“Drugie Śniadanie Mistrzów” nie wypada z ramówki! Marcin Meller wraca w wielkim stylu

Napisano 7 grudnia, 2022. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
“Drugie Śniadanie Mistrzów” nie wypada z ramówki! Marcin Meller wraca w wielkim stylu

Fani Marcina Mellera mogą spać spokojnie - ich sobotnie popołudnia wcale nie muszą się zmieniać! Dziennikarz postanowił odświeżyć swoje show. Tym razem postawił na platformę, która da mu więcej swobody.

  • Program “Drugie Śniadanie Mistrzów” po 14 latach zniknął z anteny TVN 24
  • Marcin Meller, w nowej odsłonie swojego programu, postanowił “połączyć wolność internetu z jakością profesjonalnej realizacji.”
  • Nowy projekt dziennikarza można wspierać comiesięcznymi wpłatami pod adresem https://zrzutka.pl/sniadaniemellera

Wiadomość o zakończeniu programu “Drugie Śniadanie Mistrzów” była dla wielu widzów szokująca. Średnia widownia audycji w okresie od 3 września do 19 listopada 2022 roku wyniosła 417 tys. osób. Marcin Meller nie pozostawił swoich widzów samotnych przy sobotniej kawie - o jego nowym projekcie możemy przeczytać na platformie zrzutka.pl:

“Każdy koniec jest czegoś początkiem. Wiem, że przez lata polubiliście klimat naszego wspólnego śniadania, dlatego wierzę, że z Waszą pomocą uda się zrealizować ciąg dalszy! Zapraszam Was na Drugie Śniadanie Mellera, czyli rozmowy na YouTubie o wszystkim i o niczym. Jak się da, to na wesoło. Jak trzeba, to na poważnie, ale bez mędrkowania. Przy stole, z ludźmi, których cenię. Bez świętych krów, ale bez piany na ustach. Podoba Ci się ten pomysł? Wpłać na zrzutkę i wesprzyj powstanie nowego kanału na Youtube.”

Opuszczenie stacji telewizyjnej na rzecz platformy internetowej jest dla dziennikarza szansą na podzielenie się z szeroką publiką mniej poprawnymi przemyśleniami. Youtube ma dać rozmowom Mellera nowe życie. Wsparcie widzów pozwoli mu zachować niezależność. Jeśli wpłat będzie wystarczająco dużo, do sobotniego Drugiego Śniadania ma dołączyć “coś smakowitego w tygodniu”.

Zapowiedź dodatkowych odcinków to nie jedyna zachęta do wsparcia programu Mellera. Zrzutka posiada kilka nagród/ofert - wykupując jedną z nich, można dołączyć do zamkniętej grupy dla wspierających, zyskać pierwszeństwo wstępu na nagrania z udziałem publiczności, a nawet odwiedzić dziennikarza w jego rodzinnych stronach! Wszystkie nagrody/oferty znajdują się pod adresem https://zrzutka.pl/gn3sx5/award/adwv9r.

Czy Marcin Meller odnajdzie się w internetowej rzeczywistości? O tym przekonamy się za kilka miesięcy. Wsparcie widzów na pewno pomoże mu utrzymać telewizyjny poziom. Ciekawe, czym nas zaskoczy, korzystając ze swobody, jaką daje publikowanie treści w internecie.


Umieść widget zrzutki na Twojej stronie, korzystając z kodu:

<div style="position: relative; width: 100%; height: 600px; overflow: hidden;"><iframe style="position: absolute; top:0; left: 0; bottom: 0; right: 0; width: 100%; height: 100%;" src="https://zrzutka.pl/gn3sx5/widget/13" frameborder="0" scrolling="no"></iframe></div>

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z organizatorem zrzutki.

A jeśli chcesz porozmawiać z nami, napisz do nas:

Znasz już historię zrzutka.pl?

Niesamowity splot wydarzeń sprawił, że platforma zaprojektowana z myślą o zrzucaniu się na grupowe zakupy, stała się drugim co do wielkości serwisem crowdfundingowym w Polsce! Zrzutka.pl miała być narzędziem, dzięki któremu grupa przyjaciół może ufundować jednemu z nich na przykład okazały prezent.

 

Nasze rozwiązanie powstało z tak dużą dbałością o transparentność rozliczeń, łatwość obsługi i szerokie możliwości wpłacania środków, że przyciągnęło znacznie szersze grono użytkowników - pasjonatów, twórców, marzycieli i ludzi w trudnej sytuacji życiowej. Przez lata ciężko pracowaliśmy na zaufanie użytkowników. Dziś możemy się pochwalić ponad 900 000 zorganizowanych zrzutek i zebraniem ponad 800 000 000 zł. Przypominamy nasze najważniejsze akcje:

Poznaj nasze najważniejsze udogodnienia:

Facebook Twitter


Komentarze 0

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!