Przeciwności losu zabrały nasze miejsce sportowego rozwoju. Pomóż je nam odbudować! ID: 57pu39

Przeciwności losu zabrały nasze miejsce sportowego rozwoju. Pomóż je nam odbudować! ID: 57pu39

15 001 zł z 15 000 zł

100%

15 001 zł

15 001 zł

z 15 000 zł

zakończona

zakończona

25.08.2020r

128

128

wspierających
100%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Cześć! Jesteśmy grupą zawodników MMA trenującą w krakowskim klubie "Kotwica MMA Team". Chcemy walczyć, chcemy się rozwijać, chcemy sumiennie trenować. Niestety straciliśmy tą możliwość.


Rok 2020 nie był przychylny dla wielu sektorów. Od biznesmenów przez artystów i sportowców (w tym dla nas). Początkowo zamknięto nasz klub na czas pandemii, dzięki zaangażowaniu trenera i zespołu, udało nam się go utrzymać. Na nieszczęście, niedaleko po tym dotknęła nas kolejna klęska, przez którą potrzebujemy pomocy.Nasz Trener stawia dobro zawodników na pierwszym miejscu. Sebastian jest jednocześnie profesjonalnym coachem budzącym szacunek grupy, oraz kumplem którego każdy z nas darzy ogromną sympatią.


"Kotwica MMA Team" funkcjonuje od niedawna (niecały rok). Była to spora inwestycja dla naszego Trenera, który tymczasowo zawiesił swoją karierę zawodnika MMA, aby stworzyć nam miejsce do rozwoju - miejsce które traktujemy jak drugi dom.Jak wspomnieliśmy najpierw nasz klub dopadła pandemia. Trener podejmował się dorywczych pracy, aby móc samodzielnie go finansować. Zamknięty klub, to ogromne straty a koszta nie zmalały. Wielu zawodników również udzieliło wsparcia, opłacając swoje karnety mimo braku możliwości treningu. Parszywy los chciał, że chwilę po powrocie na matę, w momencie w którym klub miał wstać a wszystko miało znowu ruszyć… Dotknęło nas klęska żywiołowa i wszystko po raz kolejny stanęło w miejscu, a nawet zrobiło wiele kroków wstecz.


Całkowite zalanie sali przez ogromne ulewy panujące nad całą Polską sprawiły, że obecnie nie da się tam ćwiczyć. Zniszczeniu uległy maty widoczne na zdjęciu, lokal wymaga odmalowania, osuszania i praktycznie - kompletnego remontu. W tej chwili nikt z nas nie może wyciągnąć na to pieniędzy z kieszeni, a nasz Trener w dalszym ciągu ma na karku spłacanie inwestycji w wyposażenie, które obecnie nie nadaje się do użytku.

h6fa16c339aedd8f.jpeg


Dzięki uprzejmości innych krakowskich klubów, kilku naszych zawodników może kontynuować swoje przygotowania do kolejnych walk, które odbędą się pod koniec lipca. Jednak, żeby wrócić do siebie musimy zebrać sporą kwotę. Pieniądze pokryją koszt remontu oraz zakupu i wymiany mat do ćwiczeń, które są niezbędne przy sportach walki.
Będziemy wdzięczni za każdą udzieloną pomoc. Chcemy trenować dalej, rozwijać się i przede wszystkim - pomóc człowiekowi któremu zawdzięczamy nasze dotychczasowe i przyszłe osiągnięcia. W ramach odwdzięczenia się za Wasze datki, przewidzieliśmy kilka aktywności od klubowiczów, dla wspierających:


50zł - udział w zajęciach grupowych z MMA w wyznaczonym przez klub terminie


100 zł - udział w zajęciach indywidualnych z jednym z zawodników


200 zł - udział w zajęciach indywidualnych z naszym Trenerem


300 zł - koleżeński sparing z dobranym przez Trenera zawodnikiem w dowolnej formule


500 zł - udział w zajęciach z Trenerem dla Twojej grupy (max 10 osób)Dziękujemy za wysłuchanie naszej historii i jeszcze raz - prosimy o wsparcie dla nas, dla sportu, dla naszego klubu, a przede wszystkim… dla naszego Trenera!


Z wyrazami szacunku,

Zawodnicy Kotwica MMA Team

Wpłacający128

K
klaudiusz Iciek
1 500 zł
^
^_x [email protected]$^%#
1 000 zł
M
Mike "Dziadzia" Tyson
1 000 zł
K
Krzysiek M
1 000 zł
KW
Karol Wałachowski
500 zł
PK
Paweł Kozera
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
OK
Oskar Knuplerz
400 zł
K
Kaszubek
330 zł
M
MMAłgorzata
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze11

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej

udział w zajęciach grupowych z MMA w wyznaczonym przez klub terminie

wybrano 13 razy

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

udział w zajęciach indywidualnych z jednym z zawodników

wybrano 19 razy

Wybieram

Wpłać 200 zł i więcej

udział w zajęciach indywidualnych z naszym trenerem

wybrano 10 razy

Wybieram

Wpłać 300 zł i więcej

koleżeński sparing z dobranym przez Trenera zawodnikiem w dowolnej formule

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

udział w zajęciach z trenerem dla Twojej grupy (max 10 osób)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

557 773 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?