id: unevec

BONOBO czyli jedyny Event place/bar w Stalowej Woli

BONOBO czyli jedyny Event place/bar w Stalowej Woli

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 170 433 fundraisers and raised 1 219 805 881 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam,


Nazywam się Damian Nowak i pierwszy raz zwracam się publicznie o pomoc, co dotychczas było dla mnie barierą nie do przełamania. Dlaczego to robię?

Od 1,5 roku próbuje otworzyć w naszym mieście wyjątkowe miejsce , w którym będzie można spędzić czas w nieco ciekawszy sposób niż siedzenie, picie i obserwowanie ludzi wykonujących te same czynności. Włożyłem w to wiele pracy, zdrowia , siły i pieniędzy ale niestety stanąłem w miejscu ze względu na problem z kapitałem.

Zgodnie z honorem - nie mogę postawić otwarcia wymarzonego miejsca ponad rodzinę i jej spokój i mimo że zarabiam pieniądze , nie jestem w stanie zainwestować takiej kwoty. Banki również odmawiają kredytu, mimo że byłem gotów "moje plany" dać w hipotekę.

Ja natomiast nadal wierzę w sens tego miejsca, szczególnie że brakuję w nim właściwie tylko wyposażenia. Po zakupie wyposażenia niezbędnego do funkcjonowania, lokal będzie gotowy do otwarcia, dlatego wychodzę do Was z propozycją wsparcia mnie w tym przedsięwzięciu.

Jeżeli tak jak ja, uważasz że naszemu miastu brakuję miejsca, w którym będzie można spędzić czas z kulturą i w którym organizowane będą ciekawe spotkania takie jak :

-spotkania autorskie i wywiady z różnorodnymi osobowościami naszego kraju

-wieczory komediowe

- wieczory z nauką i kulturą

-wieczory filmowe

- barowe turnieje

I wiele wiele innych , wesprzyj mnie najmniejszą możliwą kwotą. Oczywiście , zgodnie z moimi poglądami- nie chcę otrzymać żadnej darowizny, dlatego postanowiłem , że każdy wpłacający otrzyma BON na równowartość wpłaconej kwoty , który będzie mógł wykorzystać w tym lokalu po otwarciu. Każdą wpłatę będziemy rejestrować , a w przypadku wpłaty anonimowej wystarczy, że przedstawisz potwierdzenie.

Jeśli potrzebujesz pomocy w czymś co będę potrafił zrobić , jak najbardziej oddam przysługę. Jeżeli nie uda się uzbierać potrzebnej kwoty do otwarcia lokalu , pieniądze zostaną Wam zwrócone !


Jest to moje marzenie i zrobię wszystko co potrzebne by dopiąć swego i dać ludziom choć trochę szczęścia i dobrej zabawy. Bo widok szczęśliwego człowieka to jedno z piękniejszych uczuć.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia w Bonobo !


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 16

MG
Mario
300 zł
IN
Iza
50 zł
KT
Kubanos
20 zł
JM
Jakub Morski
1,23 zł
JU
Justyna
100 zł
JS
Jacek Stankiewicz
100 zł
DA
Daga
25 zł
ŁK
Łucja
100 zł
 
Hidden data
hidden
AP
Aleksandra
50 zł
See more

Comments 3

 
2500 characters
  • Jakub Morski

    A może przedstawisz jakiś biznes plan? Jak chcesz otworzyć lokal za 60 tysięcy? Zdajesz sobie sprawę z tego, że to są znacznie większe koszty? I jak to możliwe, że bank nie chciał Ci pożyczyć 60 tysięcy? Jeżeli bank nie chce Ci pożyczyć 60 tysięcy pod hipotekę, to dlaczego społeczność zrzutki ma Ci zaufać i DAĆ Ci takie pieniądze? Poza tym napisałeś, że włożyłeś masę pracy w powstanie tego lokalu ale nie przedstawiłeś żadnego dowodu na to, że włożyłeś jakąkolwiek pracę. Nie zrozum mnie źle, uważam, że faktycznie potrzebujemy takiego miejsca i sam zastanawiałem się nad otworzeniem czegoś podobnego. Natomiast jeśli chcesz wsparcia społeczności musisz dać jakiś biznesplan, jakieś potwierdzenie tego, że masz też swoje środki, wytłumaczenie dlaczego bank nie chciał Ci udzielić kredytu. W innym przypadku jesteś po prostu żebrakiem, który próbuje się wzbogacić cudzym kosztem bo sam nie potrafi pracować uczciwie i legalnie.

  • Damian Nowaq

    Część jestem Damian, mam takie marzenie... Chcę w Stalowej otworzyć klub sportów walki, Ale taki z prawdziwego zdarzenia !!! na razie mam 2600 zł na pierwszy miesiąc wynajmu, a maszyny ring itp( około 90 tyś)chciałem kupić za wasze pieniądze. jednak ciężka praca nie jest dla mnie. Zbyt dużo wyrzeczeń. Nie będę wstawać trzy lata o piątej rano, na jakimś wypizdowie w Niemczech czy Holandii, użerać się z ćpunami i alkoholikami, jeść wigilię sam, a rodzinę widywać na skajpie, NIE MA OPCJI!!!Wolę zawołać od was i siedzieć sobie w domku z rodzinką. Ale spokojnie!!! Obiecuję że jak tylko to powstanie to każdy kto wpłacił otrzyma karnet. będzie fajnie dla nas bo wkoncu będzie super miejsce do treningów. Także jest o co walczyć Stalowa!!! Wierzę że tylko razem to się uda