Zrzutka.pl przedstawia zrzutki patronowane

Wspieraj ulubioną organizację.

Wspieraj ulubioną organizację.

Zbieraj na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.

A Ty na co dziś zbierasz?

Jak działa zrzutka patronowana?

Jak działa zrzutka patronowana?

Dzięki niej zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki.

Wypłata zebranych środków będzie możliwa do zrealizowania tylko na konto patrona, który został przez Ciebie wybrany podczas zakładania zrzutki (jeśli chcesz założyć zwykłą zrzutkę i wypłacić środki na własne konto bankowe – przejdź tutaj). Założenie zrzutki pod patronatem będzie wymagało akceptacji przez wybranego przez Ciebie Patrona - do czasu zaakceptowania Twojej zrzutki przez Patrona wpłaty na taką zrzutkę będą nieaktywne.

Jak zostać patronem?

Jak zostać patronem?

Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy Zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych patronów! Aby dodać swoją organizację, zobacz nasz przewodnik organizacji zrzutek patronowanych, a następnie przejdź trzy proste kroki:

KROK 1

Zarejestruj się na Zrzutka.pl

Zarejestruj się na Zrzutka.pl

To bardzo proste - podajesz nazwę organizacji, maila i hasło - gotowe! Zarejestruj się już teraz.

KROK 2

Zweryfikuj swój profil

Zweryfikuj swój profil

Weryfikacja profilu jest konieczna do tego, aby inni użytkownicy mogli organizować dla Ciebie zrzutki. Weryfikacji dokonasz w ten sposób.

KROK 3

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy (dostępny dla zweryfikowanych organizacji w ustawieniach konta - zakładka 'zostań patronem'). Po naszej akceptacji zostaniesz jednym z patronów na Zrzutka.pl.

Dzięki zrzutkom patronowanym jesteśmy w stanie pomagać najbardziej potrzebującym fundacjom!

Dzięki zrzutkom patronowanym jesteśmy w stanie pomagać najbardziej potrzebującym fundacjom!

Aneta i Piotr

Zrzutki patronowane obsługuje Zrzutka.pl

Zrzutki patronowane obsługuje Zrzutka.pl

Zrzutka.pl to największa w Polsce platforma do organizacji zbiórek na dowolne cele. W naszym portfolio posiadamy rozwiązania służące do organizacji zbiórek w modelu zrzutek patronowanych oraz zrzutek tradycyjnych i zrzutek cyklicznych.

Dowiedz się więcej

Zrzutka.pl w liczbach

1 177 908

Zrzutek

835 315

Użytkowników

1 231 036 165 zł

Suma wpłat

15 114 515

Liczba wpłat


Zrzutka.pl Sp. z o.o. al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław, Polska. KRS: 0000634168. Kapitał zakładowy: 550 000 PLN. Krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. czytaj więcej
Zrzutka.pl to narzędzie do samodzielnego zorganizowania zbiórki pieniężnej na dowolnie wybrany cel, za darmo, bez prowizji. Zrzutka.pl to nie tylko platforma crowdfundingowa (crowdfunding - finansowanie społecznościowe wybranego projektu) i fundraisingowa (fundraising - zbieranie pieniędzy poprzez wsparcie osób, firm, fundacji). To przede wszystkim wirtualna portmonetka/skarbonka, do której zrzucają się wszyscy zainteresowani określonym celem: zbiórka charytatywna, na prezent, na projekt/biznes, na wyjazd ze znajomymi - Ty określasz cel. Zrzutka.pl to w pewien sposób "mix" platform takich jak Kickstarter czy Indiegogo z najbardziej znanym wirtualnym portfelem świata jakim jest PayPal. Zrzutkę może założyć osoba prywatna, a także firma, fundacja, instytucja. Zrób zrzutkę, zaproś znajomych i zobacz jak prosto jest zbierać pieniądze online!

zrzutka.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Aby w pełni korzystać z portalu Zrzutka.pl zalecamy korzystać z nowszych przeglądarek. Pobierz przeglądarkę: Chrome, Firefox, Opera lub Edge.