id: fsadbp

Wsparcie dla Sebastiana-Zbiórka na rehabilitację w trakcie śpiączki mózgowej.

Wsparcie dla Sebastiana-Zbiórka na rehabilitację w trakcie śpiączki mózgowej.

Our users created 1 167 694 fundraisers and raised 1 215 426 366 zł

What will you fundraise for today?

Description

Drodzy Przyjaciele,


Zwracam się do Was z serdeczną prośbą o pomoc dla mojego ukochanego męża,ojca który obecnie zmaga się z poważnym urazem mózgu i znajduje się w śpiączce. Niestety, jego stan wymaga intensywnej rehabilitacji, która może zapewnić mu szansę na powrót do zdrowia.


Sebastian jest kochającym ojcem, mężem i przyjacielem, który zawsze służył pomocą innym. Teraz, gdy potrzebuje wsparcia, chcielibyśmy podać mu pomocną dłoń. Rehabilitacja jest długotrwałym i kosztownym procesem, który wykracza poza nasze możliwości finansowe.

Niestety wielka tragedia dotknęła nas 30 marca 2024 roku. Po silnym upadku i urazie czaszki trafil natychmiastowo do szpitala w Bielsko-Biała gdzie przeprowadzono 5 godzinna operacje ratującą życie ,usunięto połowe czaszki,ktora byla uszkodzona.Po ustabilizowaniu został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Dopiero 8 kwietnia podjęto próbę wybudzenia niestety 9 kwietnia jego mózg zapadł w tym czasie w śpiączkę mózgową. Niestety ta informacja podłamała nas jeszcze bardziej ale dalej wierzyliśmy,że nas najdroższy Sebastian z tego wyjdzie. Dlatego też kilka dni później podjęto próbę odłączenia aby sprawdzić czy oddycha samodzielnie. Udało się, co dało nam nadzieje. Następnego dnia został przeniesiony na odział neurochirurgiczny gdzie sam oddycha,daje oznaki życia.


Z tego powodu zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszej zbiórki pieniężnej na koszty rehabilitacji Sebastiana.Każda kwota, którą jesteście w stanie wesprzeć, przyczyni się do zapewnienia mu lepszej szansy na powrót do zdrowia.


Niech nasze wspólne działanie stanie się źródłem nadziei dla Sebastian i jego rodziny. Każda pomoc, nawet najmniejsza, ma ogromne znaczenie.


Dziękujemy z całego serca za Wasze wsparcie i modlitwy.
Z całym szacunkiem i wdzięcznością, kochająca żona z rodziną.There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 352

preloader

Comments 1

 
2500 characters
  •  
    Anonymous user

    Wierze że się uda duzo sił dla was I powrotu do zdrowia dla męża .

    hidden