Zrzutka.pl prezentuje “zrzutki cykliczne”.

Napisano 9 kwietnia, 2020. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Zrzutka.pl prezentuje “zrzutki cykliczne”.

Ostatnie miesiące poświęciliśmy na intensywne prace wdrożeniowe. Dzięki temu już dziś możecie zacząć korzystać z kilku bardzo ciekawych nowych rozwiązań. 

Pierwszy artykuł z serii prezentującej nowości na zrzutka.pl, dedykujemy w całości naszej nowej platformie, służącej do organizacji zbiórek w modelu subskrypcyjnym.

Dzięki zrzutce cyklicznej, organizator ma szansę stworzyć stałe, powtarzalne źródło przychodów, a wspierający regularnie otrzymywać nagrody za swoje wpłaty, takie jak przykładowo wcześniejszy dostęp do zdjęć lub filmów, tworzonych przez organizatora takiej cyklicznej zrzutki (oczywiście jeśli organizator jest fotografem lub zajmuje się tworzeniem filmów - to jedynie przykłady, a nagroda może być dowolna).

Chciałbyś wesprzeć organizatora wybranej przez siebie zrzutki większą kwotą, ale nie masz możliwości przekazania jej w sposób jednorazowy? Zrzutka cykliczna to odpowiedź na Twój problem! Rozłóż swoją docelową kwotę na mniejsze wpłaty i wspieraj comiesięcznymi transzami.

Nasz nowy produkt, dostępny pod adresem https://zrzutka.pl/cykliczne, jest bardzo prosty w obsłudze oraz (podobnie jak zwykła ‘zrzutka.pl’) - darmowy! Poniżej znajdziecie krótki opis tego ‘jak to działa’ oraz odpowiedzi na pytania, które mogą się pojawić podczas używania ‘zrzutki cyklicznej’.

Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów!

organizatorzy

Zrzutkę cykliczną zakładasz uzupełniając cel zrzutki na https://zrzutka.pl/cykliczne:

formularz zrzutka cykliczna


Gotowe! Twoja zrzutka jest założona. Teraz musisz uzupełnić jej opis, dodać zdjęcia oraz nagrody, jakie przyznasz wspierającym za ich wpłaty (dodanie nagród nie jest obowiązkowe, jednak jest zalecane). Pamiętaj:

 • wpłaty cykliczne będą aktywowane na Twojej zrzutce jedynie, jeśli Twój profil zostanie zweryfikowany pierwszym i drugim krokiem - profil zweryfikujesz postępując zgodnie z tym filmem. Jeśli Twój profil posiada już pełną weryfikację, to cykliczne wpłaty będą aktywne natychmiast po założeniu zrzutki, w przeciwnym razie - zostaną aktywowane w momencie pełnego zweryfikowania Twojego profilu,
 • ostrożnie - jeśli wyłączysz lub usuniesz zrzutkę, to wszystkie wpłaty cykliczne ‘dodane’ do Twojej zrzutki, zostaną automatycznie ‘odpięte’ tzn. nie będą już subskrypcyjnie zasilać Twojej akcji. Zrzutkę cykliczną wspierasz podobnie, jak zwykłą zrzutkę - klikasz wpłać w widoku wybranej zbiórki i postępujesz zgodnie z instrukcjami. Pamiętaj:

 • aby dokonać dodania comiesięcznej wpłaty cyklicznej, musisz być zalogowany/zalogowana na zrzutka.pl (wpłaty jednorazowej można dokonać bez logowania),
logowanie cykilczna

 • konieczność logowania przy dodawaniu wpłaty cyklicznej jest uzasadniona tym, że musisz mieć opcję zrezygnowania z cyklicznego wspierania wybranej zrzutki (a możliwość taką znajdziesz w ustawieniach swojego profilu na zrzutka.pl - patrz kolejny punkt),
 • ważne - jeśli nie chcesz już wspierać danej zrzutki, to w takim wypadku opcję anulowania wsparcia znajdziesz w miejscu wskazanym niżej (opcja ‘wyłącz’ dostępna pod 'więcej'):
zarzadzanie cykliczne
 • ważne - dane Twojej karty przechowywane są w bezpieczny sposób przez PayU - jednego z największych operatorów płatności w Polsce. Zrzutka.pl nie przechowuje danych Twojej karty i nie ma do nich dostępu. 

To już wszystko, co musisz wiedzieć, aby sprawnie organizować i wspierać zrzutki cykliczne! Jeśli masz pytania lub sugestie dotyczące zagadnień, o które powinniśmy uzupełnić ten artykuł - napisz do nas poprzez nasz formularz kontaktowy.

Pamiętaj! Czytając nasze kolejne artykuły dowiesz się więcej na temat ostatnich usprawnień wdrożonych na naszej platformie (dotyczących między innymi rozszerzenia funkcjonalności ‘aktualności’ czy dodania możliwości przeciągania i zmiany kolejności zdjęć tytułowych zrzutki bez konieczności ich usuwania). Pojawi się również artykuł o planach, jakie mamy na najbliższą przyszłość (pracujemy między innymi nad rozwiązaniem umożliwiającym organizację zrzutek w modelu tzw. patronatu - szczegóły podamy niebawem).

Zobacz też: Jak włączyć płatności cykliczne?, Jak dodać listę korzyści dla wspierającego?, Dodatkowe funkcje zrzutki cyklicznej


Zastanawiasz się nad założeniem 'zwykłej' zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 6

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • TP
  Teresa Piechnicka

  Trwa Internetowa zbiórka na Pomoc w Dokończeniu Wspaniałego Dzieła Chorej Osoby.
  Adres Zbiórki to:
  https:// zrzutka.pl/g9rfa8

 • PS

  GDYBY NIE POZNAŃ, URSUS I RADOM TO ❤ zrzutka.pl/URATUJ-JASKOLECZKE ♡ SĄSIADOM ;)

 •  
  Grzegorz Jaroszkiewicz

  https://zrzutka.pl/v7jrf8… ❤Nie chcielibyśmy zamknąć naszej firmy dlatego bardzo prosimy o pomoc❤ ❤Bardzo Ciebie prosimy udostępni zrzutkę❤

 • MK
  Maciej Krystkowiak

  Popełniłem wiele błędów w życiu, których teraz bardzo żałuje.
  Przez to wszystko nie radzę sobie sam ze wszystkim.
  Przeczytaj moją krótką historię na https://zrzutka.pl/hpgh2e
  Będę wdzięczny, jeśli udostępnisz tę wiadomość wśród swoich znajomych.
  Straciłem Mamę, nie chcę stracić Taty i rodzeństwa
  "Odciski palców pozostawione na życiu innych, nie zacierają się nigdy."
  Bądź w moim życiu jednym z tych odcisków.

 • Andrzej Ćwikła

  https://zrzutka.pl/h9d5az prosił bym bardzo o pomoc

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  Choruje od urodzenia! Przeszedłem kilka operacji! Jestem po amputacji nogi! Proszę o wsparcie aby zebrać środki na modularną protezę oraz rehabilitacje! POMÓŻ! https://zrzutka.pl/z/vdrery