id: xnxyaj

Tym razem dla Bartka!

Tym razem dla Bartka!

Our users created 1 178 273 fundraisers and raised 1 231 805 580 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kto zna Batka Zdunka z Klonu, wie że nigdy nie przechodzi obojętnie obok potrzebujących ludzi oraz zwierząt. Każdego roku prężnie działa przy organizowanym biegu charytatywnym w Klonie, współtworzy punkt WOŚP przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rozogach oraz pomaga ludziom jako strażak w OSP Klon.

1 maja 2024 r. około godziny 16.40 z nieustalonych przyczyn ogień zabrał mu garaż, sprzętownie oraz wypełniony po brzegi samochód z niezębnymi urządzeniami i narzędziami do codziennej pracy. Sporą część narzędzi i sprzęt grający z garażu udało się uratować, ale i tak straty wyceniono bardzo wysoko. Na tyle wysoko, że zanim Bartek odbuduje i wyposaży swoje miejsce pracy i zakupi samochód niezbędny zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym to potrwa długo.

Prace porządkowe po pożarze już się rozpoczęły. Bartek nawet nie myśli o to aby poprosić kogoś o wsparcie, a jednak uznaliśmy, że warto mu pomóc. Jako przyjaciele wiemy, że na to zasługuje. Tym razem to Bartek potrzebuje pomocy - pomóżmy mu powrócić do pracy i do codzienności bez zmartwień.

Wierzymy, że dobro wraca i dziś nawet najmniejsza kwota może to udowodnić. Wpłacamy! Tym razem dla Bartka! 

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 256

preloader

Comments 1

 
2500 characters