Sto milionów złotych na zrzutka.pl!

Napisano 20 lipca, 2019

Sto milionów złotych zebrane na zrzutka.pl! Tyle udało się zebrać naszym użytkownikom na realizację najróżniejszych celów. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niespodziankę - RANKING: 10 najbardziej oryginalnych zrzutek 2019 roku.

Udana zbiórka na rekonstrukcję czaszki gigantycznego gada z Lisowic sprzed 205 milionów lat, elektroniczna ręka dla koleżanki ze szkoły czy maraton na Antarktydzie? Jak się okazuje, nie ma większego problemu ze sfinansowaniem takich niecodziennych czy nietypowych zbiórek w polskim internecie, a ich wartość często wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych. Poznaj ranking najbardziej oryginalnych internetowych zrzutek, które zakończyły się sukcesem w tym roku.

Jak pokazują nasze dane, aby znaleźć finansowanie dla oryginalnego celu zbiórki na poziomie kilku tysięcy złotych, wystarczy zachęcić kilkudziesięciu darczyńców, którzy średnio wpłacają po kilkadziesiąt złotych. Zrzutki o większej wartości, tj. kilkudziesięciu tysięcy złotych, determinują konieczność zaangażowania kilkuset wpłacających, którzy zasilą zbiórkę kwotą od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Z okazji zebrania pierwszych stu milionów złotych na zrzutka.pl przygotowaliśmy subiektywny ranking oryginalnych, nietypowych i unikatowych zbiórek 2019 roku. Wśród nich znalazły się jedynie te, które zakończyły się sukcesem, tj. zebrały 100% lub więcej zaplanowanych środków pieniężnych:

1. Rekonstrukcja czaszki gigantycznego gada z Lisowic sprzed 205 milionów lat - zobacz.  

2. Elektroniczna ręka dla koleżanki ze szkoły - zobacz.

3. MARATON NA ANTARKTYDZIE - zobacz.

4. Wyprawa na Denali 2019 - zobacz

5. Runmageddon Sahara " Moje Marzenie" 120 km w trzy dni - zobacz

6. Album "Wizje natury" - zobacz.

7. BADWATER 135 - KRYSTIAN OGŁY - zobacz

8. Remont kawiarenki parafialnej - zobacz.

9. K2 dla KAżdego & Justice 4 All - zobacz.

10. Pierwsza Polka na #Badwater135 w USA, najtrudniejszym ultra maratonie - zobacz.

Poniżej prezentujemy opisy wybranych zbiórek z rankingu TOP 10 

Elektroniczna ręka dla koleżanki ze szkoły (link)

reka

"Wykonaliśmy protezę mechaniczną dla koleżanki ze szkoły, chcemy teraz zrobić jej rękę elektroniczną. Cały projekt, po zakończeniu chcemy umieścić dla społeczeństwa w internecie tak aby każdy mógł z niego skorzystać."

Runmageddon Sahara " Moje Marzenie" 120 km w trzy dni (link)

runmaggedon zrzutka

"Celem tej zrzutki jest wsparcie finansowe umożliwiające wysłanie zapaleńca sportowego takiego jakim jestem ja, na wyzwanie życia pt. „Runmageddon Sahara 2019”. Wierzę, że marzenia się spełniają, tylko trzeba o nie walczyć!!! Na co dzień jestem samotną mamą dwóch córek (Oliwka 15 lat i Lenka 7 lat), gdyż Tata dziewczynek zmarł w 2017 r. Różnego rodzaju biegi survivalowe, a w szczególności Runmageddon, pokazały moją siłę i charakter, a także uzmysłowiły mi, że jestem silniejsza niż myślałam. Jestem w stanie pogodzić obowiązki związane ze szkołą dziewczynek, moją pracę oraz treningi. Wystarczy tylko chcieć!!!! Swoja pasją skutecznie zaraziłam córki. Razem staramy się spędzać czas m in. biorąc udział w różnego rodzaju eventach, o których wspomniałam wcześniej. Dlatego też, błoto, piasek, woda nie są nam obce, tak jak i ogromna ilość szczęścia ze wspólnie spędzonego czasu."

Rekonstrukcja czaszki gigantycznego gada z Lisowic sprzed 205 milionów lat (link)

czaszka zrzutka

"Zbieramy na rekonstrukcję czaszki gigantycznego gada, którego polscy naukowcy odkryli koło Lisowic. Dzięki temu czaszka zostanie w Polsce, w Muzeum Ewolucji! To chyba pierwsza taka zbiórka na świecie! Niedawno, po kilku latach pracy, Polacy ogłosili odkrycie gigantycznego gada ssakopodobnego. Tekst w szacownym piśmie naukowym Science, prestiż i te sprawy. Ale mieszkamy w Polsce, więc rzeczywistość piszczy. Jeden z autorów odkrycia, prof. Tomasz Sulej, zamówił u świetnej artystki, specjalistki od rekonstrukcji, model czaszki tego stwora. Tylko, że na zapłacenie za niego nie wystarczyło pieniędzy."

