id: ts8jyf

Podróż zwana Życiem po Polsce i Armenii - Film Prawdokumentalny.

Podróż zwana Życiem po Polsce i Armenii - Film Prawdokumentalny.

Our users created 1 147 431 fundraisers and raised 1 195 221 702 zł

What will you fundraise for today?

Updates3

 • Od 1 stycznia do 23.01 byłem w szpitalu, dodaje potrzebne dokumenty medyczne do zbiórki, tak aby promocją, za którą zapłaciłem w grudniu mogła zadziałać.

  0Comments
   
  2500 char

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Witaj, Hello World!


Nazywam się Henrik i choć to imię dużo Ci nie powie, to postaram Ci się coś więcej o sobie napisać, gdyż nie mam zamiaru już być Anonimowy.


Kim jestem? Jestem jednocześnie Nikim i każdym z was. Przeżyłem bardzo wiele, przez te ostatnie 8 lat. Uczestniczyłem w 2015r. przy legalizacji Konopi w Polsce jako główny informatyk/programista. Bliska mi osoba umierała na białaczkę, a ja miałem ciężką depresję, na którą żadne leki nie działały. Chciałem jak najszybciej zalegalizować medyczne konopie, by pomóc sobie, bliskim i ludziom chorym w Polsce. (choć najlepszym lekiem na Depresję aktualnie jest Psylocybina). Konopie nie będą tematem tej zbiórki. Pracuję, mam pierwszą w Polsce Ormiańską Agencję Marketingową - Armenian.pl, oraz Studio Designerskie AI pod marketing i biznes - Henrik Ai Design. Od 2015 roku choruję. Najpierw 3 lata leczono mi zaburzenia osobowości, później ta diagnoza okazała się błędna i od 2018 roku leczę się na CHAD, czyli chorobę afektywną dwubiegunową - (cały rok masz stan depresyjny, przeplatany epizodami maniakalnymi - jedynym lekiem są leki stabilizujące nastrój i nie ma lekarstwa na tę chorobę.


Jaki jest cel tej zbiórki?


Zbieram 8888 zł na bilet do Armenii w 1 stronę. To koszt 800-1500zł, zależnie od terminu. Kamery nie potrzebuję, gdyż nie mam laptopa i wszystko będzie dokumentowane Xiaomi Redmi note 12 pro. Mam własny sprzęt, taki jak Dysk SSD Samsung T7 Touch 500 GB chroniony na mój kod i Palec, słuchawki Marshall Major III, Tablet od T-Mobile, na którym edytuję filmy ( tel. też dostałem od T-Mobile ). Więcej mi nie jest potrzebne. Filmy będą wrzucane codziennie wieczorem, z danego dnia drogi. Na sam koniec podróży, zostanie udostępniony 2h 23 min film z całej podróży, kończący całą Podróż. Film nie będzie składał się tylko z tego co tam nakręcę, zostaną tam też dodane Materiały od was i to co ja mam od 8 lat z Ciemnej strony internetu - pokaże wam, jacy są wasi Idole, przywódcy i inni zbrodniarze ludzkości.


8888 zł ma pójść na:


- bilet w 1 stronę

- opłacenie najtańszych noclegów w samej Armenii, jeśli nie uda mi się spać w namiocie, który posiadam ( Namiot kempingowy Quechua 2 Seconds Fresh&Black 3 osobowy ). Liczę, że przez 30 dni podróży po Armenii za noclegi będę musiał wydać ok. 1550zł ( cena za tani nocleg w Armenii wacha się między 50 a 150zł ) - planuję też spać u przypadkowo poznanych ludzi, gdyż znam dobrze język ojczysty.

- opłacenie takich programów jak CapCut, Canva, Photoshop, MidJourney i paru innych programów do Edycji Video/Photo - koszt ok 500zł. + opłacenie internetu w samej Armenii.


razem to ok. 3500-4000zł - reszta kwoty z 8888 zł zostanie przeznaczona na pamiątki z podróży, które po powrocie do Polski zostaną wysłane do osób, które przyczynią się do mojej podróży zwanej Życiem. Co tydzień w Niedzielę będę także wysyłał do Raperów w Polsce pewne rzeczy, które oni wystawią na licytacje charytatywne dla osób chorych psychicznie w Polsce, głównie na depresję.


- jeśli zbierze się większa kwota niż 8888 zł, to za nadwyżkę zakupię najlepszą w swojej cenie kamerę do Vlogowania - dji osmo pocket 3, której koszt to ok. 2600-4000 zł, zależnie od zestawu.


