Dziewczyny łączą siły! Poznaj biznesowy projekt od Kobiet dla Kobiet

Napisano 5 kwietnia, 2023. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Dziewczyny łączą siły! Poznaj biznesowy projekt od Kobiet dla Kobiet

Kobiety stanowią w Polsce tylko 30% osób posiadających działalność gospodarczą. Kinga i Sofia - założycielki marki KobietyPro - postanowiły to zmienić. Ich celem jest obalenie stereotypów i praktyczne przedstawienie Kobietom ich ogromnego potencjału biznesowego.

Marka KobietyPro ma na celu zrzeszanie Kobiet, które pragną czegoś więcej od życia. Panie, które chcą się realizować, rozwijać, tworzyć niesamowite rzeczy i polepszać swój standard życia znajdą tu wsparcie mentorskie oraz materialne. Twórczynie projektu mogą bowiem pochwalić się bogatym CV pod względem doświadczenia biznesowego.

Kinga i Sofia, bazując na wieloletnim doświadczeniu, mają świadomość, że podjęcie decyzji o rozpoczęciu własnej działalności nie jest łatwe, a bez odpowiednich narzędzi i zaplecza biznes ma dużo mniejsze szanse na powodzenie. Zdecydowanie brakowało im miejsca umożliwiającego rozwój personalny i wspierającego budowanie własnej marki na każdym etapie nowego projektu. Dlatego postanowiły stworzyć je same! Dziś nie mają wątpliwości, że podjęły słuszną decyzję:

“Liczne spotkania z Kobietami, rozmowy i analiza wyników wskazują na istniejącą potrzebę dofinansowania możliwości rozwijania się w dziedzinie biznesu oraz tworzenie usług w tym obszarze, pomagających w ciągłym doskonaleniu prowadzenia biznesu przez Kobiety. (...) Pragniemy być Twoim wsparciem na każdym etapie prowadzenia biznesu, ponieważ same przeszłyśmy tę droge, a razem możemy znacznie więcej w dynamicznym czasie.”


Wpisana w projekt idea crowdfundingu również ma za zadanie obalenie pewnego stereotypu:

“Za pomocą zrzutki chcemy pokazać, że warto się wspierać i dzielić. Pragniemy przełamać stereotypy, że tylko samemu można coś osiągnąć. Wpłacając nawet drobną kwotę przyłączamy się do świetnej inicjatywny, z której każda z Nas może skorzystać. Środki zebrane na zrzutka.pl przeznaczamy na zwiększenie dostępności naszych spotkań, eventów oraz szkoleń dla naszych uczestniczek. Jednak naszym celem głównym jest tworzenie systematycznych zbiórek by pomagać Kobietom finansować START i otwierać nowe firmy i biznesy, by mogły działać i realizować swoje marzenia i polepszać swój standard życia.


Czy „być Kobietą” dziś równa się mieć mniejsze szanse na rozwój? Dzięki wspólnym działaniom możemy walczyć z nierównościami i wspierać się w drodze do niezależności. Hasło, którym twórczynie KobietPro zachęcają do wpłat na zrzutkę brzmi: “Środki, które przekazujesz na rozwój Naszej inicjatywy dla Kobiet, mogą okazać się środkami na rozwój Twojego biznesu!” Kobiety z Małopolski już mogły się o tym przekonać, a twórczynie marki KobietyPro zapowiadają, że chcą zarazić swoim pomysłem całą Polskę.


Aby skontaktować się z organizatorem zrzutki, pobierz załączone pliki i sprawdź dane kontaktowe.

Jeśli chcesz z nami porozmawiać, napisz do nas:

Znasz już historię zrzutka.pl?

Niesamowity splot wydarzeń sprawił, że platforma zaprojektowana z myślą o zrzucaniu się na grupowe zakupy, stała się drugim co do wielkości serwisem crowdfundingowym w Polsce! Zrzutka.pl miała być narzędziem, dzięki któremu grupa przyjaciół może ufundować jednemu z nich na przykład okazały prezent.

 

Nasze rozwiązanie powstało z tak dużą dbałością o transparentność rozliczeń, łatwość obsługi i szerokie możliwości wpłacania środków, że przyciągnęło znacznie szersze grono użytkowników - pasjonatów, twórców, marzycieli i ludzi w trudnej sytuacji życiowej. Przez lata ciężko pracowaliśmy na zaufanie użytkowników. Dziś możemy się pochwalić ponad 900 000 zorganizowanych zrzutek i zebraniem ponad 800 000 000 zł. Przypominamy nasze najważniejsze akcje:

Poznaj nasze najważniejsze udogodnienia:

Facebook Twitter


Komentarze 0

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!