Zbiórki pieniędzy na Facebooku niedostępne w Europie. Co dalej?

Napisano 30 kwietnia, 2024. Aktualizacja: 30 kwietnia, 2024.
Zbiórki pieniędzy na Facebooku niedostępne w Europie. Co dalej?

Zbiórki pieniędzy na Facebooku i Instagramie niebawem przestaną funkcjonować w większości krajów europejskich. Jakiej alternatywy powinny szukać polskie organizacje charytatywne? Dowiedz się w tym artykule!

Spis treści:

 1. Dlaczego warto wybrać Zrzutka.pl?
 2. Jak inni mogą zbierać datki dla Organizacji na Zrzutka.pl?
 3. Nowy etap w zbieraniu funduszy online

Jak informuje Facebook Payments International Limited “Od 1 lipca 2024 r. narzędzia do zbiórek pieniędzy nie będą już dostępne na naszych platformach dla żadnych organizacji dobroczynnych w Europejskim Obszarze Gospodarczym”. Oznacza to, że organizacje dobroczynne nie będą mogły dłużej zbierać datków za pomocą narzędzi Meta na Facebooku ani Instagramie. Ta zmiana, która była poprzedzona wyłączeniem osobistych zbiórek pieniędzy na Facebooku i Instagramie, zasadniczo zakończyła możliwości crowdfundingowe wiodących platform social mediowych w Europie.

Najnowsza aktualizacja może być szokiem dla wielu, ale mamy dla Was dobrą wiadomość – istnieje alternatywa dla zbiórek pieniędzy na Facebooku i Instagramie!

Zrzutka.pl jest doskonałą opcją dla organizacji chcących kontynuować swoje akcje charytatywne, które dotychczas prowadzone były na platformach Meta. Nasza platforma oferuje niezrównane możliwości zbierania funduszy w sposób prosty, wygodny i bez opłat.

Dlaczego warto wybrać Zrzutka.pl?

Po pierwsze, nasza platforma jest skoncentrowana wyłącznie na celu, którym jest zbieranie pieniędzy. Dzięki temu zapewniamy użytkownikom wygodę i skuteczność w przeprowadzaniu zbiórek online. Prosty proces wpłaty, wygodne zarządzanie zbiórką pieniędzy, natychmiastowy dostęp do zebranych środków - to tylko niektóre z zalet, które doceniają nasi użytkownicy.

To nie wszystko! Nasze narzędzia oferują szeroki zakres funkcji wspierających fundraising. Od generowania QR kodów i plakatów, przez oferty i licytacje, po dostęp do danych darczyńców i narzędzia analityczne – wszystko to, aby ułatwić i zwiększyć skuteczność zbierania funduszy.

Przykłady sukcesów organizacji korzystających z naszych platform mówią same za siebie. Tysiące udanych zbiórek, które wspierają różnorodne cele i potrzeby, to dowód na skuteczność i zaufanie, jakim darzą nas nasi użytkownicy.

Na zdjęciu pokazani są ludzie pracujący online przed laptopami.

Jak inni mogą zbierać datki dla Organizacji na Zrzutka.pl?

Oprócz tego, że Twoja Organizacja może mieć na naszym portalu własną zbiórkę pieniędzy, dzięki Zrzutka.pl każdy może zbierać na rzecz Twojej organizacji, co daje jeszcze większą swobodę w organizowaniu działań fundraisingowych. Przygotowaliśmy do tego dwa rozwiązania:

 1. Skarbonki – Funkcja tworzenia skarbonek powstała z myślą o społecznościach, które chcą wspólnie wspomóc wybraną akcję. Masz już założoną zrzutkę swojej Organizacji? Wystarczy kilka kliknięć, aby utworzyć do niej skarbonkę - w ten sposób każdy może prosto wspierać Twój cel. Pracownicy jednej firmy, fani jednego celebryty, czy osoby skupione w jednej grupie na Facebooku, mogą do niej przelewać datki i obserwować, ile pieniędzy udało im się wspólnie zebrać. Wszystkie środki zebrane w skarbonce zasilą konto głównej zrzutki. To najprostsze rozwiązanie, które nie wymaga nawet weryfikacji!
 2. Zrzutki patronowane – A może chcesz jeszcze bardziej zaangażować swoją społeczność? Zarejestruj się jako patron, a użytkownicy będą mogli zakładać nie tylko skarbonki to Twoich akcji, ale także tworzyć zupełnie własne zrzutki, z których środki trafią bezpośrednio na konto Twojej organizacji! Z tego rozwiązania korzysta już z powodzeniem setki organizacji w Polsce takich jak Polska Akcja Humanitarna, Fundacja WOŚP, Fundacja Serce dla Maluszka czy Fundacja Zdążyć Dzieciom z Pomocą. Ty też spróbuj!

