Wróć do bloga

Sto milionów złotych na zrzutka.pl (EDIT: marzec 2020 - mamy już 200 mln zł!)!

Sto milionów złotych na zrzutka.pl (EDIT: marzec 2020 - mamy już 200 mln zł!)!

Napisano 20 lipca, 2019
Sto milionów złotych na zrzutka.pl (EDIT: marzec 2020 - mamy już 200 mln zł!)!

Sto milionów złotych zebrane na zrzutka.pl! Tyle udało się zebrać naszym użytkownikom na realizację najróżniejszych celów. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niespodziankę - RANKING: 10 najbardziej oryginalnych zrzutek 2019 roku.

Aktualny wynik - tutaj.

Udana zbiórka na rekonstrukcję czaszki gigantycznego gada z Lisowic sprzed 205 milionów lat, elektroniczna ręka dla koleżanki ze szkoły czy maraton na Antarktydzie? Jak się okazuje, nie ma większego problemu ze sfinansowaniem takich niecodziennych czy nietypowych zbiórek w polskim internecie, a ich wartość często wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych. Poznaj ranking najbardziej oryginalnych internetowych zrzutek, które zakończyły się sukcesem w tym roku.

Jak pokazują nasze dane, aby znaleźć finansowanie dla oryginalnego celu zbiórki na poziomie kilku tysięcy złotych, wystarczy zachęcić kilkudziesięciu darczyńców, którzy średnio wpłacają po kilkadziesiąt złotych. Zrzutki o większej wartości, tj. kilkudziesięciu tysięcy złotych, determinują konieczność zaangażowania kilkuset wpłacających, którzy zasilą zbiórkę kwotą od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Z okazji zebrania pierwszych stu milionów złotych na zrzutka.pl przygotowaliśmy subiektywny ranking oryginalnych, nietypowych i unikatowych zbiórek 2019 roku. Wśród nich znalazły się jedynie te, które zakończyły się sukcesem, tj. zebrały 100% lub więcej zaplanowanych środków pieniężnych:

1. Rekonstrukcja czaszki gigantycznego gada z Lisowic sprzed 205 milionów lat - zobacz.  

2. Elektroniczna ręka dla koleżanki ze szkoły - zobacz.

3. MARATON NA ANTARKTYDZIE - zobacz.

4. Wyprawa na Denali 2019 - zobacz

5. Runmageddon Sahara " Moje Marzenie" 120 km w trzy dni - zobacz

6. Album "Wizje natury" - zobacz.

7. BADWATER 135 - KRYSTIAN OGŁY - zobacz

8. Remont kawiarenki parafialnej - zobacz.

9. K2 dla KAżdego & Justice 4 All - zobacz.

10. Pierwsza Polka na #Badwater135 w USA, najtrudniejszym ultra maratonie - zobacz.

Poniżej prezentujemy opisy wybranych zbiórek z rankingu TOP 10 

Elektroniczna ręka dla koleżanki ze szkoły (link)

reka

"Wykonaliśmy protezę mechaniczną dla koleżanki ze szkoły, chcemy teraz zrobić jej rękę elektroniczną. Cały projekt, po zakończeniu chcemy umieścić dla społeczeństwa w internecie tak aby każdy mógł z niego skorzystać."

Runmageddon Sahara " Moje Marzenie" 120 km w trzy dni (link)

runmaggedon zrzutka

"Celem tej zrzutki jest wsparcie finansowe umożliwiające wysłanie zapaleńca sportowego takiego jakim jestem ja, na wyzwanie życia pt. „Runmageddon Sahara 2019”. Wierzę, że marzenia się spełniają, tylko trzeba o nie walczyć!!! Na co dzień jestem samotną mamą dwóch córek (Oliwka 15 lat i Lenka 7 lat), gdyż Tata dziewczynek zmarł w 2017 r. Różnego rodzaju biegi survivalowe, a w szczególności Runmageddon, pokazały moją siłę i charakter, a także uzmysłowiły mi, że jestem silniejsza niż myślałam. Jestem w stanie pogodzić obowiązki związane ze szkołą dziewczynek, moją pracę oraz treningi. Wystarczy tylko chcieć!!!! Swoja pasją skutecznie zaraziłam córki. Razem staramy się spędzać czas m in. biorąc udział w różnego rodzaju eventach, o których wspomniałam wcześniej. Dlatego też, błoto, piasek, woda nie są nam obce, tak jak i ogromna ilość szczęścia ze wspólnie spędzonego czasu."

Rekonstrukcja czaszki gigantycznego gada z Lisowic sprzed 205 milionów lat (link)

czaszka zrzutka

"Zbieramy na rekonstrukcję czaszki gigantycznego gada, którego polscy naukowcy odkryli koło Lisowic. Dzięki temu czaszka zostanie w Polsce, w Muzeum Ewolucji! To chyba pierwsza taka zbiórka na świecie! Niedawno, po kilku latach pracy, Polacy ogłosili odkrycie gigantycznego gada ssakopodobnego. Tekst w szacownym piśmie naukowym Science, prestiż i te sprawy. Ale mieszkamy w Polsce, więc rzeczywistość piszczy. Jeden z autorów odkrycia, prof. Tomasz Sulej, zamówił u świetnej artystki, specjalistki od rekonstrukcji, model czaszki tego stwora. Tylko, że na zapłacenie za niego nie wystarczyło pieniędzy."

