Spójrz, co nadchodzi w 2019 roku!

Spójrz, co nadchodzi w 2019 roku!

Kilka słów o tym, co planujemy dla Was na styczeń i luty 2019 roku (będzie się działo!!!) oraz kilka słów o tym, jak minął 2018 rok w zrzutka.pl.

Na pierwszy miesiąc kolejnego roku zaplanowaliśmy coś bardzo ciekawego! 

Na początku roku (styczeń/luty) oddamy do Waszego użytku nową, usprawnioną wersję strony zrzutka.pl - skupiliśmy się zwłaszcza na uproszczeniu procesu edycji i uproszczeniu działania strony oraz na tym, by layout strony był czytelniejszy i bardziej przejrzysty. Poniżej zamieszczamy podgląd nowego widoku zrzutki (a dokładniej górnej jego części):

nowy_widok
 

Jak było (jest?) w 2018 roku? 

Zbieraliście i wpłacaliście praktycznie na wszystko! Duże osiągnięcia? Wasze zaangażowanie! Dla nas świadectwem tego zaangażowania było zaksięgowanie MILIONOWEJ wpłaty na zrzutka.pl - stało się to 29 listopada 2018 roku o godz. 17:57:02. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - kliknij grafikę poniżej.

mln_wplat

Co jeszcze poza Waszym zaangażowaniem? Nasze zaangażowanie! 

W roku 2018 między innymi: 

- dodaliśmy możliwość załączania zdjęć do nagród;

- wprowadziliśmy rozwiązania poprawiające skuteczność zbiórek;

- przeprowadzaliśmy ciekawe akcje i promocje;

- wprowadzaliśmy liczne inne usprawnienia i nowości - na ich temat powstał oddzielny artykuł - dostępny tutaj.

Zastanawiasz się nad tym, czym jest zrzutka.pl i na co możesz zbierać?

Poniżej znajdziesz wybrane przez nas, przykładowe zrzutki z różnych kategorii i kilka innych informacji:

1. Zrzutki prywatne np. na prezenty urodzinowe:

zrzutka prezent

Zrzutka.pl to rozwiązanie, które pozwala grupie znajomych na prosty, wspólny zakup jednego dużego prezentu (zamiast wielu, często niepotrzebnych, drobnych prezentów). Zrzutki na prezenty urodzinowe zwykle zbierają między 1 000 zł a 3 000 zł i często są to np. bilety na lot i wymarzone wakacje dla solenizanta/jubilata (taką zrzutkę zorganizował np. Aleksander). Zrzutka.pl pozwoliła na realizację tysięcy urodzinowych marzeń!

2. Zrzutki na realizację marzeń:

zrzutka taneczne

Dzięki zrzutka.pl tysiące osób zrealizowało swoje marzenia! Zamieszczony wyżej widok zrzutki na wyjazd na studia taneczne w Londynie, to tylko przykład. Zrzutki na udział w biegach, ultramaratonach, na zakup wymarzonego sprzętu (np. fotograficznego) i na realizację innych marzeń codziennie zbierają środki na zrzutka.pl! Masz marzenia? Zacznij je realizować z pomocą zrzutka.pl!

3. Zrzutki na realizację projektów:

tatromaniak

Zrzutka.pl to także wiele udanych zbiórek typowo crowdfundingowych, w których społeczność zrzuciła się na realizację konkretnego projektu. Przykładem może być stworzenie portalu http://tatromaniak.pl/. Jeśli masz pomysł i po głowie chodzi Ci ciekawy projekt, ale brakuje pieniędzy - skorzystaj ze zrzutka.pl.

4. Zrzutki niosące pomoc/charytatywne:

zuk

Akcje charytatywne pokazują, że Polacy potrafią i chcą pomagać! Zrzutka na żuka dla pana Włodka zebrała 2 758% celu, czyli ponad 80 000 zł zamiast zakładanych 3 000 zł. Jeśli potrzebujesz pomocy lub jeśli pomocy potrzebuje ktoś z Twojego otoczenia, to zrzutka.pl może okazać się bardzo pomocnym narzędziem, dzięki któremu potrzebna pomoc się znajdzie!

Wymienione wyżej kategorie, to tylko przykłady. Ty też chcesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel i dołączyć do ponad 250 tys. osób, które zebrały ponad 100 mln zł na naszej platformie? Nie wahaj się - nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie.

Zrzutka.pl możesz używać za darmo - utrzymujemy się głównie z darowizn. Na zrzutce każdy może zbierać na dowolny cel (prywatny np. urodziny, publiczny - np. projekt, akcja charytatywna), a założenie zrzutki jest bardzo proste i zajmuje 1 minutę.

Zrzutkę założysz błyskawicznie na naszej stronie internetowej (http://zrzutka.pl)

Ps. raczej nie proś przypadkowych ludzi o sfinansowanie nowego iPhone'a, to może się nie udać;) Jednak gdy masz urodziny i poprosisz o to samo znajomych - sukces gwarantowany. 

Facebook Twitter


Komentarze 0

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!