id: k8t48e

Halo.Radio potrzebuje Twojego STAŁEGO wsparcia. Dorzuć się.

Halo.Radio potrzebuje Twojego STAŁEGO wsparcia. Dorzuć się.

Whip-round was blocked by zrzutka.pl
0
monthly
30 558 zł
total
581
supporters
Inactive payments - the required operation of the organizer of the whip-round. If you are a organizer - log in and take the required action.
This whip-round has 8 rewards/offers!
See and choose one of these

Support your passion. Regularly.

Description

Pomóż dalej rozwijać się pierwszemu wolnemu medium w Polsce. Halo.Radio potrzebuje Twojej STAŁEJ pomocy. Zostań aktywnym SPONSOREM, abyśmy mogli dalej dla Was pracować. Przekaż tę informację swoim znajomym. Działamy bez wsparcia władzy czy innych uzależniających podmiotów.


To Twoja szansa na wolne Halo.Radio w swoim domu. Nie straćmy wspólnie tej szansy.be963f46c2ecb486.jpeg

CZYM JEST HALO.RADIO?

📆 Wystartowaliśmy 1 października 2019 roku jako odpowiedź na pogłębiającą się polaryzację w mediach i społeczeństwie. Jesteśmy jedynym w Polsce radiem z wizją, które traktuje swoje Słuchaczki i Słuchaczy, będących jednocześnie naszymi Donatorkami i Donatorami, w sposób podmiotowy a nie przedmiotowy, jak czynią to inni wokół nas. Oznacza to, że Państwa opinie są dla nas nie tylko fundamentalnie ważne, ale znajdują swoje odzwierciedlenie, we wszystkich programach na naszej antenie, będąc niezwykle istotną składową naszego wspólnego projektu.


UWAGA: Każda wpłata trafia do Halo.Radia w 100%! Zrzutka.pl nie pobiera żadnych prowizji !


📝 Planując uruchomienie tego projektu postanowiliśmy wrócić do "korzeni" dziennikarstwa. Do tego, czym winno ono być, jaką misję wobec Odbiorców spełniać i czego się wystrzegać.


Zauważyliśmy też stale rosnący w naszym społeczeństwie odsetek konsumentów mediów, którzy nie identyfikują się zarówno z upartyjnionym przekazem mediów narodowych jak i komercyjnych, w większości sprzyjających opozycji lub po cichu kohabitujących z obecną władzą. ❌


Po roku nadawania wiemy już, że nasi Odbiorcy oczekują pogłębionej, dziennikarskiej analizy otaczającej Ich rzeczywistości, chcąc mieć pewność, że jesteśmy dziennikarzami, wyraźnie oddzielającymi informację od komentarza i niesprzyjającymi żadnej ze stron społecznego czy politycznego sporu. ✊


✌️Jakiekolwiek zaangażowanie z naszej strony rażąco wypaczyłoby idee etosu pracy dziennikarza. Jednocześnie mamy świadomość, że antena Halo.Radia winna służyć tym z aktywistów, których, podobnie jak nas, cechuje umiłowanie demokracji, wolności, swobód obywatelskich czy akceptacja mniejszości. Konsekwentnie sprzeciwiamy się retoryce wykluczającej z publicznego dyskursu środowiska podzielające powyższe idee, mając na względzie, że w Halo.Radiu nie ma miejsca na tzw. "mowę nienawiści" czy jakiekolwiek jej, choćby najmniejsze, przejawy.


Mówią o nas:MISJA HALO.RADIA

🔶 Za misję obraliśmy sobie tworzenie przestrzeni do swobodnej dyskusji, ale poza bańkami politycznymi i światopoglądowymi. Oznacza to, że sprzyjamy wyłącznie naszym Słuchaczkom i Słuchaczom gotowym wsłuchiwać się w argumenty każdej ze stron konfliktu i na ich podstawie podejmować merytoryczną dyskusję. Twardo stoimy na fundamencie dziennikarskiego etosu, który daje naszym Odbiorcom prawo do samodzielnego myślenia, a w konsekwencji podejmowania decyzji.


🔶 Staramy się pełnić wobec Nich rolę służebną: z jednej strony dostarczamy im informację, a z drugiej tłumaczymy złożoność rzeczywistości wsłuchując się w argumenty wszystkich stron sporu, by z pomocą zarówno Słuchaczy jak i niezależnych ekspertów dochodzić do wniosków, które we współczesnych mediach nie znajdują dla siebie miejsca.


🔶 Czy oznacza to, że musimy rozmawiać z każdym? Nie, wszak elementem dziennikarskiego etosu jest także dbałość o treści, a w tym konkretnym przypadku o język, którym operujemy w swoich programach i dobór rozmówców czy gości według prostej zasady dziennikarskiej odpowiedzialności: nie możemy i nie chcemy pozwalać sobie na promowanie zarówno treści jak i osób, wraz z ich postawami, które stoją w jawnej sprzeczności z zasadami wolności, demokracji, równości, akceptacji mniejszości i niestosowania mowy wykluczającej czy wprost mowy nienawiści. Oznacza to, że w naszych programach nigdy nie będzie miejsca dla polityków, działaczy, aktywistów czy komentatorów prezentujących postawy skrajne, zarówno z lewa jak i z prawa.


