Aktualności2

 • 💰 Nasza zbiórka na pomoc Ukrainie dobiegła końca. Jako fundacja Ludzie są Najważniejsi postanowiliśmy wesprzeć zebraną kwotą Polską Misję Medyczną.

  Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i wspólną pomoc. 🤝

  💙💛 Liczy się każde wsparcie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie PMM i włączenie we wspólne działania na rzecz naszych sąsiadów zza wschodniej granicy.

  ℹ Więcej na temat projektu: https://pmm.org.pl/projekty-ukrainat61e0498296783c2.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • POMOC DLA UKRAINY RAZEM Z ADN


  Informujemy, że do akcji dołączyły spółki ADN, które wspierają naszą zrzutkę Na pomoc Ukrainie

  be6bc16e7b30197a.jpeg

  W ramach inicjatywy #ADNdlaUkrainy prowadzona jest zbiórka rzeczy w ADN Centrum Konferencyjne, Browary Warszawskie, ul. Grzybowska 56 (IV piętro), 00-844 Warszawa. Szczegóły: https://www.adnakademia.pl/adn-solidarny-z-ukraina-uruchamiamy-zbiorke/ 


  Zachęcamy do wsparcia naszych inicjatyw w postaci wpłat na zrzutkę oraz przekazywania potrzebnych rzeczy. Zebrane środki i dary zostaną przekazane na pomoc Ukraińcom.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Trwa inwazja Rosji na Ukrainę. Setki osób straciło życie w obronie swojego kraju, a tysiące uchodźców szuka schronienia m.in. w Polsce. Potrzebna jest pomoc humanitarna na szeroką skalę. Wsparcia potrzebują zarówno Ukraińcy pozostający w swoim kraju, jak również przebywający w Polsce.


To piękne, jak wielu Polaków organizuje lokalnie pomoc dla naszych sąsiadów. Powstają noclegownie, świadczona jest pomoc medyczna czy też przekazywana żywność. Na Ukrainę wysyłane są kolejne transporty z pomocą. 

z21a15305f6fbd1e.png

W celu zagwarantowania stałej pomocy potrzebne jest dofinansowanie tych działań. Środki z tej zrzutki zostaną przeznaczone na wsparcie organizacji i miejsc, w których świadczona jest pomoc humanitarna.

Organizatorem zrzutki jest Fundacja Ludzie są Najważniejsi (www.najwazniejsi.pl). Podmioty, które potrzebują wsparcia mogą zgłaszać się mailowo: [email protected]


dfdf0173ea7049bb.pngFundacja Ludzie są Najważniejsi swoimi działaniami pragnie wspierać osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, które często zmagają się również z utratą bliskiej osoby. Fundacja prowadzi działalność na rzecz rozwoju społeczeństwa świadomego swojej historii, co realizuje poprzez kształtowanie postaw społecznych umożliwiających dialog między środowiskami, grupami społecznymi czy narodami. Podejmowane zadania w ramach Fundacji opierają się na takich wartościach jak: szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność, patriotyzm, transparentność, pasja.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 23

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

895 298 zrzutek

i zebrali

840 341 497 zł

A ty na co dziś zbierasz?