Opis zrzutki

Hospicjum "Nadzieja" w Toruniu to wspaniałe miejsce dla tych najbardziej bezbronnych spośród nas - bezpieczny port w pełnym sztormów życiu. Pełen miłości dom, którego nigdy wcześniej nie mieli.

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Podopiecznych, powzięli decyzję budowy Domu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego, mając na uwadze szczególnie osoby, które z powodu różnych sytuacji życiowych potrzebują zapewnić opiekę swoim bliskim, które opiekują się osobami niepełnosprawnymi, żeby mogły odpocząć, wrócić do życia,

ponieważ nad chorymi będą sprawować pieczę pracownicy.

W nowym budynku utworzą Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy z 20 miejscami dla dorosłych i 12 dziecięcymi.

Rozbudowa placówki będzie stanowiła kamień milowy w historii działalności toruńskiego Hospicjum „Nadzieja”. Pozwoli na zwiększenie ilości świadczonych usług medycznych, wpłynie na ich jakość, zapewni podopiecznym jeszcze lepsze warunki do egzystencji.

Pozwoli również na przyjęcie nowych pacjentów, dla których placówka jest nie tylko miejscem zajęć terapeutyczno-rehabilitacyjnych, ale przede wszystkim jest ich prawdziwym Domem. Pełnym miłości, ciepła i zrozumienia.


Koszt całej budowy to około 4 mln złotych, jest to ogromna kwota, której nie będą w stanie zdobyć bez osób dobrego serca.

Pieszo przez Bory bardzo pragnie dołożyć cegiełkę od siebie, dlatego postanowiliśmy założyć grupę z licytacjami, z których cały dochód zostanie przekazany na rzecz Hospicjum. 5 zł to mało, ale 5+5+5+5+5+5+5+5+5+5 daje już całkiem fajną sumkę :) A nas życie nauczyło, że razem możemy wiele :)


Wpłacający 102

A
Anna Pokrywiecka kubek :)
1 000 zł
A
Adam Nowicki "Molu"
850 zł
AO
Arek Ossowski
800 zł
MG
Marcin Grajny
610 zł
GW
Grzegorz Wróbel
600 zł
MO
marcin olszynka
600 zł
TN
Tajemniczy Nieznajomy
550 zł
GW
Grzegorz Wróbel
500 zł
TN
Tajemniczy Nieznajomy
500 zł
 
Arkadiusz Mnich
450 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

620 956 zrzutek

i zebrali

371 455 186 zł

A ty na co dziś zbierasz?