Przyjmowanie płatności na zrzutka.pl

Przyjmowanie płatności na zrzutka.pl

Przyjmowanie płatności (księgowanych w czasie do 5 minut) - zacznij już dziś zakładając konto na zrzutka.pl w mniej niż 180 sekund! 

Zrzutka.pl umożliwia błyskawiczne przyjmowanie płatności za pośrednictwem ponad 40 kanałów płatności. Te płatności będą księgowane na Twoich zrzutkach w mniej niż 5 minut! Wpłacający mogą też dokonywać przelewów na indywidualne numery kont Twoich zrzutek, ponieważ dla każdej zrzutki generujemy indywidualny numer rachunku bankowego! Już dziś - załóż konto.

Przyjmowanie płatności jeszcze nigdy nie było takie proste.


Zrzutka.pl współpracuje PayU. To dzięki nim możesz przyjmować płatności na Twoich zrzutkach w czasie rzeczywistym. Zastanawiasz się nad tym jak wypłacisz pieniądze ze swoich zrzutek? To bardzo proste. Najpierw musisz wysłać do nas tzw. przelew weryfikacyjny - dowiedz się więcej. Następnie, po zaksięgowaniu Twojego przelewu, po prostu zlecasz wypłaty ze zrzutki na rachunek, który zweryfikowałeś wysyłając do nas wspomniany wcześniej przelew weryfikacyjny.

Zrzutka.pl obsługiwana jest przez autorskie oprogramowanie zapewniające wysoką wydajność i bezpieczeństwo, a połączenie z serwisem jest szyfrowane 256-bitowym certyfikatem Rapid SSL.

Na zrzutka.pl możesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel! Dlatego jeśli przyjmowanie płatności w czasie rzeczywistym (tzn. tak by księgowały się na Twoim koncie w chwilę po tym jak zostały wysłane z banku nadawcy) jest dla Ciebie ważne, to zrzutka.pl jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Zastanawiasz się z jakich banków będziesz mógł otrzymywać błyskawiczne wpłaty? Lista jest długa: Alior Bank - Płacę z Alior Bank, BGŻ Bank, BGŻ Bank Ochrony Środowiska, Przelew z BPH, BZWBK - Przelew24, Citi Handlowy, Bank BNP Paribas, GetIn Bank, Idea Bank, ING BANK,  Plus Bank, Konto Inteligo - Płacę z Inteligo. Dzięki zrzutka.pl w prosty sposób możesz przyjmować płatności na wiele sposobów!

Dowiedz się Jak założyć zrzutkę, Jak korzystać z zaawansowanych funkcji portalu i Jak rozliczyć się z Urzędem Skarbowym

Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

1. Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.

2. Po drugie - czy to działa?

300 000 zrzutek, ponad 100 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka dla Tomasza Mackiewicza, która zebrała ponad 700 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 700 000 zł:


b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):


c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki


Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 2

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

  • RL
    Rafal Lukasiewicz

    Czy moge wplacic wplate weryfikacyjna tradycyjnym przelewem? Nie mam Pya ani tp kont.

  •  
    Grazyna Ossa

    W jaki sposob moge pomoc znajomemu z Facebooka skoro wsrod wymienionych powyzej bankow, nie ma mojego tzn. Banku Pocztowego? Wymagajacy pomocy znajomy podal mi jakis numer rachunku ale niestety przelew nie przeszedl. Prosze o pilna odpowiedz, dziekuje. G.O.