Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
33 294 zł 
z 40 000 zł
83%
16 dni do końca
462 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Mam na imię Iwona i stanęłam przed jedna z najtrudniejszych decyzji w moim 38 letnim życiu. Odkąd pamiętam byłam bardzo samodzielna , zawsze starałam się robić wszystko sama i nie angażować innych w moje problemy. Dziś dotarłam do miejsca w swoim życiu kiedy potrzebuje poprosić nieznanych mi ludzi o pomoc, co jest dla mnie szczególnie trudne. Jeszcze 1,5 roku temu jeździłam z córka na rowerze, grałam z nią w piłkę i się wygłupiałam. Wstawałam każdego dnia o 7 rano, parzyłam kawę, szykowałam jej śniadanie a siebie do pracy. Aż któregoś dnia wyczułam guzek. Lekarz potwierdził nowotwór złośliwy sutka. IVcs. Szok niedowierzanie i obezwładniający strach co ze mną ? Co z moją córką ? Ja jestem całym jej światem a ona moim. Przeraziłam się a jednocześnie chciałam pokazać córce, że jestem dzielna, nie chciałam żeby widziała ten strach . Wiedziałam, że się nie poddam, będę walczyć dla siebie i dla Wiktorii.

Rozpoczęła się mozolna walka - najpierw chemioterapia w Brzezinach, dalsze badania , radioterapia .Niestety wyniki nie były optymistyczne, pojawiły się przerzuty do płuc, kości, wątroby, głowy, Zaczęłam tracić wzrok, na prawe oko zupełnie nie widzę. Cała ta sytuacja uniemożliwiła mi kontynuowanie pracy. Aktualnie jedynym utrzymaniem mnie i córki jest 500+ . Jestem w trakcie uzyskiwania renty. Nie pozwala to na zaspokojenie podstawowych potrzeb nie mówiąc o kosztach leczenia, oraz możliwości skorzystania z różnego rodzaju terapii które nie są refundowane a mogły by mi pomóc. Wspieranie mojego leczenia przerasta  tez moja rodzinę,która staje na głowie by pomóc, jednocześnie takiej samej pomocy wymaga mój tata, który jest po przeszczepie nerki oraz niestety ma nowotwór krtani i przewodów słuchowych.

Dlatego przychodzę ze swoja historią do Was prosząc o pomoc i wsparcie mojego leczenia. Proszę Was o pomoc w mojej walce o to, żebym mogła być przy mojej córce, patrzeć jak dorasta i się rozwija, o to żebym mogła jej towarzyszyć w najważniejszych momentach jej życia i wychować ją na dobrego człowieka.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 462

KP
Karolina Pietrzak
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JK
Justyna Woźnicka
50 zł
A
Agata
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
RK
Renata Krawczyk
100 zł
O
Oskar
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

851 134 zrzutki

i zebrali

735 360 780 zł

A ty na co dziś zbierasz?