id: k8t48e

Halo.Radio potrzebuje Twojego STAŁEGO wsparcia. Dorzuć się.

Halo.Radio potrzebuje Twojego STAŁEGO wsparcia. Dorzuć się.

900
monthly
0%
27 517 zł 
total
429 
supporters
Support
Zrzutka.pl does not charge any commission

Description

Pomóż dalej rozwijać się pierwszemu wolnemu medium w Polsce. Halo.Radio potrzebuje Twojej STAŁEJ pomocy. Zostań aktywnym SPONSOREM, abyśmy mogli dalej dla Was pracować. Przekaż tę informację swoim znajomym. Działamy bez wsparcia władzy czy innych uzależniających podmiotów.


To Twoja szansa na wolne Halo.Radio w swoim domu. Nie straćmy wspólnie tej szansy.be963f46c2ecb486.jpeg

CZYM JEST HALO.RADIO?

📆 Wystartowaliśmy 1 października 2019 roku jako odpowiedź na pogłębiającą się polaryzację w mediach i społeczeństwie. Jesteśmy jedynym w Polsce radiem z wizją, które traktuje swoje Słuchaczki i Słuchaczy, będących jednocześnie naszymi Donatorkami i Donatorami, w sposób podmiotowy a nie przedmiotowy, jak czynią to inni wokół nas. Oznacza to, że Państwa opinie są dla nas nie tylko fundamentalnie ważne, ale znajdują swoje odzwierciedlenie, we wszystkich programach na naszej antenie, będąc niezwykle istotną składową naszego wspólnego projektu.


UWAGA: Każda wpłata trafia do Halo.Radia w 100%! Zrzutka.pl nie pobiera żadnych prowizji !


📝 Planując uruchomienie tego projektu postanowiliśmy wrócić do "korzeni" dziennikarstwa. Do tego, czym winno ono być, jaką misję wobec Odbiorców spełniać i czego się wystrzegać.


Zauważyliśmy też stale rosnący w naszym społeczeństwie odsetek konsumentów mediów, którzy nie identyfikują się zarówno z upartyjnionym przekazem mediów narodowych jak i komercyjnych, w większości sprzyjających opozycji lub po cichu kohabitujących z obecną władzą. ❌


Po roku nadawania wiemy już, że nasi Odbiorcy oczekują pogłębionej, dziennikarskiej analizy otaczającej Ich rzeczywistości, chcąc mieć pewność, że jesteśmy dziennikarzami, wyraźnie oddzielającymi informację od komentarza i niesprzyjającymi żadnej ze stron społecznego czy politycznego sporu. ✊


✌️Jakiekolwiek zaangażowanie z naszej strony rażąco wypaczyłoby idee etosu pracy dziennikarza. Jednocześnie mamy świadomość, że antena Halo.Radia winna służyć tym z aktywistów, których, podobnie jak nas, cechuje umiłowanie demokracji, wolności, swobód obywatelskich czy akceptacja mniejszości. Konsekwentnie sprzeciwiamy się retoryce wykluczającej z publicznego dyskursu środowiska podzielające powyższe idee, mając na względzie, że w Halo.Radiu nie ma miejsca na tzw. "mowę nienawiści" czy jakiekolwiek jej, choćby najmniejsze, przejawy.


Mówią o nas:MISJA HALO.RADIA

🔶 Za misję obraliśmy sobie tworzenie przestrzeni do swobodnej dyskusji, ale poza bańkami politycznymi i światopoglądowymi. Oznacza to, że sprzyjamy wyłącznie naszym Słuchaczkom i Słuchaczom gotowym wsłuchiwać się w argumenty każdej ze stron konfliktu i na ich podstawie podejmować merytoryczną dyskusję. Twardo stoimy na fundamencie dziennikarskiego etosu, który daje naszym Odbiorcom prawo do samodzielnego myślenia, a w konsekwencji podejmowania decyzji.


🔶 Staramy się pełnić wobec Nich rolę służebną: z jednej strony dostarczamy im informację, a z drugiej tłumaczymy złożoność rzeczywistości wsłuchując się w argumenty wszystkich stron sporu, by z pomocą zarówno Słuchaczy jak i niezależnych ekspertów dochodzić do wniosków, które we współczesnych mediach nie znajdują dla siebie miejsca.