🔈 JAK NAS SŁUCHAĆ I OGLĄDAĆ? 🔈

Od samego początku naszej działalności utrzymujemy się wyłącznie z dobrowolnych składek naszych Słuchaczek i Słuchaczy. To dzięki pieniądzom pozyskanym tą drogą udało nam się wynająć lokal (200m2), wyremontować go, zakupić zarówno wyposażenie dla całej redakcji jak i profesjonalny sprzęt niezbędny do produkcji i nadawania całodobowego programu na żywo, w warstwie audio i video.


Halo.Radio nadaje całą dobę. Jesteśmy dostępni z poziomu własnego Halo.Playera na stronie www.halo.radio jak i w swojej autorskiej aplikacji dla systemów Android i iOS.


Drugą osią naszej działalności są podcasty z naszej emisji, które są do Państwa dyspozycji w liczbie ponad 2000, dostępne nie tylko na naszej platformie podcastowej www.halo.radio/podcasty, ale też w większości liczących się agregatorów podcastów w internecie, np APPLE PODCASTS czy GOOGLE PODCASTS. Podobnie jest z naszą emisją audio, która także jest dostępna w popularnych agregatorach internetowych stacji radiowych, np. OPEN.FM.


UWAGA: Każda wpłata trafia do Halo.Radia w 100%! Zrzutka.pl nie pobiera żadnych prowizji!


ZESPÓŁ HALO.RADIA 👨‍🦰 👩‍🦰

W dobie niszczenia wszelkich autorytetów przez obie strony sporu coraz mocniej polaryzującego Polskę i nas wszystkich, postanowiliśmy zaprosić do stałej współpracy osobowości, które zagwarantują naszym Słuchaczkom i Słuchaczom, najwyższy, współcześnie możliwy poziom merytoryczny emitowanych przez nas programów.


Każda i każdy z redaktorów prowadzących swoje programy na naszej antenie, jest w pełni świadoma/świadom jak ważny jest dla naszej wspólnoty etos pracy dziennikarza. Natomiast większość z nas, to współcześnie najbardziej doświadczone dziennikarki i dziennikarze, mogący pochwalić się zarówno swoją niezależnością jak i niebagatelnym dorobkiem na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.


Poszukując merytorycznych i wyważonych komentatorów różnych dziedzin, sięgamy zarówno po ekspertów młodego pokolenia jak i tych z olbrzymim doświadczeniem. Wspólną cechą obu tych grup eksperckich jest fakt, że nie opowiadając się za konkretną opcją polityczną czy światopoglądową, większość z Nich nie jest zapraszana zarówno do mediów narodowych jak i mediów komercyjnych. Ich niezależność i niesprzyjanie żadnej z opcji, nie jest obecnie tym, czego współczesne media oczekują od grona eksperckiego. Słychać i widać to zresztą w codziennych programach największych graczy na medialnym rynku. Bez względu na opcję, którą popierają w mniej lub bardziej formalny sposób.


DLACZEGO WARTO STALE WSPIERAĆ HALO.RADIO? 🤔

Możemy tu przecież napisać cokolwiek. Ale i tak nie będzie to miało większego znaczenia, jeśli to właśnie Ty, nie będziesz miała/miał w sobie potrzeby kontaktu z medium, które stawia wyłącznie na Ciebie, przez pryzmat niezależności od trendów politycznych czy społecznych i nieangażowania się po jakiejkolwiek ze stron. Bo przecież nie to jest istotą prawdziwego dziennikarstwa, nieprawdaż?


💪 Jesteśmy medium, które nie kłania się władzy, ani opozycji, a uważnie wsłuchuje się m.in w to co mówią politycy, aktywiści i komentatorzy. By, niczym sito, oddzielać propagandę płynącą dziś szerokim strumieniem z większości mediów, od wartościowych treści, które wnoszą w nasze życie czy późniejsze wybory, wiedzę, a w konsekwencji odpowiedzialną i merytoryczną dyskusję.


➡ W każdej dyskusji jesteś równoprawną/równoprawnym partnerką/partnerem, zarówno z punktu widzenia nas - dziennikarzy jak i gości naszych programów. ⬅


👍 Nie bój się zadawać pytań, bądź aktywna/aktywny, rozmawiaj z szacunkiem dla każdego rozmówcy i zamieniaj niepotrzebne emocje w energię. By iść fascynującą drogą, jaką jest otwieranie się na drugiego człowieka i wspólna z nim podróż, będąca choćby krotką chwilą dialogu, w którym obie strony wykazują wobec siebie szacunek i zrozumienie, pomimo dzielących je różnic.


Wspieraj więc stale Halo.Radio, dla którego to właśnie Ty jesteś i pozostajesz centralnym punktem odniesienia. Bo Halo.Radio to nie tylko ludzie, którzy je tworzą. To przede wszystkim nasze Słuchaczki i nasi Słuchacze. To ludzie, którzy są na tyle ciekawi świata i innych, by z uśmiechem tworzyć wspólnotę różnorodności.


