Wróć do bloga

Połowa roku za nami - poznaj najciekawsze zrzutki w 2019!

Napisano 6 lipca, 2019
Połowa roku za nami - poznaj najciekawsze zrzutki w 2019!

To było szalone 6 miesięcy - i wiele się działo! Uzbieraliście na zrzutkach rekordowe 100 000 000 złotych (słownie: STO MILIONÓW!!!), które przeznaczyliście na bardzo różne cele: wspólne prezenty urodzinowe, zrzutki charytatywne, śmiałe projekty, wydawanie płyt muzycznych, inicjatywy społeczne, remonty domów, starty w konkursach i zawodach, zakup sprzętów... i wiele, wiele innych! Wasza wyobraźnia do tworzenia inicjatyw i chęci wspierania innych zdają się nie mieć granic - TAK TRZYMAĆ!

Przygotowaliśmy dla Was nasz wybór najciekawszych zrzutek pierwszej połowy 2019 roku. Wszystkie poniższe zrzutki są wciąż aktywne - możecie śmiało wesprzeć każdą z nich. Może któraś z nich zainspiruje Was do założenia własnej zrzutki i zrealizowania swojego pomysłu bądź marzenia? Przekonajcie się sami!

Kto wie... a może to właśnie Twoja zrzutka pojawi się w następnym zestawieniu..?


Puma w środku Jury? Czemu nie!

Nubii raczej nie można zaklasyfikować do zwyczajnych mieszkańców Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Jest pumą! "Projekt Puma" zrodził się w głowie Kamila po powrocie z misji z Afganistanu w 2012 roku. Kamil jest weteranem odznaczonym Gwiazdą Afganistanu. Przez dwa lata zbierał praktyczną wiedzę dotyczącą kotowatych, niezbędną do zrealizowania swojego marzenia. Jak sam mówi: "Naszym wielkim marzeniem jest stworzenie dużego obiektu szkoleniowego wraz z małym gospodarzem o charakterze edukacyjnym. Miejsca gdzie w profesjonalny sposób będziemy pracować ze zwierzętami." W swoim gospodarstwie edukacyjnym mają pumę, kozy, krowę, kuce, psy i koty razem! Przeczytaj więcej o tym fantastycznym projekcie: Projekt Puma!

Projekt Puma


Wrocławskie ZOO ratuje misie z Laosu!

W Azji południowo-wschodniej na farmach niedźwiedzi, w barbarzyńskich warunkach, żyje ponad 10 tysięcy niedźwiedzi himalajskich i malajskich. Jest szansa na ich uratowanie. Władze Wietnamu i Laosu zamykają kolejne farmy, ale potrzeba miejsca gdzie niedźwiedzie będą mogły żyć w godziwych warunkach. Na północy Laosu, w Luang Prabang, fundacja Free the Bears, która uratowała już 900 niedźwiedzi, buduje sanktuarium ratujące dzikie zwierzęta. Pomóżmy wrocławskiemu ZOO zbudować kolejny wybieg dla dwóch niedźwiedzi! To koszt 40 000 zł, a akcję możecie wesprzeć tutaj: #ratujemyniedzwiedzie


Polski elektryczny rower składany z pełną amortyzacją? Tak!

Oskar Szwan jest studentem Politechniki Wrocławskiej. Jego pasjami są projektowanie i jazda na rowerze, dzięki czemu stworzył prototyp pierwszego w Polsce elektrycznego roweru składanego z pełną amortyzacją! Projekt Oskara został zaprezentowany w pierwszym odcinku serii Tech Show prowadzonego przez Kubę Klawitera. Raksobike, bo tak nazywa się projekt roweru, pojawia się w filmie w momencie 3:18. Sprawdźcie sami!

Podoba Wam się ten projekt? Chcecie wesprzeć Oskara w tworzeniu nowych rowerów i sprawdzić jakie inne pomysły ma Raksobike? Zobaczcie sami! Przedstawiamy Wam Raksobike!

Flash S - Pierwszy polski składany rower elektryczny z pełną amortyzacją!


Obudź Kasię!

W 2018 roku, do jednostek policyjnych zgłoszono 31 674 wypadków drogowych. Przez jeden z nich, w dniu 15 listopada dla Kasi cały świat się zawalił. Auto, którym podróżowała jako pasażerka zostało zmiażdżone pomiędzy dwoma tirami. Od tego czasu Kasia była w śpiączce. Dzięki intensywnej rehabilitacji, od niedawna zaczyna reagować na bliskich i otwierać oczy. Kasia jest teraz na najlepszej drodze, aby odzyskać świadomość! Pomóż obudzić Kasię! Zobacz: #BudzimyKasie

#BudzimyKasie


Wsparcie humanitarne dla greckich obozów dla uchodźców.