🔶 Czy oznacza to, że musimy rozmawiać z każdym? Nie, wszak elementem dziennikarskiego etosu jest także dbałość o treści, a w tym konkretnym przypadku o język, którym operujemy w swoich programach i dobór rozmówców czy gości według prostej zasady dziennikarskiej odpowiedzialności: nie możemy i nie chcemy pozwalać sobie na promowanie zarówno treści jak i osób, wraz z ich postawami, które stoją w jawnej sprzeczności z zasadami wolności, demokracji, równości, akceptacji mniejszości i niestosowania mowy wykluczającej czy wprost mowy nienawiści. Oznacza to, że w naszych programach nigdy nie będzie miejsca dla polityków, działaczy, aktywistów czy komentatorów prezentujących postawy skrajne, zarówno z lewa jak i z prawa.


🔈 JAK NAS SŁUCHAĆ I OGLĄDAĆ? 🔈

Od samego początku naszej działalności utrzymujemy się wyłącznie z dobrowolnych składek naszych Słuchaczek i Słuchaczy. To dzięki pieniądzom pozyskanym tą drogą udało nam się wynająć lokal (200m2), wyremontować go, zakupić zarówno wyposażenie dla całej redakcji jak i profesjonalny sprzęt niezbędny do produkcji i nadawania całodobowego programu na żywo, w warstwie audio i video.


Halo.Radio nadaje całą dobę. Jesteśmy dostępni z poziomu własnego Halo.Playera na stronie www.halo.radio jak i w swojej autorskiej aplikacji dla systemów Android i iOS.


Drugą osią naszej działalności są podcasty z naszej emisji, które są do Państwa dyspozycji w liczbie ponad 2000, dostępne nie tylko na naszej platformie podcastowej www.halo.radio/podcasty, ale też w większości liczących się agregatorów podcastów w internecie, np APPLE PODCASTS czy GOOGLE PODCASTS. Podobnie jest z naszą emisją audio, która także jest dostępna w popularnych agregatorach internetowych stacji radiowych, np. OPEN.FM.


UWAGA: Każda wpłata trafia do Halo.Radia w 100%! Zrzutka.pl nie pobiera żadnych prowizji!


ZESPÓŁ HALO.RADIA 👨‍🦰 👩‍🦰

W dobie niszczenia wszelkich autorytetów przez obie strony sporu coraz mocniej polaryzującego Polskę i nas wszystkich, postanowiliśmy zaprosić do stałej współpracy osobowości, które zagwarantują naszym Słuchaczkom i Słuchaczom, najwyższy, współcześnie możliwy poziom merytoryczny emitowanych przez nas programów.


Każda i każdy z redaktorów prowadzących swoje programy na naszej antenie, jest w pełni świadoma/świadom jak ważny jest dla naszej wspólnoty etos pracy dziennikarza. Natomiast większość z nas, to współcześnie najbardziej doświadczone dziennikarki i dziennikarze, mogący pochwalić się zarówno swoją niezależnością jak i niebagatelnym dorobkiem na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.


Poszukując merytorycznych i wyważonych komentatorów różnych dziedzin, sięgamy zarówno po ekspertów młodego pokolenia jak i tych z olbrzymim doświadczeniem. Wspólną cechą obu tych grup eksperckich jest fakt, że nie opowiadając się za konkretną opcją polityczną czy światopoglądową, większość z Nich nie jest zapraszana zarówno do mediów narodowych jak i mediów komercyjnych. Ich niezależność i niesprzyjanie żadnej z opcji, nie jest obecnie tym, czego współczesne media oczekują od grona eksperckiego. Słychać i widać to zresztą w codziennych programach największych graczy na medialnym rynku. Bez względu na opcję, którą popierają w mniej lub bardziej formalny sposób.


A tu znajdziesz całą naszą ekipę wraz z dossier każdej dziennikarki i każdego dziennikarza.


