id: etejwv

Dalsze leczenie nogi

Dalsze leczenie nogi

The organizer verified the description with proper documents.
22 176 zł  (≈ 4 728 €)
of 30 000 zł (≈ 6 397 €)
73%
282 days
left
671
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Our users created 956 477 whip-rounds and collected 962 445 977 zł

What are you collecting for today?

Updates5

 • Witajcie. Z dnia na dzień co raz mniej sił do walki,niestety leczenie jest kosztowne a ja się martwię że nie podołam temu wszystkiemu. Zbiórka stanęła w miejscu i pomału zaczyna brakować na dalsze leczenie. I zaczynam myśleć że stracę nogę. Kochani z całego serca bardzo proszę o wsparcie zbiórki lub jeżeli mógłby mi ktoś pomoc w zakupie środków typu płyn do dezynfekcji,bandaże,i tym podobnie to bardzo mi by to by pomogło w dalszym leczeniu. Zostawię kontakt e-mail [email protected] 
  Serdecznie dziękuję wszystkim. Ściskam Maria.
  1Comment
   
  2500 chars
   

  Renata Lemańska-Zyśk • 17.03.2023 20:58

  https://www.molnlycke.pl/produkty-i-rozwiazania/mepilex-ag/

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Dzień dobry.
Mam na imię Maria lat 67 jestem emerytką.
Okolo 5 miesiecy temu zachorowałam na owrzodzenie żylne. Do 26 listopada moje leczenie wyglądało tak iż żaden z 5 lekarzy specjalistów których odwiedziłam na NFZ nie potrafili mi pomóc a wręcz jeden z nich nawet zasugerował amputacje nogi,udałam iż tego nie słyszałam. Byłam również w szpitalu,mój pobyt w szpitalu trwał 3 dni jak w poniedziałek mnie przyjęli to w środę wypisali w stanie takim jakim zostałam przyjeta.
Po wypisie ze szpitala zalecenie od lekarza to tylko plastry (zetuvit plus) pochłaniające wydzielinę z nogi koszt tygodniowy opatrunków to około 400zł,żadnych maści czy tabletek. Mój stan nogi z dnia na dzień się pogarszał i było coraz gorzej.
W międzyczasie  dostałam kontakt do Doktora od Pana który napisał do mnie na Facebooku iż owy Pan Doktor uratował jego babci nogę. Postanowiłam  udać się na prywatną wizytę. Szanowni Państwo i powiem że od 26 listopada uwierzyłam że moją nogę można uratować przed amputacją,lekarz przepisał maść,zastrzyki, w styczniu będę również miała zabieg w prywatnej klinice.Niestety sam lekarz przyznał że po zabiegu czeka mnie jeszcze długie i kosztowne  leczenie a przy mojej emeryturze 1700 zł którą otrzymuje niestety nie będzie to realne ponieważ same opłaty wynoszą mnie 1100 plus teraz leki i wizyty prywatne dlatego też kieruje do Państwa swój Apel o pomoc w dalszym leczeniu,sama niestety nie podołam temu. Dlatego bardzo proszę ludzi o dobrych sercach o pomoc. Z góry z całego serca dziękuję.
Maria.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody create moneybox for this whip-round yet. your moneybox may be the first!

Contributors 671

 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
15 zł
 
Hidden data
hidden
MG
Monika
20 zł
AB
Aleksandra Boryca
20 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
See more

Comments 42

 
2500 chars