BADWATER 135 - KRYSTIAN OGŁY (link)

badwater zrzutka

"Celem akcji jest zgromadzenie funduszy umożliwiających start Krystianowi Ogły w BADWATER 135 - najtrudniejszym ultra maratonie na świecie. Podczas biegu nie jest dostępna obsługa ani punkty odżywcze. Każdy biegacz musi zorganizować własny support, który poruszając się samochodem będzie go wspierał, zapewniając jedzenie i picie, chłodzenie wodą i lodem, pierwszą pomoc, a także podtrzymywał na duchu obecnością na trasie."

Więcej na zrzutka.pl.


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 19

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • DN
  Dawid Nowak

  Na naukę https://zrzutka.pl/t4jjum

 • SS
  SCHOLA Schola Dziecięca Sulechów

  Zwracamy się do Państwa z bardzo gorąco , serdeczną i ogromną prośbą do ludzi życzliwych, wyrozumiałych do sponsorów i darczyńców dobrej woli i dobrego serca o wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków finansowych na peleryny dla scholii . Proszę pomoście .

 •  
  Norbert Kościesza

  Konkretny cel i konkretna zrzutka - zapraszam: https://zrzutka.pl/moj-cel-wydanie-dwoch-publikacji-dzielnica-cudow-i-ii-czesci-trylogii-folwark-komendanta

 • MS
  Małgorzata Szymańska

  https://zrzutka.pl/x5yzdk

 • IP
  Iza Piwowarska

  Pomóż zebrac na marzenie. https://zrzutka.pl/3p5mmr

 •  
  Tadeusz Galec

  Jestem pasjonatem historii mojego miasta i regionu. Moja strona to www.historiachojnic. com. Od kilku lat sam za swoje środku kupowałem archiwalia itp. Teraz gdy jestem w nieco słabszej sytuacji finansowej zwracam się z prośbą o wsparcie na kontynuowanie mojej historycznej misji. https://zrzutka.pl/yh25pc?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=chipin_creation

 • AW
  Anna Wolska

  https://zrzutka.pl/ea466s Zbieram na wesele i wspólne wczasy. Proszę pomóż mi spełnić marzenie. Jesteśmy ludźmi po przejściach prawie z 40 na karku ale mimo naszych poprzednich małżeństw żadne nie miało z nas wesela. Chciałabym abyśmy zapamiętał ten dzień na całe życie.

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  Proszę o pomoc .Zmagam się z chorobą od urodzenia Artrogrypoza. Z powodu zniekształcenia kończyn, jedna nogę amputowano. Potrzebuje dobrej protezy abym mógł W miarę możliwości dobrze chodzić https://zrzutka.pl/z/vdrery

 •  
  Hubert Richter

  https://zrzutka.pl/93jrgf

 • ZT
  Zalukaj tv VIP

  Zalukaj po filmy i seriale online: https://zrzutka.pl/zalukaj

 • ZS
  Zofia Sadowska

  Potrzebuje pomocy i ludzi dobrego serca będę wdzięczna za każdą pomoc

 •  
  Grażyna Łojko

  Pilnie potrzebuje pomocy od ludzi dobrego serca Liczy się każda pomoc Bardo proszę was o pomoc i przekazywanie tych infornacji dalej swym znajomym...będę wdzięczna za każdą pomoc i udostępnienie https://zrzutka.pl/fj67fe

 • IN
  Iwona Nadolna

  Bardzo proszę o pomoc https://zrzutka.pl/c49jjb

 • MS
  Małgorzata Sobek

  https://zrzutka.pl/3kb5ph Kochani pomóżmy mojej mamie wygrać tą walkę !!

 • KK
  Karolina Kijak

  Proszę o wsparcie https://zrzutka.pl/42bzd9

 •  
  Mateusz Warchoł

  Proszę o pomoc https://zrzutka.pl/8fhns5

 • MG
  Mariusz Gosiński

  PROSZE O POMOC ???? https://zrzutka.pl/8exv2m

 •  
  Mariusz Pasternak

  Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty oraz udostępnianie ♥️DOBRO POWRACA♥️To Dzięki Wam już Uzbieraliśmy 73%potrzebnej kwoty Ale zbieramy dalej ♥️Wszystkim z Całego Serca Dziękuję ♥️ https://zrzutka. pl/z/leczenie-i-rehabilitacje-stwardnienie-rozsiane

 •  
  Mariusz Pasternak

  Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty oraz udostępnianie ♥️DOBRO POWRACA♥️To Dzięki Wam już Uzbieraliśmy 73%potrzebnej kwoty Ale zbieramy dalej ♥️Wszystkim z Całego Serca Dziękuję ♥️