Wyjazd na Mistrzostwa Świata w Estonii ID: h889nm

Wyjazd na Mistrzostwa Świata w Estonii ID: h889nm

3 695 zł z 4 000 zł

92%

3 695 zł

3 695 zł

z 4 000 zł

zakończona

zakończona

27.04.2019r

25

25

wspierających
92%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Cześć, Naszym celem jest zebranie środków na wyjazd na Szkolne Mistrzostwa Świata ISF w Biegu na Orientacje w Estonii. Pomimo dofinansowania ze strony naszych sponsorów nie udało nam się zebrać kwoty potrzebnej na wyjazd. Nasza szkoła od wielu lat uczestniczy w tych prestiżowych zawodach. Odnosiliśmy znaczące sukcesy w poprzednich latach i chcielibyśmy nadal godnie reprezentować naszą szkołę i promować nasz region za granicą. 25-26 października b.r. odbyły się krajowe eliminacje, w których 13 uczniów awansowało do finału, który odbędzie się 29.04 - 5.05 2019 r. w Estonii. Całkowite koszty wyjazdu dla 13 osób to około 30 tys. zł. Zawodnicy: Drużyna starsza dziewczyn: Jagoda Seidel, Nadia Kędzierska, Magda Zając i Iza Papież Drużyna młodsza dziewczyn: Nina Kapska, Marika Skrzypczak, Ania Dreier, Alicja Michalewicz i Estera Karkut Selecty chłopcy: Oliwier Brożyński, Mikołaj Paterek, Amadeusz Cupryś i Alex Grobelny Co to jest BnO? BnO - bieg na orientację - dyscyplina sportowa, w której zawodnik posługując się mapą i kompasem ma za zadanie w jak najkrótszym czasie przebiec określoną trasę wyznaczoną w terenie (zazwyczaj jest to las) przez punkty kontrolne. W roku 2018 mieliśmy wiele osiągnięć na Mistrzostwach Polski np: - 2 miejsce na MP w biegu sprinterskim - 3 miejsce na MP w biegu sprinterskim - 4 miejsce na MP w biegu klasycznym - 5 miejsce na MP w biegu sztafetowym - 7 miejsce na MP w sztafetowym biegu sprinterskim Będziemy wdzięczni za okazane wsparcie! Znajdziecie nas na Facebooku - https://www.facebook.com/azymutmochy/?fref=ts Nasza strona - http://azymutmochy.pl Biuletyn zawodów: http://www.isfsports.org/sites/default/files/bulletin_1_wsc_orienteering_2019.pdf

NAGRODY

Jeśli wpłacający ma otrzymać nagrodę w zamian za wpłatę, kliknij poniższy przycisk i dodaj progi kwotowe do swojej zrzutki.

Pamiętaj, aby po wszystkim zapisać zmiany klikając "Zapisz zmiany" powyżej.

Na zrzutka.pl można wpłacać na zrzutkę nawet po jej zakończeniu. Jeśli nie chcesz przyznawać nagród dla wpłat dokonanych 'po terminie zakończenia zrzutki' to odznacz pole po lewej stronie.

NAGRODY

Jeśli wpłacający ma otrzymać nagrodę w zamian za wpłatę, kliknij poniższy przycisk i dodaj progi kwotowe do swojej zrzutki.

Pamiętaj, aby po wszystkim zapisać zmiany klikając "Zapisz zmiany" powyżej.

Na zrzutka.pl można wpłacać na zrzutkę nawet po jej zakończeniu. Jeśli nie chcesz przyznawać nagród dla wpłat dokonanych 'po terminie zakończenia zrzutki' to odznacz pole po lewej stronie.

WYPROMUJ ZRZUT

Pomoc

Zrzutki publiczne

Opinie

Wyszukiwarka

Blog

Regulamin

Integracje

Polityka prywatności

Jak to działa

Bezpieczeństwo

Za darmo

Media

Kontakt

Płatności obsługują

footer_raiffeisen.pngfooter_payu.png

Zrzutka.pl sp. z o. o.

al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław, Polska. KRS: 0000634168. Kapitał zakładowy: 550 000 zł.

Zrzutka.pl to narzędzie do samodzielnego zorganizowania zbiórki pieniężnej na dowolnie wybrany cel, za darmo, bez prowizji. Zrzutka.pl to nie tylko platforma crowdfundingowa (crowdfunding - finansowanie społecznościowe wybranego projektu) i fundraisingowa (fundraising - zbieranie pieniędzy poprzez wsparcie osób, firm, fundacji). To przede wszystkim wirtualna portmonetka/skarbonka, do której zrzucają się wszyscy zainteresowani określonym celem: zbiórka charytatywna, na prezent, na projekt/biznes, na wyjazd ze znajomymi - Ty określasz cel. Zrzutka.pl to w pewien sposób "mix" platform takich jak Kickstarter czy Indiegogo z najbardziej znanym wirtualnym portfelem świata jakim jest PayPal. Zrzutkę może założyć osoba prywatna, a także firma, fundacja, instytucja. Zrób zrzutkę, zaproś znajomych i zobacz jak prosto jest zbierać pieniądze online!

DefaultAllTitleTitle, SubtitleInfo, TitleInfo, Title, SubtitleHeading, ParagraphParagraphParagraph, Images + CaptionHeading, Paragraph, Images + CaptionButtonsCardsImages + CaptionImages + Long CaptionImagesSingle ImageCall to ActionListQuotesProfileMapVideoSocialServicesContact InfoPricingTeam ProfileProducts/PortfolioHow It WorksPartners/ClientsAs Featured OnAchievementsSkillsComing SoonPage Not FoundSeparator

01.png

02.png

03.png

04.png

05.png

06.png

07.png

08.png

09.png

10.png

11.png

12.png

13.png

14.png

15.png

16.png

17.png

18.png

19.png

20.png

21.png

23.png

24.png

25.png

26.png

31.png

32.png

33.png

34.png

35.png

36.png

37.png

38.png

39.png

Podobny obraz

W roku 2018 mieliśmy wiele osiągnięć na Mistrzostwach Polski np:

- 2 miejsce na MP w biegu sprinterskim

- 3 miejsce na MP w biegu sprinterskim

- 4 miejsce na MP w biegu klasycznym

- 5 miejsce na MP w biegu sztafetowym

- 7 miejsce na MP w biegu sprinterskim - sztafety

Będziemy wdzięczni za okazane wsparcie!

Znajdziecie nas na Facebooku - https://www.facebook.com/azymutmochy/?fref=ts

Nasza strona - http://azymutmochy.pl

Biuletyn zawodów: http://www.isfsports.org/sites/default/files/bulletin_1_wsc_orienteering_2019.pdf

Znalezione obrazy dla zapytania azymut mochy

Wpłacający25

 
Dane ukryte
786 zł
H
Honorata Paterek
646 zł
H
Honorata Paterek
602 zł
H
Honorata Paterek
465 zł
SK
Szkoła Kaszczor
200 zł
T
Teresa Paterek - Kutowicz
150 zł
AJ
Agnieszka jurgawka
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PL
Przemek Lisowski
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
 • MC
  Magdalena Ciarkowska

  Powodzenia! :)

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Mam nadzieję, że ostro trenujecie i nie pojedziecie tam na wycieczkę, ale żeby walczyć o jak najlepszy wynik.

  50 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 358 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?