BADWATER 135 - KRYSTIAN OGŁY (link)

badwater zrzutka

"Celem akcji jest zgromadzenie funduszy umożliwiających start Krystianowi Ogły w BADWATER 135 - najtrudniejszym ultra maratonie na świecie. Podczas biegu nie jest dostępna obsługa ani punkty odżywcze. Każdy biegacz musi zorganizować własny support, który poruszając się samochodem będzie go wspierał, zapewniając jedzenie i picie, chłodzenie wodą i lodem, pierwszą pomoc, a także podtrzymywał na duchu obecnością na trasie."

Więcej na zrzutka.pl.

Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Sprawdź istotne i ciekawe informacje poniżej!

1. Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

2. Po drugie - czy to działa?

Ponad 250 000 zrzutek, ponad 100 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play - zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka dla Tomasza Mackiewicza, która zebrała ponad 700 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 700 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

3. Po trzecie - co jeszcze warto wiedzieć?

a. Zrzutka.pl to nie tylko standardowe zbiórki pieniędzy. To również zrzutki mające na celu np. grupową sprzedaż towarów po preferencyjnych cenach. Aby założyć taką zrzutkę 'sprzedażową' dodaj do swojej zrzutki tzw. nagrody (w rzeczywistości to towary, które sprzedajesz). Zrobisz to w następujący sposób:

b. Wraz z najnowszą aktualizacją naszej aplikacji mobilnej oddaliśmy do Waszego użytku 'rozliczenia' - dzięki nim zbilansujecie swoje wydatki ze znajomymi, a wszystko zakończycie zrzutką, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli Wam na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków. Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

c. Zrzutka.pl dba o najwyższe standardy technologiczne - dzięki zastosowanym rozwiązaniom jest bardzo skutecznym narzędziem do zbierania pieniędzy. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

d. Kładziemy duży nacisk na kwestie związane z bezpieczeństwem - więcej na ten temat przeczytasz tutaj oraz tutaj.

e. Pomagamy i rozwiewamy wątpliwości - posiadamy rozbudowany dział pomocy (sprawdź) oraz wiele artykułów na temat kwestii prawnych związanych np. z odliczaniem darowizn od dochodu stanowiącego podstawę opodatkowania (artykuł 1, artykuł 2, artykuł 3).

Jeśli nadal masz pytania - napisz!


Aby dodać komentarz lub

MS

Małgorzata Szymańska

https://zrzutka.pl/x5yzdk

IP

Pomóż zebrac na marzenie. https://zrzutka.pl/3p5mmr

Tadeusz Galec

Jestem pasjonatem historii mojego miasta i regionu. Moja strona to www.historiachojnic. com. Od kilku lat sam za swoje środku kupowałem archiwalia itp. Teraz gdy jestem w nieco słabszej sytuacji finansowej zwracam się z prośbą o wsparcie na kontynuowanie mojej historycznej misji. https://zrzutka.pl.. rozwiń/yh25pc?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=chipin_creation

AW

https://zrzutka.pl/ea466s Zbieram na wesele i wspólne wczasy. Proszę pomóż mi spełnić marzenie. Jesteśmy ludźmi po przejściach prawie z 40 na karku ale mimo naszych poprzednich małżeństw żadne nie miało z nas wesela. Chciałabym abyśmy zapamiętał ten dzień na całe życie.

TG

Proszę o pomoc .Zmagam się z chorobą od urodzenia Artrogrypoza. Z powodu zniekształcenia kończyn, jedna nogę amputowano. Potrzebuje dobrej protezy abym mógł W miarę możliwości dobrze chodzić https://zrzutka.pl/z/vdrery

Hubert Richter

https://zrzutka.pl/93jrgf

ZT

Zalukaj po filmy i seriale online: https://zrzutka.pl/zalukaj

ZS

Potrzebuje pomocy i ludzi dobrego serca będę wdzięczna za każdą pomoc

Grażyna Łojko

Pilnie potrzebuje pomocy od ludzi dobrego serca Liczy się każda pomoc Bardo proszę was o pomoc i przekazywanie tych infornacji dalej swym znajomym...będę wdzięczna za każdą pomoc i udostępnienie https://zrzutka.pl/fj67fe

IN

Bardzo proszę o pomoc https://zrzutka.pl/c49jjb

ES

https://zrzutka.pl/3kb5ph Kochani pomóżmy mojej mamie wygrać tą walkę !!

KK

Proszę o wsparcie https://zrzutka.pl/42bzd9

Mateusz Warchoł

Proszę o pomoc https://zrzutka.pl/8fhns5

MG

PROSZE O POMOC ???? https://zrzutka.pl/8exv2m

Mariusz Pasternak

Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty oraz udostępnianie ♥️DOBRO POWRACA♥️To Dzięki Wam już Uzbieraliśmy 73%potrzebnej kwoty Ale zbieramy dalej ♥️Wszystkim z Całego Serca Dziękuję ♥️ https://zrzutka. pl/z/leczenie-i-rehabilitacje-stwardnienie-rozsiane

Mariusz Pasternak

Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty oraz udostępnianie ♥️DOBRO POWRACA♥️To Dzięki Wam już Uzbieraliśmy 73%potrzebnej kwoty Ale zbieramy dalej ♥️Wszystkim z Całego Serca Dziękuję ♥️

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.