UWAGA: Każda wpłata trafia do Halo.Radia w 100%! Zrzutka.pl nie pobiera żadnych prowizji!

Benefits of a recurring support:
The organizer receives 100% of your funds - we do not charge any commission
You remain in full control - you can stop the support at any time without any obligations
The organizer can fully focus on his work
You get permanent access to posts and a special distinction
You don't have to remember about the next payments
It's easier than you think :)
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Rewards/offers 8 New

Buy and support whip-rounds.

Inactive
Others
Halo.Aktywista
Od właśnie takich, najmniejszych cegiełek, buduje się wielkie projekty. Doceniamy to wsparcie. Dzięki temu progowi, będziesz pierwsza/y informowana/y ...
25 zł

Purchased 200 out of 1000

Ended
Others
Halo.Wspieracz
Na tym etapie dostajesz limitowane wejście do backstage'u radia. Nigdzie wcześniej niepublikowane zdjęcia, materiały, wywiady, rozmowy. To wszystko na...
50 zł

Purchased 100 out of 1000

Ended
Others
Halo.Miłośnik
Dzięki cyklicznemu wsparciu na tym etapie, raz na pół roku wyślemy wybrany przez Ciebie gadżet z naszego sklepiku. Kawa? Kubek? Przypinka? Worek? Sam/...
80 zł

Purchased 34 out of 1000

Ended
Others
Halo.Wymiatacz
Kiedy widzimy tak wysokie wsparcie, musimy się czymś odwdzięczyć. Stąd raz w tygodniu podczas audycji Kuby Wątłego, podziękujemy wszystkim Halo.Wymiat...
100 zł

Purchased 86 out of 1000

Ended
Others
Halo.Koneser
Wiemy, że kochasz wysokiej jakości treści. Dlatego właśnie będąc naszym Halo.Koneserem, od tego progu, będziemy się z Tobą dzielić podcastami, których...
150 zł

Purchased 39 out of 1000

Ended
Others
Halo.Realizator
To jest ogromne wsparcie, które dla nas bardzo dużo znaczy. Dlatego chcemy, aby wszyscy zobaczyli imię tej i tego, który nam tak pomaga. Podczas każde...
200 zł

Purchased 20 out of 500

Ended
Others
Halo.Redaktor
Twoje wsparcie przekracza nasze wyobrażenia. Jedynym pomysłem na odwdzięczenie się Tobie za pomoc jest zaproszenie Ciebie do współtworzenia pojedynczy...
500 zł
Ended
Others
Halo.Naczelny
Za taką pomoc i taką składkę, chcemy Ci podziękować osobiście. Dlatego zaprosimy Cię do nas, zobaczysz studio, poznasz dziennikarzy, a dodatkowo popro...
1000 zł

Purchased 1 out of 100

Ended

Posts for rewards/offers 1

Other posts 1

Zmiany, zmiany, zmiany!

If you have an access to post, then

Comments 10

 
2500 chars
 • EW
  Ewa Wiraszka

  Program spełnia moje oczekiwania i wspaniali goście zapraszani przez świetnego dziennikarza, brawo !

  25 zł
 • Miłosz Lejsa

  Rzygam już mediami liżącymi anusy władzy i mafii kościelnej. Róbcie dalej dobrą robotę, nie oszczędzajcie ani władzy, ani kościoła, ani tzw. opozycji, której ambicje to tylko przejąć stołek pisowskiej hołoty i robić dalej to samo co oni (choć pewnie jakiś wyjątek by się znalazł)
  Pozdrawiam
  Miłosz

  25 zł
 • Miłosz Lejsa

  Rzygam już mediami liżącymi anusy władzy i mafii kościelnej. Róbcie dalej dobrą robotę, nie oszczędzajcie ani władzy, ani kościoła, ani tzw. opozycji, której ambicje to tylko przejąć stołek pisowskiej hołoty i robić dalej to samo co oni (choć pewnie jakiś wyjątek by się znalazł)
  Pozdrawiam
  Miłosz

  25 zł
 • Miłosz Lejsa

  Rzygam już mediami liżącymi anusy władzy i mafii kościelnej. Róbcie dalej dobrą robotę, nie oszczędzajcie ani władzy, ani kościoła, ani tzw. opozycji, której ambicje to tylko przejąć stołek pisowskiej hołoty i robić dalej to samo co oni (choć pewnie jakiś wyjątek by się znalazł)
  Pozdrawiam
  Miłosz

  25 zł
 • Miłosz Lejsa

  Rzygam już mediami liżącymi anusy władzy i mafii kościelnej. Róbcie dalej dobrą robotę, nie oszczędzajcie ani władzy, ani kościoła, ani tzw. opozycji, której ambicje to tylko przejąć stołek pisowskiej hołoty i robić dalej to samo co oni (choć pewnie jakiś wyjątek by się znalazł)
  Pozdrawiam
  Miłosz

  25 zł