Ja sam mogę sobie kupić bilet, opłacić podróż i powrót, o ile będę chciał wracać. Lecz chcę, żebyśmy stworzyli coś razem. Najważniejszym celem podróży, jest nie samo Vlogowanie, lecz nakręcenie filmu dokumentalnego o Armenii i Polsce. Mało osób wie o tym, ale łączy nas bardzo wiele i nie mówię tu tylko o Ludobójstwie na nas. Chciałbym to pokazać na YouTubie i Polakom i Ormianom w Polsce i na całym świecie.


Sam jestem kimś, kto mieszka w Polsce od 1993r. Miałem 3 latka, gdy moja rodzina przeniosła się na stałe do Polski. Byliśmy wiele razy Deportowani z Polski, ale zawsze tu wracaliśmy, gdyż to tutaj mam rodzinę i Dom. Jestem Patriotą Polsko-Ormiańskim i chcę pokazać Polsce i Światu co Azerbejdżan przy pomocy Turcji, zrobił z naszym krajem przez te ostatnie 3 lata wojny, wojny która trwa od wielu lat. Turcja i Azerowie chcą odebrać mi naród, pochodzenie, moich rodaków i ich domy. Już odebrali nam Ziemie na Górnym Karabachu i z doniesień tajnych służb Ameryki wiem, że chcą nam odebrać cały kraj i pochodzenie. Nie pozwolę na to!


Jeśli cała kwota się nie zbierze, to sprzedam wszystko co mam i sam ruszę w drogę, nawet bez pieniędzy.


Dlaczego mam zdjęcie Anonymous w galerii zbiórki? Gdyż jestem V3ni, Anonim - ten, który chce być twarzą wszystkich tych, którym Erdogan, Aliyev i inni sprawili ból i cierpienie. Nie pozwolę na to, by jednostki, organizacje i rządy odebrały nam 2 najważniejsze wartości w Życiu - Miłość i Wolność.


W samej podróży będę prowadził własne projekty. W 2011 r. stworzyłem i prowadziłem w pojedynkę Pierwszy Polski Portal i Forum Home Fitness before-after.pl. Nie miałem z tego ani 1 złotówki, jak to robią aktualnie wasi idole internetowi trenerzy personalni, którzy sprzedają E-Booki i gotowe programy treningowe/dietetyczne (choć osobiście nic do nich nie mam, ale połowa z nich robi gotowce dla hajsu). Portal i Forum stworzyłem na PHPbb by Przemo - oto statystyki forum po 5/6 latach działalności:


Statystyki

Liczba postów: 11313 • Liczba wątków: 685 • Liczba użytkowników: 573 • Najnowszy użytkownik: qwerty12


Archiwum forum jak i portalu możesz sprawdzić na stronie https://web.archive.org/ wpisując adres www.before-after.pl


W 2015 r. prowadziłem także Bloga tylko dla Mężczyzn Dla Faceta.pl. Jego także możesz sprawdzić na powyższej stronie. Blog na FB miał 98,8% społeczności męskiej, gdyż tylko na mężczyzn był promowany na FB. Niestety, gdy trafiłem do szpitala psychiatrycznego i nie miałem dostępu do strony, została ona przejęta i zamieniona na bazę reklam i koparkę krypto. Gdy już wyszedłem, było za późno na cofnięcie bazy danych z serwera, gdyż firma, która mi to wszystko obsługiwała, miała tylko 2 tygodniowe backupy danych. Forum Home fitness upadło po tym, jak nie miałem siły ( Chad/Depresja) tego już prowadzić, a nie chciałem komuś zrobić krzywdy źle doradzając i prowadząc.

Artykuły z bloga faceta.pl możecie także przeczytać na https://web.archive.org/ - może tam dowiecie się czegoś więcej o mnie, moim mózgu i sercu.


Dzisiaj także na moim tiktoku - Simba_Henrik ląduję film z linkiem do tej zrzutki, gdzie pokazuje pióro Rapera Intruza, którym napisał wszystkie swoje kawałki, do kawałku Dwubiegunowość ( ten kawałek napisał już bez tego pióra ). Osoba, która do końca Zrzutki wpłaci największą kwotę, z swoimi danymi, tak, żebym mógł wiedzieć kto to był - dostanie pióro + to co jest na filmie na tiktoku + BONUSY w formie rzeczy, które będę tutaj dodawał, aż do końca zbiórki.