DLACZEGO WARTO STALE WSPIERAĆ HALO.RADIO? 🤔

Możemy tu przecież napisać cokolwiek. Ale i tak nie będzie to miało większego znaczenia, jeśli to właśnie Ty, nie będziesz miała/miał w sobie potrzeby kontaktu z medium, które stawia wyłącznie na Ciebie, przez pryzmat niezależności od trendów politycznych czy społecznych i nieangażowania się po jakiejkolwiek ze stron. Bo przecież nie to jest istotą prawdziwego dziennikarstwa, nieprawdaż?


💪 Jesteśmy medium, które nie kłania się władzy, ani opozycji, a uważnie wsłuchuje się m.in w to co mówią politycy, aktywiści i komentatorzy. By, niczym sito, oddzielać propagandę płynącą dziś szerokim strumieniem z większości mediów, od wartościowych treści, które wnoszą w nasze życie czy późniejsze wybory, wiedzę, a w konsekwencji odpowiedzialną i merytoryczną dyskusję.


➡ W każdej dyskusji jesteś równoprawną/równoprawnym partnerką/partnerem, zarówno z punktu widzenia nas - dziennikarzy jak i gości naszych programów. ⬅


👍 Nie bój się zadawać pytań, bądź aktywna/aktywny, rozmawiaj z szacunkiem dla każdego rozmówcy i zamieniaj niepotrzebne emocje w energię. By iść fascynującą drogą, jaką jest otwieranie się na drugiego człowieka i wspólna z nim podróż, będąca choćby krotką chwilą dialogu, w którym obie strony wykazują wobec siebie szacunek i zrozumienie, pomimo dzielących je różnic.


Wspieraj więc stale Halo.Radio, dla którego to właśnie Ty jesteś i pozostajesz centralnym punktem odniesienia. Bo Halo.Radio to nie tylko ludzie, którzy je tworzą. To przede wszystkim nasze Słuchaczki i nasi Słuchacze. To ludzie, którzy są na tyle ciekawi świata i innych, by z uśmiechem tworzyć wspólnotę różnorodności.


UWAGA: Każda wpłata trafia do Halo.Radia w 100%! Zrzutka.pl nie pobiera żadnych prowizji!

Benefits of a recurring support:
The organizer receives 100% of your funds - we do not charge any commission
You remain in full control - you can stop the support at any time without any obligations
The organizer can fully focus on his work
You get permanent access to posts and a special distinction
You don't have to remember about the next payments
It's easier than you think :)
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Posts for rewards 1

Other posts 1

Zmiany, zmiany, zmiany!

To access the post buy the selected reward or if you already have it.

Contributors 429

 
Hidden data
1 000 zł
 
Hidden data
500 zł
EL
Ewelina Lewandowska
300 zł
WS
200 zł
AS
Artur Szymański
200 zł
AS
Artur Szymański
200 zł
WS
200 zł
WS
200 zł
AS
Artur Szymański
200 zł
MM
Maja Morgan
200 zł
See more

Comments 4

 
2500 chars
 • Miłosz Lejsa

  Rzygam już mediami liżącymi anusy władzy i mafii kościelnej. Róbcie dalej dobrą robotę, nie oszczędzajcie ani władzy, ani kościoła, ani tzw. opozycji, której ambicje to tylko przejąć stołek pisowskiej hołoty i robić dalej to samo co oni (choć pewnie jakiś wyjątek by się znalazł)
  Pozdrawiam
  Miłosz

  25 zł
 • roy johns

  Ostatnie piec miesiecy dawalem szanse temu projektowi. Wspieram od poczatku. Niestety musze zaprzestac ze wzgledu na brak przejrzystosci, pogorszenie jakosci, mniej tresci. Moim zdaniem place obecnie za granie muzyki. Wole wspierac poszczegolnych tworcow indywidualnie niz bezsystemowe, malo przejrzyste radio. Dawalem szanse przez ostatnie pol roku po masowym odplywie bardzo wartosciowych indywidualnosci. Teraz prosze udowodnic, ze zapewniacie jakosc. Przepraszam, bo idea szczytna jednak cos sie spieprzylo.

