Przyjmowanie płatności na zrzutka.pl

Napisano 21 października, 2013

Przyjmowanie płatności (księgowanych w czasie do 5 minut) - zacznij już dziś
zakładając konto na zrzutka.pl w mniej niż 180 sekund! 

Zrzutka.pl umożliwia błyskawiczne przyjmowanie płatności za pośrednictwem ponad 40 kanałów płatności. Te płatności będą księgowane na Twoich zrzutkach w mniej niż 5 minut! Wpłacający mogą też dokonywać przelewów na indywidualne numery kont Twoich zrzutek, ponieważ dla każdej zrzutki generujemy indywidualny numer rachunku bankowego! Już dziś - załóż konto.

Przyjmowanie płatności jeszcze nigdy nie było takie proste.

Zrzutka.pl współpracuje PayU. To dzięki nim możesz przyjmować płatności na Twoich zrzutkach w czasie rzeczywistym. Zastanawiasz się nad tym jak wypłacisz pieniądze ze swoich zrzutek? To bardzo proste. Najpierw musisz wysłać do nas tzw. przelew weryfikacyjny - dowiedz się więcej. Następnie, po zaksięgowaniu Twojego przelewu, po prostu zlecasz wypłaty ze zrzutki na rachunek, który zweryfikowałeś wysyłając do nas wspomniany wcześniej przelew weryfikacyjny.

Zrzutka.pl obsługiwana jest przez autorskie oprogramowanie zapewniające wysoką wydajność i bezpieczeństwo, a połączenie z serwisem jest szyfrowane 256-bitowym certyfikatem Rapid SSL.

Na zrzutka.pl możesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel! Dlatego jeśli przyjmowanie płatności w czasie rzeczywistym (tzn. tak by księgowały się na Twoim koncie w chwilę po tym jak zostały wysłane z banku nadawcy) jest dla Ciebie ważne, to zrzutka.pl jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Zastanawiasz się z jakich banków będziesz mógł otrzymywać błyskawiczne wpłaty? Lista jest długa: Alior Bank - Płacę z Alior Bank, BGŻ Bank, BGŻ Bank Ochrony Środowiska, Przelew z BPH, BZWBK - Przelew24, Citi Handlowy, Bank BNP Paribas, GetIn Bank, Idea Bank, ING BANK,  Plus Bank, Konto Inteligo - Płacę z Inteligo. Dzięki zrzutka.pl w prosty sposób możesz przyjmować płatności na wiele sposobów!


Aby dodać komentarz lub

Grazyna Ossa

W jaki sposob moge pomoc znajomemu z Facebooka skoro wsrod wymienionych powyzej bankow, nie ma mojego tzn. Banku Pocztowego? Wymagajacy pomocy znajomy podal mi jakis numer rachunku ale niestety przelew nie przeszedl. Prosze o pilna odpowiedz, dziekuje. G.O.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.