Nowy etap w zbieraniu funduszy online

Zbiórki pieniędzy na Facebooku i Instagramie były dla wielu użytkowników interesującym sposobem na wspieranie akcji charytatywnych. Wiele organizacji non-profit musi niebawem dokonać zmiany sposobu pozyskiwania funduszy od darczyńców.

Chcemy być obok Was w tej zmianie. Dlatego już teraz zachęcamy Cię do działania! Przenieś swoje zbiórki na naszą platformę i ciesz się wygodą, skutecznością oraz wsparciem naszego zespołu na każdym kroku. Razem możemy zmieniać świat na lepsze! Załóż konto dla Twojej Organizacji i już dziś dołącz do społeczności Zrzutka.pl!

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze wpisy co dwa tygodnie na swojego maila!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 11

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • BL
  blessedlife

  Hi guys, i don’t have much to say now now, Than to say thanks to Dr. Monday for rescuing me and my family from poverty, and for getting my husband and my Job back, i love playing lottery , but winning is my biggest problem, Ill never forget the day i come in contact with Dr Monday, whose lottery spell make me a winner, some million Dollars , after giving me a sure winning numbers within 3 days to play,my financial status is settled for good,now i have started to live my dream life after 12 years of playing the lottery A big thanks to Dr Monday, am grateful for all you have done for me and family, he can be reach on Via WhatsApp +234 705 993 7909

 • BL
  blessedlife

  Hi guys, i don’t have much to say now now, Than to say thanks to Dr. Monday for rescuing me and my family from poverty, and for getting my husband and my Job back, i love playing lottery , but winning is my biggest problem, Ill never forget the day i come in contact with Dr Monday, whose lottery spell make me a winner, some million Dollars , after giving me a sure winning numbers within 3 days to play,my financial status is settled for good,now i have started to live my dream life after 12 years of playing the lottery A big thanks to Dr Monday, am grateful for all you have done for me and family, he can be reach on Via WhatsApp +234 705 993 7909

 • MP
  manne pane

  Buy Nembutal-Pentobarbital online / Order Nembutal-Pentobarbital online

  The safest place to buy Nembutal-Pentobarbital (Pills, Liquid and Powder) online with discreet shipping and delivery information and first class commercial terms and conditions.

  Peaceful and painless dead nembutal pentobarbital

  For a wonderful die Nembutal-Pentobarbital is available

  -Shrink solutions

  -Injection solution

  -Capsules 50 mg and 100 mg

  -Powder (sodium salt)

  Homepage: https://silvercorporation.org/

  Email: ... [email protected]

 • MP
  manne pane

  Nembutal-Pentobarbital online kaufen / Nembutal-Pentobarbital online bestellen

  Der sicherste Ort, um Nembutal-Pentobarbital (Pillen, Flüssigkeit und Pulver) online zu kaufen, mit diskreten Versand- und Lieferinformationen und erstklassigen Geschäftsbedingungen.

  Friedlicher und schmerzloser Tod von Nembutal-Pentobarbital

  Für einen wunderbaren Tod ist Nembutal-Pentobarbital erhältlich

  - Schrumpflösungen

  - Injektionslösung

  - Kapseln 50 mg und 100 mg

  - Pulver (Natriumsalz)

  Homepage: https://silvercorporation.org/

  E-Mail: ... [email protected]

 • EM
  Evelyn Martinez

  ZBOGAĆ SIĘ CZYSTĄ KARTĄ ATM, Whatsapp: +18033921735

  Chcę złożyć świadectwo na temat pustych kart bankomatowych Dark Web, za pomocą których można wypłacać pieniądze z dowolnych bankomatów na całym świecie. Wcześniej byłam bardzo biedna i nie miałam pracy. Widziałem wiele zeznań na temat tego, jak hakerzy Dark Web Online wysyłają im pustą kartę do bankomatu i używają jej do zbierania pieniędzy w dowolnym bankomacie i wzbogacania się. {[email protected]}. Wysyłam im również e-mail i wysłali mi pustą kartę bankomatową. Użyłem go, żeby zdobyć 500 000 dolarów. wypłacaj maksymalnie 5000 USD dziennie. Dark Web rozdaje kartę, aby pomóc biednym. Włamuj się i pobieraj pieniądze bezpośrednio z dowolnego skarbca bankomatu za pomocą zaprogramowanej karty bankomatowej, która działa w trybie automatycznym.

