Kolejny, udany rok! Sprawdź, co osiągnęła Fundacja To się Uda

Napisano 8 lutego, 2023. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Kolejny, udany rok! Sprawdź, co osiągnęła Fundacja To się Uda

To nie był łatwy rok. Ale z całą pewnością się udał! Stawiliśmy czoła największym jak dotąd wyzwaniom i jesteśmy dumni z rzeczy, które udało nam się osiągnąć. Zobacz, co ciekawego robiliśmy w 2022 roku!

Wojna w Ukrainie, zakwit złotych alg w Odrze, kolejne wakacje dla dzieci z domów dziecka i pieczy zastępczej oraz walka o bezpieczeństwo kobiet - zakres naszych ubiegłorocznych działań może przyprawić o zawrót głowy! W każdą z tych akcji włożyliśmy całe serce i mnóstwo energii, bo przecież doskonale wiemy, że razem wszystko może nam się udać!

Dzięki Waszej pomocy mogliśmy podarować radość i nadzieję setkom ludzi w Polsce i w Ukrainie. Wspieraliśmy dorosłych i dzieci, ze szczególną troską o najbliższe naszym sercom dzieciaki z domów dziecka i pieczy zastępczej. Nasza sztandarowa akcja #PodarujWakacje udowodniła w tym roku kolejnym uczestnikom, że są zdolni, wartościowi i mimo trudnej przeszłości mogą zawrzeć nowe przyjaźnie i zbudować dla siebie lepszą przyszłość.

W roku 2022 zaangażowaliśmy się jeszcze w 9 innych akcji:

Chcesz poznać szczegóły naszych działań? Kliknij i dowiedz się więcej o akcjach, dzięki którym rok 2022 się udał!

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze wpisy co dwa tygodnie na swojego maila!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 38

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.