id: 4xbdmm

Dach nad głową... Mój Dom...

Dach nad głową... Mój Dom...

Our users created 1 169 426 fundraisers and raised 1 218 346 214 zł

What will you fundraise for today?

Description

Koniec roku,a więc czas podsumowań i wyciągania wniosków.

Grudzień,czas nostalgii, magii,ciepła,marzeń i... Wiary?


W tym wszystkim ja... Ja,która niemal totalnie pogubiła się w życiu i nie wie co dalej. Zbliżam się do pięćdziesiątki i co mam?

Mam wszystko i nic. Mam rodzinę,mam zwierzaki,mam dom,ale czy aby na pewno?

To ostatnie stoi pod wielkim znakiem zapytania, gdyż na hipotece siedzi komornik i widmo drugiej licytacji. Co się stanie jak do tego dojdzie? Nawet nie chcę o tym myśleć. To wszystko odbija mi się już poważnie na zdrowiu, zarówno psychicznym,jak i fizycznym. Niebawem czeka mnie kolejny zabieg w szpitalu,niby nic wielce poważnego,ale każdy taki pobyt sprawia,że jeszcze bardziej siadam psychicznie. Zamiast działać dalej,próbować - szpitalne łóżko. Nie tak to miało wyglądać,nie tego chciałam i nie chcę. Pragnę ciszy i spokoju. Chcę móc spokojnie zasnąć z myślą,że jestem w swoim domu i mój jest ten kawałek podłogi,że nikt mi go nie zabierze. Mój dom,to nie tylko cztery ściany. To także ogród,którego zawsze pragnęłam i mam plany na jego zagospodarowanie. To także moja zgraja kochanych zwierzaków, których bardzo boję się stracić,bo co z nimi będzie jak ja sama nie będę miała się gdzie podziać? 

Z bólem serca proszę inne dobre serca o pomoc,choćby o podanie dalej namiarów na zbiórkę. Nie siedzę z założonymi rękami, próbuje robić co tylko się,aby zmienić tą całą sytuację,ale to nieco za mało. Wyprzedaje co mogę i spłacam zobowiązania, myślę też o bazarku,ale jak to będzie,tego nie wiem. Jedno jest pewne,boję się,ale walczę i będę walczyć. Być może ten baśniowy i zimowy klimat mi w tym pomoże? Chcę w to wierzyć.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 2

SF
Anonimowa P,
17 zł
OZ
Oliwia
33 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!