id: mk7g22

Nowy dom lub remont obecnego

Nowy dom lub remont obecnego

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 212 fundraisers and raised 1 212 568 184 zł

What will you fundraise for today?

Description

Mam 14 lat i zbieram na nowy dom dla mojej rodziny. Obecny w którym mieszkam z rodzicami jest stary ma około 70 lat. Niestety do domu mojej babci w którym teraz mieszkam musiałem się wyprowadzić z rodzicami przez konflikt w rodzinie. W tym domu nie ma ciepłej wody i żeby się umyć w ciepłej wodzie trzeba zagotować wodę w czajniku. Dom jest ogrzewany starym piecem tak zwanym „kopciuchem". W lato nie ma problemu bo dom nagrzewa się słońcem ale w zimę jest bardzo trudno rozgrzać grzejniki i w środku potrafi być 13°C a w nocy jeszcze mniej. Do wymiany też są okna w drewnianych ramkach które się ciężko otwiera a jak się już otworzy to jest problem z zamknięciem. Ze ścian też odpada tynk a na parterze w niektórych miejscach zbiera się woda. My mieszkamy na piętrze a podłoga jest bardzo słaba. Do wymiany też są rury kanalizacyjne które się często zapychają. Do domu warto by było poprowadzić gaz bo obecna kuchenka jest na butle gazową. Problem by rozwiązła budowa nowego domu ale to dużo kosztuje więc proszę o pomoc. Z góry dziękuję za wszystkie wpłaty i każda złotówka się liczy.🙂

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.