl/pomoc-dla-pana-zbigniewa-i-jego-zwierzat-h9y9dk

Agnieszka Słomińska

Prosze o pomoc https://zrzuta.pl/ rehabilitacja-by-zyc-normalnie

TG

Prosze o pomoc https://zrzutka.pl/z/WUTJ9c

https://zrzutka.pl/dom-marzen-dla-czteroosobowej-rodziny

Mariusz Pasternak

https://zrzutka.pl/z/leczenie-i-rehabilitacje-stwardnienie-rozsiane

AK

Proszę o pomoc w sprawie mojej edukacji - studia w Anglii :) https://zrzutka.pl/aj7nm8?arid=aj7nm8-oeBEAdDKkc3o3D9l

ES

Bardzo proszę o pomoc:) https://zrzutka.pl/z/nakonia

IJ

Witam.Bardzo proszę o pomoc dla mojego syna,zbieram pieniążki na operację wzroku http://zrzutka.pl/u4dw9b pozdrawiam i dziękuję

ES

Bardzo proszę o pomoc:) https://zrzutka.pl/z/nakonia

Emilia Sękowska

Witam jestem tu pierwszy raz jeden pan który był u mnie powiedział mi o tym portalu może dzięki wam dzieci będą szczęśliwe miały swój wymarzony pokój ja nie zarabia, tyle by być w stanie zmienić mieszkanie opieka społeczna pewnie napiszcie nie chce o nich słyszeć to oni są głównym prowokatorem tego .. rozwińże od prawie 5 lat mimo ciężkich starań sąd nadal nie wyraził zgody na powrót dzieci do domu pewnie pomyślcie sobie po tym co napisałam TA KOBIETA TO JAKAŚ PATOLOGIA i tu was zaskoczę nie jestem żadna PATOLOGIA ja wraz z dziećmi choruje na wrodzoną wadę wątroby tzn niedobór alpha1 antyrtypsyny nie stać mnie na zakup odzieży jest jesień a ja nadal nie mam odzieży ciepłej dla siebie zalegam z opłatą za mieszkanie zostało mi do spłaty jeszcze 600zl jest mi ciężko wzrok się psuje muszę iść do okulisty lecz nie mogę nie stać mnie na zakup nowych okularów u córki stwierdzono zespół Atoz tęsknię za dziećmi widuje ich 1x w tygodniu prosze pomóżcie w lodówce zamieszkał pingwin

Piotr Budziński

Zbieram na przeszczep palców w obu stopach mam cukrzycę i wycięty plat płuca chętnym mi pomóc prosze o promowanie mojej zrzutki piotr Brudziński zrzutka pl na palce u nóg liczy sie każdy grosz dziękuje duźo zdrowia można sprawdzić moje wypisy prosze zapraszać znajomych dziękuje

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.