Dla mnie najważniejszym projektem na ten rok 2024 jest 1 na Świecie darmowa klinika internetowa, dla osób chorych psychicznie, głównie na Depresję, bo w większości chorób psychicznych jak CHAD, zaburzenia osobowości, schizofrenia itd. występuję Depresja. Lekarze będą tam za darmo prowadzić od 1 do 3 video porad trwających 23min, po których pacjent od 13 do 33 roku życia, wspólnie z rodzicami, zdecyduję, czy zapisać się po darmowej wizycie na płatną wizytę u tego lekarza (w prywatnej klinice, w której praktykuje). Oczywiście ze stałą zniżką 23% ;) - chcą mieć "klienta?", to niech o niego zawalczą, a nie tylko 10 min udają, że ich obchodzi los danej osoby, a później przypisują leki firm, z którymi współpacują.


Drugim projektem jest 1 na Świecie Psychodeliczna Marka Odzieżowa dla Chorych psychicznie. Wszystko jest gotowe w 90%, grafiki na odzież zrobione w AI, Domeny, serwery itd. Muszę to tylko dopiąć na ostatni guzik i marka odzieżowa miała wystartować 23 Grudnia, Dropem 23 limitowanych bluz damskich i męskich z logotypem marki, który co pół roku będzie symbolizował inną osobę chorą (ten drop będzie symbolizował pewną dziewczynę z TikToka chorująca na CHAD), lecz niestety, ale przez różne problemy zdrowotne przełożone to zostało na koniec stycznia - między 25 a 29 stycznia.


Dzisiaj jest 23.01 i 10 raz wyszedłem z szpitala psychiatrycznego, z tą samą diagnozą, czyli CHAD. byłem tam od 1 do 23 stycznia i trafiłem do psychiatryka po pobiciu mnie na stacji benzynowej w noc sylwestrową - byłem kupić wodę, 7 daysa i hot doga - a zostałem pobity przez grupę ludzi, nie ważne jakiego pochodzenia i nie mam im tego za złe, choć wszystko sie nagrało, ale sam mam za dużo problemów, żeby przez ich głupotę mieli problemy z prawem, które w Polsce jest strasznie dziurawe i źle działające.


Tak w skrócie, to 3 tygodnie nie mogłem normalnie zasnąć na hydroxyzynie i tabletkach przeciwbólowych, bo tak bardzo bolały mnie żebra. Najlepsze jest to, że pierwszy tydzień dostawałem leki na schizofrenie, bo gdy powiedziałem mojej Pani Doktor o swoich planach i o tym jaką pracę mi zaproponowano (Państwową), to uznała, że mam schizofrenię...


55% dochodu z Marki odzieżowej, pójdzie na finansowanie kliniki. Na zawsze. Pomóżcie Mi coś zmienić w Polsce, bo ta zbiórka nie jest po to, żebym ja te 8888 zł zebrał, bo może ja tylko udaje te 8 lat biedaka, robaka, co tylko chodzi po tej Ziemi.


Każda osoba, która wpłaci choć 8 zł na tę zbiórkę, zostanie dodana do tajnej grupy na FB, a później przenosimy się na X. Bo ktoś tam na nas czeka od dawna.


link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1713342102425019 - wystarczy że w wpłacie wpiszesz swoją ksywę, lub imie i nazwisko na FB, a zaakceptuję twoją osobę. Możesz mi też wysłać wiadomość na TikToku.


film na chorym tiktoku do pólnocy.

(add1. film dodany)


1 zdanie do Policji w woj. Łodzkim.

"Znam zaklęcie, po którym zaczniesz odpowiednio szczekać".


PS: podziękowania dla Komendy w Zgierzu i Pana Ł.


V3ni.

już nie Anonim.

Klik

Klik2

Klik3

Klik4

Klik5

... Aktualizowane na bieżąco.


Weryfikacja zbiórki powinna zostać zatwierdzona jutro, gdyż zrzutka.pl nie obsługuje natychmiastowej weryfikacji z ING.

PS2: Szukam najlepszego Polskiego Banku.


5a8VWopfLmYbKi9e.jpg

KjD2G2VCylR0b3B1.png

SisuSrSFi9k0rEdT.png

hDKA2garCXW2b8xD.pngT4N9HT3FtAqCi1Xd.pngJVIV03WVehiKex0D.jpg4QeRwCkik54YTinb.png

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 5

 
Hidden data
hidden
HH
Azat Hayastan
hidden
ŁD
ŁDZ
3,23 zł
 
Hidden data
hidden
MV
Dużo zdrowia i powodzenia. Pozdrowienia dla osiedla 650 ;)
20 zł

Comments 1

 
2500 char
 •  
  Anonymous user

  Wypala jednego papierosa mniej, ale pomogę. Powodzenia na twojej drodze Życiowej, dbaj tam o siebie.

  hidden