Zrzutka na Szlachetną Paczkę - wygodne rozliczenia gdziekolwiek jesteś

Napisano 1 grudnia, 2022. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Zrzutka na Szlachetną Paczkę - wygodne rozliczenia gdziekolwiek jesteś

Szlachetna Paczka to jedna z największych akcji pomocowych w Polsce. Coraz więcej osób decyduje się na finansowanie darów z pomocą portalu zrzutka.pl - zobacz, jakie czerpią z tego korzyści

  • Na zrzutka.pl można się rozliczyć w pełni przejrzyście
  • Organizator zbiórki ma wgląd do pełnej listy wpłat i danych wpłacających
  • Ze zrzutki korzystają grupy znajomych, organizacje oraz firmy

Na organizację Szlachetnej Paczki i pomoc jednej z potrzebujących rodzin praktycznie zawsze decydują się większe grupy osób. Zakup sprzętu AGD, opału lub elektroniki to duży wydatek dla jednej osoby, ale dla większej grupy nie stanowi tak dużego problemu. Organizacja Szlachetnej Paczki to z jednej strony świetna okazja do integracji, poczucie sprawczości i odkrywanie uniwersalnych wartości, które w święta powinny być najważniejsze. Z drugiej strony jest to duży, kosztowny i czasochłonny projekt, który trzeba zorganizować.

Rozliczając wspólne zakupy, można stworzyć arkusz w excelu, mozolnie wprowadzać dane i dociekać kto i ile środków już przekazał albo można skorzystać z zupełnie darmowych funkcji oferowanych przez portal zrzutka.pl. Nie każdy wie, że pomysł na platformę narodził się, gdy Tomasz Chołast miał prywatną potrzebę przejrzystego rozliczenia dużego, wspólnego zakupu i ze zdziwieniem stwierdził, że w sieci nie ma miejsca oferującego takie usługi! Nasz portal od początku był projektowany dla osób, które chcą robić wspólne zakupy i łatwo się z nich rozliczać, dlatego posiada wiele rozwiązań, które mogą oszczędzić ich czas.

Bezdyskusyjnym atutem rozliczeń ze zrzutką jest fakt, że wpłacane środki trafiają na osobny rachunek, a organizator musi świadomie je wypłacić, aby znalazły się na jego koncie. Liczne przelewy bywają kłopotliwe, szczególnie jeśli nadawcy przekazują pieniądze “na raty” i nie stosują jednoznacznych tytułów transakcji. Korzystając ze zrzutki organizator ma pewność, że środki, które na nią trafiają, mają być spożytkowane na podany przez niego cel.

Kolejnym udogodnieniem jest dostęp do listy wpłacających z imieniem i nazwiskiem, adresem mailowym oraz kanałem płatności. Listę można przeglądać w koncie użytkownika lub pobrać w formacie .xls i wygodnie dokonać potrzebnych obliczeń. Organizator widzi wszystkie dane wpłacającego, nawet jeśli wpłacający zdecydował się je ukryć. To pozwala zachować anonimowość bez konieczności prywatnego kontaktu z organizatorem zrzutki i potwierdzania wpłaty.


Warto również wspomnieć o licznych kanałach płatności internetowej, obsługiwanych przez zrzutkę. Płatności można dokonać kartą, przelewem internetowym, blikiem, a nawet przy użyciu portfela Google Pay. Przekazane w ten sposób środki księgują się na zrzutce w kilka sekund - na przelew z konta na konto czeka się nawet 2 dni! Organizator zrzutki może błyskawicznie wypłacić środki i swobodnie dokonywać potrzebnych zakupów.

Zrzutka.pl co roku pomaga wielu grupom w organizacji Szlachetnej Paczki. W tym roku z portalu skorzystali:

  • Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice SK 1964

  • ICON plc

  • Fizjostacja

  • Fizjostacjablablabla


  • Mamy z wesołej i okolic


Korzystanie ze zrzutki jest w 100% darmowe i nie wiąże się z koniecznością opłacania żadnej prowizji. Dzięki temu wszystkie zebrane środki są przekazywane na organizację Szlachetnych Paczek.


Kody HTML widgetów znajdują się w pliku tekstowym

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z organizatorem zrzutki:

A jeśli chcesz porozmawiać z nami, napisz do nas:

Znasz już historię zrzutka.pl?

Niesamowity splot wydarzeń sprawił, że platforma zaprojektowana z myślą o zrzucaniu się na grupowe zakupy, stała się drugim co do wielkości serwisem crowdfundingowym w Polsce! Zrzutka.pl miała być narzędziem, dzięki któremu grupa przyjaciół może ufundować jednemu z nich na przykład okazały prezent.

 

Nasze rozwiązanie powstało z tak dużą dbałością o transparentność rozliczeń, łatwość obsługi i szerokie możliwości wpłacania środków, że przyciągnęło znacznie szersze grono użytkowników - pasjonatów, twórców, marzycieli i ludzi w trudnej sytuacji życiowej. Przez lata ciężko pracowaliśmy na zaufanie użytkowników. Dziś możemy się pochwalić ponad 900 000 zorganizowanych zrzutek i zebraniem ponad 800 000 000 zł. Przypominamy nasze najważniejsze akcje:

Poznaj nasze najważniejsze udogodnienia:

Facebook Twitter


Komentarze 0

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!