Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Na dodatkowe elementy usprawniające pasję ID: kbzuwj

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Dziękuję

  Za każdą kwotę wpłacona na zrzutkę jestem wdzięczny. Nawet jeśli jest to 1zł!

  Dziękuję bardzo!

 • Dziękuję x2

  10zł to więcej niż 1zł... haha.

  Taka kwota to dla jednych "nic", a dla innych motywacja do dalszego działania!

  Dziękuję, bardzo dziękuje!

 • Dziękuję x3

  Ile? 30zł?


  Co tu dużo pisać, dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję!

 • Dziękuję x5

  Szaleniec... albo człowiek dobrej woli.

  50zł to kwota, która wystarczy wbrew pozorom na wiele małych rzeczy przydatnych w mojej pasji.

  Dziękuję, dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję, dziękuję!

 • Jest tu jakiś szaleniec?

  1000zł... tego nikt nie wpłaci ;)

  A jeśli znajdzie się taki szalony człowiek, to będę bardzo wdzięczny i będę starał się to jakoś wynagrodzić.

  Może reklama na mojej stronie komputerowapasja.pl i możliwość nadruku na drugiej stronie moich ulotek (w nakładzie 3tys)... no nie wiem co ja szary człowiek, może za taki dar zaoferować! SZOK!

 • Brak
Wybierz metodę płatności
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij