Spełnienie Marzeń - Bieg RunmageddonGlobal Sahara koniec za 187 dni ID: f75u42

Spełnienie Marzeń - Bieg RunmageddonGlobal Sahara

Zebrano 486 zł
z kwoty 11 000 zł

4 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

51
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Pomóżcie mi spełnić Moje marzenie które pozwoli mi sprawdzić siebie oraz Moją siłę i charakter podczas biegu Runmageddon na Saharze.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Witam serdecznie wszystkich zapaleńców biegania oraz innych form aktywności fizycznej. Witam również tych którzy wierzą w to że wszystko jest możliwe, że to My jesteśmy twórcami swoich sukcesów. Wszystko jest możliwe jeśli tylko w to uwierzymy. I ja właśnie osiągnąłem taki sukces w walce o siebie. Ponieważ mam jeszcze jedno wielkie marzenie, a mianowicie jest to start w biegu RUNMAGEDDON SAHARA  który odbędzie się w marcu przyszłego roku proszę wszystkich ludzi głębokiej wiary w siebie oraz w swoje możliwości o pomoc w spełnieniu tego marzenia. Może się też okazać że Moja historia zainspiruje kogoś żeby zawalczył/ła o siebie. W 2017 roku w marcu Moja waga osiągnęła pułap 140kg. Postanowiłem coś z tym zrobić i już w styczniu 2018 zaliczyłem swój pierwszy runmageddon w Warszawie. Dla nie wtajemniczonych Runmageddon to bieg z przeszkodami. Licznik na wadze pokazywał wtedy 98kg. Byłem szczęśliwy oraz dumny z siebie, że dałem radę. Sami widzicie na zdjęciu jak ogromna jest różnica. W 2018 zaliczyłem jeszcze jeden runmageddon w Warszawie oraz raptor run w Bałtowie. Także wiele lokalnych biegów na 5 i 10km.

W obecnym roku jestem po Runmageddon Rekrut Twierdza Modlin ( 6km+30przeszkód). Za cel postawiłem sobie jeszcze Classic w Trójmieście(12km+50przeszkód) i górski Hardcore(21km+70przeszkód). Natomiast aktualna waga to 89kg. Należę również do grupy biegowej HUSARIA RACE TEAM. Zdjęcie po biegu w Twierdzy Modlin. Tak więc proszę chętne osoby o wsparcie w spełnieniu Mojego marzenia. Sam niestety nie jestem w stanie tego zrobić. Zrobiłem już bardzo wiele w swojej fizyczności i chciałbym się sprawdzić w kolejnym wyzwaniu. Runmageddon Sahara byłby mega super ciężkim wyzwaniem ale dam radę jeśli tylko dacie mi szansę. Runmageddon i biegi z przeszkodami stały się czymś więcej niż tylko hobby. To w pewnym sensie sposób na życie i utrzymanie dobrej formy. Dzięki wielkie, Siła i Charakter. Pozdrawiam serdecznie

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

M
30 zł

Magda

Powodzenia :)

RW

Rafał Wójcik

Od kuzyna niech Ci się spełni marzenie;-)

GS
30 zł

Gosia Szewczyk

Powodzenia Marcin ????! 3mamy kciuki ????

B
50 zł

Brachu;)

Trzymamy kciuki Brachu:D

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia ! ????

B
50 zł
Brachu;)
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
E
50 zł
Elżbieta
50 zł
Mariusz Rulewicz
AG
50 zł
Adrian Gaweł
GS
30 zł
Gosia Szewczyk
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
M
30 zł
Magda
KK
25 zł
Kamil Kwiecień
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
1 zł
Marcin Wyroda
RW
ukryta
Rafał Wójcik
O
ukryta
Ola

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

B
50 zł
Brachu;)
Nasi użytkownicy założyli

323 675 zrzutek

Pomóż zebrać 11 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

51
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.