  Możesz się z nimi również skontaktować w sprawie poniższej usługi

  * Przelew Western Union/MoneyGram

  * Przelew bankowy

  * Przelew PayPal / Skrill

  * Kopanie kryptowalut

  * Przelew CashApp

  * Pożyczki Bitcoinowe

  * Odzyskaj skradzione/zaginione kryptowaluty/fundusze/aktywa

  E-mail: [email protected]

  Telegram lub WhatsApp: +18033921735

 • EM
  Evelyn Martinez

  ZBOGAĆ SIĘ CZYSTĄ KARTĄ ATM, Whatsapp: +18033921735

  Chcę złożyć świadectwo na temat pustych kart bankomatowych Dark Web, za pomocą których można wypłacać pieniądze z dowolnych bankomatów na całym świecie. Wcześniej byłam bardzo biedna i nie miałam pracy. Widziałem wiele zeznań na temat tego, jak hakerzy Dark Web Online wysyłają im pustą kartę do bankomatu i używają jej do zbierania pieniędzy w dowolnym bankomacie i wzbogacania się. {[email protected]}. Wysyłam im również e-mail i wysłali mi pustą kartę bankomatową. Użyłem go, żeby zdobyć 500 000 dolarów. wypłacaj maksymalnie 5000 USD dziennie. Dark Web rozdaje kartę, aby pomóc biednym. Włamuj się i pobieraj pieniądze bezpośrednio z dowolnego skarbca bankomatu za pomocą zaprogramowanej karty bankomatowej, która działa w trybie automatycznym.

  Możesz się z nimi również skontaktować w sprawie poniższej usługi

  * Przelew Western Union/MoneyGram

  * Przelew bankowy

  * Przelew PayPal / Skrill

  * Kopanie kryptowalut

  * Przelew CashApp

  * Pożyczki Bitcoinowe

  * Odzyskaj skradzione/zaginione kryptowaluty/fundusze/aktywa

  E-mail: [email protected]

  Telegram lub WhatsApp: +18033921735

 • ankara çilingir

  Ankara Ulus semtinde hizmet vermek için açtığımız Ulus çilingir anahtarcı şubemiz artık hizmetinize hazır. Bir telefon ile yanınıza gelerek tüm çilingir işlemlerinizi halledebiliriz. Saat fark etmeksizin destek hattımızı arayarak hangi çilingirlik hizmetini istediğinizi beyan edebilirsiniz.

  Ulus çilingir anahtarcı şubemizden gerekli bilgileri aldıktan sonra motorlu servisimize bir konum göndermeniz gerekir. Ardından navigasyon ile bulunduğunuz noktaya ekiplerimiz gelir.

  İhtiyaç duyulan işlemleri size tek tek aktaran uzman kadromuz aklınızda şüphe kalmaması için her sorunuzu cevaplar. Ulus çilingir anahtarcı ile sizlere yardımcı olmaya hazırız hem de 7/24 saat servis ile sizin memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Uygun ücretli çilingir arıyorsanız muhakkak firmamızı

 • ankara çilingir

  Anahtarların kırılması ve bu sebepten dolayı mekâna girememek büyük sorunlardan biridir. Bu durum için acil çilingir hizmeti gerekir. Cebeci çilingir hizmetlerimizle anahtarların kırılması, kaybolması, yedeğine ihtiyaç duyma gibi problemlerinize son vermekteyiz. Mekânınızın güvenliğini sağlama konusunda gerekli bir standart olan anahtar ve kilit sistemi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Bizlerle iletişim kurarak Cebeci’de anahtar mağduriyetlerinize son verebilirsiniz.

  Anahtar kayboldu ve evinize nasıl gireceğinizi düşünüyorsanız Cebeci çilingir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Anahtar ve kilit sistemi arızalarında bizlerle irtibat kurabilir, en kaliteli hizmetleri en profesyonel şekilde edinebilirsiniz. Anahtar ve kilit sistemleri ile ilgili arızalarınızda acilen çilingir hizmeti almak için Ankara Cebeci çilingir firmamızı tercih edebilirsiniz.

 • VC
  Vera Chekan

  Read For Help With Lost Crypto Reach out Lost Recovery Masters

  I must give special thanks to Lost Recovery Masters, Specialized hackers in Cryptocurrency Recovery and lost Bitcoin wallet tracing, My wife and I happened to be scammed by an online scammer who claimed to be professional and knowledgeable in the field of investments. My wife and I had agreed to invest our savings pounds worth $623,400 in the form of Crypto. This scammer persuaded us to invest in an online platform called Cryptos-seed .com.' 'I was persuaded to deposit the funds to a platform that would generate us much profits on a daily basis. The profits generated significantly, but on asking about my withdrawal of the funds ,the swindler provided multiple excuses and was asking me to invest more funds. On search on how to recover The lost funds I came through Lost Recovery Masters who were able to recover a significant portion of the lost funds. Contact them through:
  Whatsapp: +44(7537)-(105921)
  Email ([email protected])
  Website: https://lostrecoverymasters.com/

 • SG
  Sonam Gupta

  Great post thank you for sharing Filing Income Tax Return in Delhi

 •  
  Kengeri escorts service

  How to Find the Right kengeri Call Girls: There are many ways to find escorts services in kengeri but the best way is social media like FB, Twitter, etc. I recommend this because here you can communicate with the call girl and see the actual reviews. After judging you can choose your perfect escorts service in kengeri and book here for an upcoming date.
  visit - https://www.komalarora.com/call-girls-kengeri.html