id: 2dzk3t

Karetka dla jednostki ZSU w obwodzie donieckim

Karetka dla jednostki ZSU w obwodzie donieckim

Nasi użytkownicy założyli 1 035 287 zrzutek i zebrali 1 102 478 354 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Francuska technika, rumuński temperament, ukraiński duch walki💪 A wszystko dzięki Wam, Polakom!

  Fundacyjna Dacia Logan - auto naszego pracownika, które służyło przez ponad 6 miesięcy do transportu uchodźców w naszym punkcie na dworcu wschodnim, trafiło finalnie do jednostki 3011 w obwodzie Chersońskim. Auto będzie służyło do ewakuacji rannych z pola walki. Dziękujemy!!!✌️

  Wspierajcie naszą nową zrzutkę na drony: www.zrzutka.pl/DronyDlaUkrainy!

  MU3y2Y6Q6H3j4Y5E.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pododdział ZSU (Sił Zbrojnych Ukrainy) w obwodzie donieckim zwrócił się do nas z pilną prośbą. Potrzebują nowy samochód do ewakuowania rannych z pola bitwy. Ich poprzednie auto zostało rozstrzelane, przez co nie mają teraz jak szybko przewozić rannych do szpitala, a w przypadku ran postrzałowych każda sekunda oznacza różnice między życiem a śmiercią.


Wysłuchajcie ich apelu i pomóżcie!Każde środki zebrane ponad te potrzebne na zakup i przygotowanie samochodu przekażemy dzielnym Ukraińcom w postaci pomocy humanitarnej!

***


Fundacja Otwarty Dialog (ODF), założona w Polsce w 2009 r., specjalizuje się w obronie demokracji, praworządności i praw człowieka, w szczególności na obszarze post-sowieckim, a od 2017 roku także w Polsce. ODF była pierwszą zagraniczną organizacją pozarządową, która bezpośrednio wsparła walczących o wolność Ukraińców podczas Euromajdanu i w późniejszych latach wojny w Donbasie, zbierając i przekazując wsparcie o wartości ponad 1 miliona zł w latach 2013-14 i ponad 200 tysięcy zł w 2015 roku. Dostarczyliśmy wówczas ponad 42 tony transportów z pomocą humanitarną, w tym ponad 12 tys. opakowań leków, ponad 500 zestawów medycznych, setki kamizelek kuloodpornych i hełmów ochronnych, jak również ambulanse ratujące żołnierzy na froncie (zobacz szczegółowe podsumowania i rozliczenia tu i tu).


Od początku inwazji Rosji na Ukrainę wysyłamy pomoc humanitarną i sprzęt ochronny oraz pomagamy tym, którzy musieli uciec z kraju. Zobacz, co do tej pory udało nam się zrobić na tej infografice.


Transparentność i odpowiedzialność przed naszymi darczyńcami traktujemy bardzo poważnie. W ostatnich latach, wraz z zaprzyjaźnionymi aktywistami, ruchami i organizacjami społecznymi z sukcesem zorganizowaliśmy i rozliczyliśmy wiele zbiórek promowanych na portalu zrzutka.pl, m.in.:


Kontakt dla mediów: [email protected]


Numer konta PLN: Fundacja Otwarty Dialog, 42 1140 2004 0000 3502 7758 3001, mBank S.A.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 141

EC
Emilia
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
EJ
Emilia
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
Tomasz
100 zł
TD
Walić ruSSków!
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!