id: bwg9t2

Aplikacja o wdzięczności

Aplikacja o wdzięczności

25 612 zł 
z 25 000
102%
zakończona 31.12.2019r
80 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Według współczesnych badań z psychologii pozytywnej jedną z najbardziej skutecznych strategii wzmacniania dobrostanu (szczęścia) jest praktykowanie wdzięczności. Aplikacja "w rytmie wdzięczności" ma ułatwiać osiągać tego celu każdemu. Nie ilość błogosławieństw decyduje o szczęściu, ale raczej zdolność do ich rozpoznawania i doceniania. Człowiek umiejący dziękować nie tylko częściej przeżywa emocje pozytywne, ale prawdziwie zmienia świat na lepszy w sobie samym i wokół siebie. Wdzięczność jest jak magnes. Im bardziej wdzięczny jesteś, tym więcej masz rzeczy, za które możesz być wdzięczny (I. Vanzant)


jbd85526edf77f4a.png


e481bf1d0619de45.png


Będzie to nie tylko PIERWSZA APLIKACJA W POLSCE pomagająca kształtować dobrostan (SZCZĘŚCIE) poprzez praktykowanie wdzięczności ale będzie ona wyjątkowa i skuteczna. 


Po PIERWSZE, będzie umożliwiała użytkownikom przeżywanie błogosławieństwa we wszystkich obszarach życia. Nie tylko w tym, co wyjątkowe i cudowne, ale również w tym, co zwyczajne i codzienne. 


Po DRUGIE, będzie dawała on możliwość odkrywania „lekcji mądrości” w tym co trudne i bolesne w życiu.


Po TRZECIE, będzie umożliwiała ona rozwój wdzięczności w wymiarze duchowym. 


Po CZWARTE będą wykresy i możliwość oceny własnego progresu.


Już nie mogę się doczekać! Pozdrawiam i dobrego dnia!

Pokój i dobro! 


br. Piotr Kwiatek OFMCap


dbff51503d74843b.png


CELE:

STWORZENIE APLIKACJI O WDZIĘCZNOŚCI

Chciałby przez APLIKACJĘ o wdzięczności „wywołać” jak najwięcej CUDÓW w życiu innych ludzi! „Poczucie wdzięczności to NAJSZYBSZY sposób na wywołanie CUDU” (J. Vitale).


CELEM zrzutki jest wyłącznie OPŁACENIE kosztów produkcji i utrzymania aplikacji!

W codziennym życiu wyraźnie widać, że to nie szczęście czyni nas wdzięcznymi, lecz wdzięczność – szczęśliwymi (D. Steindl-Rast).


ORGANIZATOR

Dr Piotr Kwiatek OFMCap - doktor psychologii, kapłan i zakonnik Krakowskiej Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. Ukończył trzyletni program terapii Gestalt w Filadelfii (USA). Ponadto odbył szkolenie w Instytucie Alberta Ellisa z Racjonalno-Emotywnej Terapii Behawioralnej (REBT) w Nowym Jorku. Prowadzi zajęcia z Interwencji pozytywnych na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS (Sopot, Poznań, Wrocław) – studia rekomendowane przez założyciela nurtu psychologii pozytywnej, prof. Martina E.P. Seligmana. Jest autorem książek: “Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym”, “Ucieszyć się życiem. Cztery okna wdzięczności”, “W świetle cienia. Trudności w drodze do szczęścia”, “NOTATNIK - 35 dni w rytmie wdzięczności. Odkrywając własną drogę do szczęścia”

(www.piotrkwiatek.com).


bwg9t2-9cc326f4.png

Bardzo Ci dziękuję za wsparcie projektu TWORZENIA aplikacji o wdzięczności

dr Piotr Kwiatek


W planach mam jeszcze inne "aplikacje pozytywne"!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 80

preloader

Nasi użytkownicy założyli

894 859 zrzutek

i zebrali

839 506 498 zł

A ty na co dziś zbierasz?