 • Miłosz Lejsa

  Rzygam już mediami liżącymi anusy władzy i mafii kościelnej. Róbcie dalej dobrą robotę, nie oszczędzajcie ani władzy, ani kościoła, ani tzw. opozycji, której ambicje to tylko przejąć stołek pisowskiej hołoty i robić dalej to samo co oni (choć pewnie jakiś wyjątek by się znalazł)
  Pozdrawiam
  Miłosz

  25 zł
 • MS
  Monika Sala

  Przepraszam, że tylko tyle, ale jestem aktualnie bezrobotna.

  25 zł

Support periodically

Donate 25 zł and more
Halo.Aktywista

Od właśnie takich, najmniejszych cegiełek, buduje się wielkie projekty. Doceniamy to wsparcie. Dzięki temu progowi, będziesz pierwsza/y informowana/y o nowościach w radiu. Właśnie pod tą nagrodą dostaniesz najswieższe newsy z życia Halo.Radio.

expand

chosen 142 times (858 of 1000 available)

Choose
Donate 50 zł and more
Halo.Wspieracz

Na tym etapie dostajesz limitowane wejście do backstage'u radia. Nigdzie wcześniej niepublikowane zdjęcia, materiały, wywiady, rozmowy. To wszystko na bieżąco będziemy wysyłać Ci na maila.


Ten poziom zawiera także wszystkie korzyści z poprzednich progów.

expand

chosen 73 times (927 of 1000 available)

Choose
Donate 80 zł and more
Halo.Miłośnik

Dzięki cyklicznemu wsparciu na tym etapie, raz na pół roku wyślemy wybrany przez Ciebie gadżet z naszego sklepiku. Kawa? Kubek? Przypinka? Worek? Sam/a zdecyduj.


To nie wszystko, dostaniesz również spersonalizowany liścik od redaktora naczelnego i dyrektora programowego!


Ten poziom zawiera także wszystkie korzyści z poprzednich progów.

expand

chosen 27 times (973 of 1000 available)

Choose
Donate 100 zł and more
Halo.Wymiatacz

Kiedy widzimy tak wysokie wsparcie, musimy się czymś odwdzięczyć. Stąd raz w tygodniu podczas audycji Kuby Wątłego, podziękujemy wszystkim Halo.Wymiataczom z tego progu. 


Ten poziom zawiera także wszystkie korzyści z poniższych progów.

expand

chosen 66 times (934 of 1000 available)

Choose
Donate 150 zł and more
Halo.Koneser

Wiemy, że kochasz wysokiej jakości treści. Dlatego właśnie będąc naszym Halo.Koneserem, od tego progu, będziemy się z Tobą dzielić podcastami, których nikt inny nie usłyszy. Zamknięte treści dla prawdziwych Halo.Koneserów 


Ten poziom zawiera także wszystkie korzyści z poprzednich progów.

expand

chosen 17 times (983 of 1000 available)

Choose
Donate 200 zł and more
Halo.Realizator

To jest ogromne wsparcie, które dla nas bardzo dużo znaczy. Dlatego chcemy, aby wszyscy zobaczyli imię tej i tego, który nam tak pomaga. Podczas każdej audycji na pasku informacyjnym wymienimy naszych darczyńców z tego poziomu! 


Ten poziom zawiera także wszystkie korzyści z poprzednich progów.

expand

chosen 20 times (480 of 500 available)

Choose
Donate 500 zł and more
Halo.Redaktor

Twoje wsparcie przekracza nasze wyobrażenia. Jedynym pomysłem na odwdzięczenie się Tobie za pomoc jest zaproszenie Ciebie do współtworzenia pojedynczych wydań naszych audycji. Z tego wąskiego grona ustalimy, kto, kiedy i z kim będzie współprowadził program z naszymi prowadzącymi.


Ten poziom zawiera także wszystkie korzyści z poprzednich progów.

expand

(100 of 100 available)

Choose
Donate 1000 zł and more
Halo.Naczelny

Za taką pomoc i taką składkę, chcemy Ci podziękować osobiście. Dlatego zaprosimy Cię do nas, zobaczysz studio, poznasz dziennikarzy, a dodatkowo poprowadzisz pojedyncze audycje (liczba mnoga!) z wybranymi redaktorami. 


Ten poziom zawiera także wszystkie korzyści z poprzednich progów.

expand

chosen 1 time (99 of 100 available)

Choose

Support your passion. Regularly.