Poznaj wszystkie tajniki zakładania zrzutki!

Napisano 29 czerwca, 2017

Zastanawiasz się nad założeniem zrzutki, ale nie wiesz jak to działa? Przeczytaj ten krótki artykuł - dzięki niemu dowiesz się wszystkiego na temat tego, jak działa zrzutka.pl, jak założyć zrzutkę i jak wypłacić pieniądze ze swojej zrzutki!

Zrzutka.pl możesz używać w 100% za darmo! Założenie konta i zrzutki nic nie kosztuje, a od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy żadnej prowizji.

Jak to działa?

1. Po pierwsze - musisz mieć pomysł na zrzutkę - może to być dowolny, zgodny z prawem cel. Zrzutkę zakładasz w taki sposób:

Jeśli chcesz poznać wszystkie możliwości jakie daje nasz 'zrzutkowy' edytor i opcje, z których możesz skorzystać zakładając zrzutkę - OBEJRZYJ TEN FILM.

2. Przyjmujesz wpłaty. Dzięki zastosowaniu bramek płatności, wpłaty na Twojej zrzutce księgują się w czasie do 1 minuty! W przypadku wpłat przelewem tradycyjnym - wpłaty księgują się do dwóch dni roboczych.

3. W dowolnym momencie i tak często jak chcesz, wypłacasz środki zebrane na swojej zrzutce na Twoje konto bankowe (wypłaty nie pomniejszą salda widocznego na Twojej zrzutce, a jedynie saldo dostępne do wypłaty z Twojego portfela na zrzutka.pl). Wypłaty zwykle księgują się na Twoim koncie już w czasie 1 minuty od momentu, w którym zostaną przez Ciebie zlecone! Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przez nas innowacyjnego rozwiązania realizacji wypłat. Wypłaty realizujesz w taki sposób:

Pamiętaj - przed pierwszą wypłatą musisz powiązać ze swoim profilem na zrzutce konto do wypłat, dokonując weryfikacji - ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ

Jeśli Twoja zrzutka jest publiczna (to znaczy zbierasz np. charytatywnie, a nie prywatnie na prezent lub inną inicjatywę własną lub wspólną z Twoimi znajomymi) i zastanawiasz się nad tym jak promować swoją zrzutkę - OBEJRZYJ TEN MATERIAŁ. W kwestii ewentualnych rozliczeń z urzędem skarbowym naszą opinię na ten temat ZNAJDZIESZ TUTAJ

Od dnia 12.07.2017r. od godziny 12.00 na zrzutka.pl obowiązują następujące zasady weryfikacji i bezpieczeństwa:

a. dla zrzutek, których Organizator prześle dokumentację potwierdzającą prawdziwość opisu zbiórki, w widoku zrzutki zostanie dodana informacja „Organizator przesłał dokumenty potwierdzające prawdziwość opisu zrzutki”. Po otrzymaniu takiego statusu, organizator zrzutki nie będzie miał możliwości wprowadzania zmian celu i opisu zrzutki. Oznaczenie takie będzie miało taką formę:

weryfikacja_zrzutki

b. dla wszystkich zrzutek charytatywnych, które zgromadzą powyżej 50 tys. zł obowiązuje blokada wypłat do czasu przesłania przez organizatora dokumentów potwierdzających prawdziwość celu lub do czasu przedstawienia innych okoliczności, na podstawie których platforma, z dochowaniem należytej staranności, podejmie decyzję o umożliwieniu dalszych wypłat zgromadzonych środków. Kwota limitu wynika z narzędziowego charakteru portalu i niższy limit uniemożliwiałby swobodne korzystanie z narzędzia wielu osobom zbierającym na cele charytatywne w kręgach prywatnych (czyli pomagających komuś znajomemu).

c. ponadto obowiązują wszystkie obowiązujące dotychczas zasady dotyczące weryfikacji osobowej (opisane tutaj) i wypłat (opisane tutaj). Bez zmian pozostają zatem też oznaczenia dotyczące poziomu weryfikacji samych organizatorów czyli zaznaczone na fioletowo ikony pod imieniem i nazwiskiem organizatora oznaczające weryfikację organizatora zrzutki przelewem, dowodem osobistym i facebookiem:

profil

Jeśli masz pytania, odpowiedzi najpewniej znajdziesz w naszym FAQ. Możesz też do nas napisać w zakładce KONTAKT

Twój zespół zrzutka.pl


Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.