id: a4ts5h

Debaty w eMisji

Debaty w eMisji

Our users created 1 152 081 fundraisers and raised 1 197 114 965 zł

What will you fundraise for today?

Description

Ostatnia kampania wyborcza wskazała nam realną potrzebę przystosowania studia eMisji pod kątem debat. W tej chwili mamy możliwość rozmowy zaledwie z jednym gościem w naszym studiu i widzimy w tym duże ograniczenie dla prezentowanych przez nas treści, bowiem dostawaliśmy już oferty debat, w których poszczególni kandydaci proponowali starcie ze swymi oponentami. Uważamy również, że niektóre zagadnienia gospodarcze i społeczne wymagają dyskusji, gdyż trudno wydać jednoznaczny werdykt w tym, kto tak naprawdę ma rację. Tym bardziej chcemy zaproponować formę, w której goście naszego studia mogliby prezentować odmienne opinie i starać się wykazać argumenty skłaniające ku konkretnym tezom.


Obecnie jedynym ograniczeniem jest kwestia sprzętu dedykowanego dla jeszcze jednego gościa programu. Mowa tu o kamerze, statywie dla niej, zestawie bezprzewodowym oraz mikrofonie działającym w systemie, z którego już korzystamy.


Zakup powyższego sprzętu odblokuje nam także możliwość działania w terenie, bez wyłączania pracy studia, bowiem jedna kamera mniej w studiu nie będzie już oznaczać jego kompletnego paraliżu. Przykład? Dostaniemy możliwość łączenia się z reporterem w terenie podczas programu z gościem w studiu. To ważna opcja podczas wydań specjalnych naszych programów, wieczorów wyborczych i programów informacyjnych.


Wskazane poniżej ceny produktów zostały przez nas rynkowo uśrednione. Należy do nich doliczyć jeszcze zestaw kabli, akumulatorów i ładowarek, co w sumie składa się na sumę około 25 tys. zł.


Wierzymy, że wskazując konkretny cel zbiórki będziemy w stanie przekonać widzów o realnej potrzebie wsparcia naszej stacji. Wszyscy możemy na tym skorzystać, dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej zbiórce.
gzowRXZQiRP5HWLe.jpg

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 81

 
User unregistered
1 000 zł
HP
Halina Pilatowicz
20 zł
AK
Agnieszka Kwiecinski
100 zł
 
10 zł
PP
Piotr Pluta
10 zł
MW
Małgorzata
100 zł
MB
Mirosław Bogusz
100 zł
JP
Joanna Pasak
10 zł
KN
Km2bp
50 zł
See more

Comments 5

 
2500 char
 • Katarzyna Miś-Lisowska

  Sama zbieram tu na zrzutce na moje zwierzątka, lecz projekt medialny Pana Piotra też wart jest wsparcia (niewielka kwota dzisiaj, gdyż sama chwilowo jestem w potrzebie :( )

  10 zł
 • Radosław Żuk

  Powodzenia! 💪🙂

  750 zł
 •  
  Anonymous user

  Witam, trzymam kciuki za powodzenie e-Misji.

  500 zł
 •  
  Anonymous user

  Dziękuję,że jesteście :)) Dziękuję za Waszą rzetelność i pełen profesjonalizm.
  Rozwijajcie się i dalej przekazujcie prawdę na antenie eMisja.Tv ♥️

  150 zł
 •  
  Anonymous user

  Na rozwój ! Róbcie to dalej ! Znakomita telewizja. Z Panem Bogiem !

  20 zł