Fundacja The Hope Project Polska od 3 lat wspiera uchodźców na greckiej wyspie Lesbos. Organizują oni zbiórki ubrań oraz funduszy na transporty pomocy humanitarnej. W grudniu 2018 roku dzięki pomocy wielu fantastycznych osób wysłaliśmy prawie 300 kartonów, które zostały rozdysponowane wśród uchodźców przebywających w obozach Moria i Kara Tepe.

W Morii, największym na Lesbos obozie dla uchodźców, panują niehumanitarne warunki: obóz jest przeludniony, większość osób śpi w namiotach nawet przy minusowych temperaturach, co nieraz prowadzi do zgonów. Na jedną toaletę przypada ok. 70 osób, na posiłki i wodę czeka się w kolejce godzinami, a dostęp do opieki medycznej jest znacznie ograniczony. Przeczytaj więcej o działalności Fundacji The Hope Project Polska i wspomóż ich akcję: Pomoc dla uchodźców na Lesbos

Fundacja The Hope Project Polska


Leczenie biologiczne, gdy pozostałe metody już zawiodły

W przypadku Maćka, postawienie prawidłowej diagnozy zajęło dwa lata. Brzmiała ona Hidradenitis suppurativa. Nie mówi to wiele, prawda? Inaczej mówiąc, jest to przewlekłe zapalenie apokrynowych gruczołów rozmieszczonych na powierzchni skóry. Dalej brzmi tajemniczo? Chodzi o to, że na całej powierzchni ciała pojawiają się bolesne guzy i stany zapalne. Brak skutecznego leczenia może doprowadzić do sepsy i nowotworu. Leczenie w Polsce polega na całkowitym wycięciu zajętych chorobowo tkanek wraz z fragmentem zdrowej skóry. Obszar wycięcia jest tak duży, że utrudnia i uniemożliwia powrót do normalnego funkcjonowania. Maciek nadal nie odzyskał pełnej sprawności w rękach po pierwszej operacji. Jedynym sposobem na powrót do zdrowia i podtrzymanie efektu operacji jest rehabilitacja i leczenie biologiczne, które niestety nie jest w Polsce refundowane. Pomóżmy Maćkowi zebrać kwotę niezbędną do wykupienia terapii!

Pomóż Maćkowi wrócić do zdrowiaZastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 150 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Strona internetowa zrzutka.pl to nie wszystko! Wraz z najnowszą aktualizacją naszej aplikacji mobilnej oddaliśmy do Waszego użytku 'rozliczenia' - dzięki nim zbilansujecie swoje wydatki ze znajomymi, a wszystko zakończycie zrzutką, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli Wam na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków. Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 4

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 •  
  Angelika Pastuszak

  Nie wiem jak promować zrzutkę. Założyłam jedna tak w ramach sprawdzenia. https://zrzutka.pl/pyay9x - cel: wycieczka na Malediwy. Kwota mojego prawdziwego marzenia dopiero się klaruje, więc to trochę potrwa zanim ja utworzę. Gdybym jednak uzbierała na te Malediwy to na pewno bym tam poleciała :D

 •  
  Hubert Richter

  Proszę o pomoc https://zrzutka.pl/93jrgf

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  Proszę o pomoc .Zmagam się z chorobą od urodzenia Artrogrypoza. Z powodu zniekształcenia kończyn, jedna nogę amputowano. Potrzebuje dobrej protezy abym mógł w miarę dobrze się poruszać https://zrzutka.pl/z/WUTJ9c

 •  
  Kamil Lewandowski

  Zbieram na wspaniały model Poloneza w skali 1:8 Kto ma chęć, proszę niech pomoże. Dziękuję Przepięknie już z góry za okazane serce! Wiem, ze jest wielu ludzi dobrej woli. Pieniądze to nie problem, gdy się je ma, ja niestety nie jestem beneficjentem polskie transformacji i dlatego proszę o pomoc. Jeszcze raz Dziekuję!!!! Dziekuję szczególnie Wielkodusznej Pani Danucie, która szybko zareagowała na mój apel i wpłaciła jako pierwsza kwotę pieniędzy. Link do mojej zrzutki to: https://zrzutka.pl/g9rfa8