id: a9rbct

Operacja Kokosa

Operacja Kokosa

Our users created 1 153 189 fundraisers and raised 1 198 422 162 zł

What will you fundraise for today?

Description

Ania i Kokos. To o nich ta opowieść. Ania wydzierżawiła tego pięknego siwego rumaka o imieniu Kokos, aby mogła dalej rozwijać jeździecko swoich uczniów. Koń okazał się być koniem po traumach, który widać, że gdzieś wcześniej dużo przeszedł. Pokazał Ani i jej uczniom przez krótki czas pobytu, jakie ma wielkie i kochane serce, zaczął szybko przyjmować miłość i zrozumiał, że człowiek nie robi mi krzywdy. Ania zdecydowała się na zakup go, aby już nigdy nie trafił w złe ręce tylko mógł zostać razem z nią i swoimi kumplami :) W międzyczasie okazało się, że Kokos ma chipa, którego trzeba zoperować. Takiego go kupiła, wiedząc o tym. Niestety życie pisze różne scenariusze i tym razem koszt operacji na tą chwilę jest bardzo obciążający. Koń musi zostać zoperowany bo przeciągnie w czasie może tylko skomplikować sytuację, a jak wiadomo koń bez nogi nie może chodzić, więc trzeba mu pomóc .

Jeżeli macie możliwość, to w imieniu Ani, Koksa i swoim będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w uzbieraniu środków na operację . Koszy operacji na tą chwilę to prawie 5 tysięcy plus pobyt w szpitalu .. Załączamy zdjęcia nogi. Jeżeli ktoś chciałby więcej zdjęć lepszej jakości lub jakiś informacji to proszę o kontakt.

Konik na również podejrzenie wrzodów więc od dawna jest na odpowiedniej diecie i jest w trakcie diagnostyki .

Jeżeli możecie pomóc to każdy grosik się liczy !

Dziękujemy !

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 28

ES
Ciotka Klotka
100 zł
WF
Ktoś
20 zł
ED
Ewcia
30 zł
MK
Maria Kamieniecka
100 zł
TO
Tosisia
20 zł
JR
Julia
10 zł
LA
Laura
50 zł
DP
Daria Plak
20 zł
 
Hidden data
50 zł
MP
Maria Pleta
20 zł
See more

Comments 1

 
2500 char
  • LS
    HeartWay

    Niech Wam się darzy 🤎 Wielkie uznanie dla Ani za świadome wzięcie pod opiekę chorego konia. I ogrom wdzięczności dla Ady za wsparcie tej pary....

    100 zł