id: yy7m6d

Korekta Płci Genitalnej M/K - Sex Reassignment Surgery M/F

Korekta Płci Genitalnej M/K - Sex Reassignment Surgery M/F

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
10 731 zł z 70 000 zł
15%
276 dni do końca
326 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności2

  • Dzisiaj przez serwis natemat.pl został opublikowany wywiad ze mną w roli głównej dostępny tutaj.

    Czytaj więcej
  • Zrzutka została zweryfikowana na dane osoby z mojej rodziny która wyraziła na to zgodę aby potwierdzić prawdziwość zbiórki.

    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


Nazywam się Alice, mam 20 lat i jestem transpłciową dziewczyną. W trakcie terapii hormonalnej jestem od 21 lutego 2019 roku. Niedawno złożyłam pozew do sądu o zmianę danych osobowych w dokumentach i aktualnie czekam na informację o terminie rozprawy.


r69f65f9dff70cd8.jpegNajważniejszą, a zarazem jedyną operacją którą pragnę przeprowadzić to tak zwany SRS (Sex Reassignment Surgery), co w naszym języku tłumaczy się po prostu jako operacja korekty narządów płciowych. Operacja ta pozwoli mi w pełni funkcjonować tak jak funkcjonować chcę i powinnam nie tylko w społeczeństwie - czyli jako kobieta. Polega ona zwyczajnie na wytworzeniu genitaliów takich jak u biologicznej kobiety. Jak wygląda taka operacja można zobaczyć na animacji tutaj.


Opinie dziewczyn po operacjach wykonanych w Polsce są kiepskie, a bardzo chciałabym aby było zrobione to naprawdę dobrze u kogoś kto się na tym zna, bo przecież tę operację wykonuje się tylko raz. Koszt takiej operacji w naszym kraju oraz w sąsiednim (Czechy) to koszt około 40 tysięcy złotych, a kwestia efektów jest naprawdę sporna.


Dlatego też chciałabym aby operacja odbyła się w Tajlandii w klinice znanego chirurga Dr Suporn'a gdzie przeprowadzić by ją miał chirurg Dr Bank który to jest jego uczniem. Przybliżona cena samej operacji (nie licząc kosztów podróży które chcę opłacić sama) to koszt około 565 tysięcy bahtów tajskich, co w przeliczeniu na złotówki daje około 70 tysięcy złotych. Poniżej wklejam grafikę przedstawiającą całkowity koszt SRS-u na rok 2020 u poszczególnych lekarzy, w tym u owego Dr Bank'a.


h66da98c94a69473.jpeg


Mieszkam z teściową która jest cudowną kobietą. Po śmierci mojej dziewczyny wyprowadziłam się z domu rodzinnego i zamieszkałam z jej (i teraz już również moją) mamą.


Już w szkole dorabiałam aby opłacić wizyty u seksuologa, psychiatry, kupić leki hormonalne czy psychotropowe. Mimo wszystko moje zarobki nie pozwalają mi praktycznie na odłożenie jakiejkolwiek sumy na operację, a szczególnie takiej kwoty jaka jest celem owej zbiórki. Wynajmuję mieszkanie z mamą, rachunki płacimy razem.


W przyszłym roku planowałam pójść na studia o profilu kryminalistycznym lub informatycznym o specjalizacji sieci komputerowych. W przyszłym roku ze względu na to, że chciałabym do tego czasu załatwić wszystkie "papierkowe" sprawy dotyczące danych. W aktualnej sytuacji byłabym zmuszona wyjechać za granicę aby tam zarobić na operację, ponieważ bardzo jej chcę. Gdyby udało mi się uzbierać kwotę 70 tysięcy złotych na operację, wtedy mogłabym iść dalej na studia tak jak planowałam.


Gdy będę coraz bliżej uzbierania tej kwoty, wkleję oczywiście zdjęcia, a później cenę konsultacji w klinice.


Bardzo dziękuję za każdą wpłaconą sumę!Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 326

 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
BK
Bartłomiej Kokoszka
300 zł
JC
Joanna Chabowska
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
K1
Karolina 1975-2022
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
A
Aleksandra
200 zł
O
Ola
200 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 33

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

40-035

Katowice, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody

Wpłać 65 zł i więcej
Haft na koszulce
***Pierwsze pięć osób które wybiorą tę nagrodę będą mogły się zgłosić do mnie w celu ustalenia szczegółów haftu na koszulce (tylko i wyłącznie koszulka). Haft będzie mógł mieć dowolną wielkość (oczywiście w granicach rozsądku) oraz kolorystykę. Na zdjęciu przykładowe prace które wykonałem, nie ograniczam się i robię różnorodne wzory. Koszulka będzie ze strony fruties.pl. W celu dogadania szczegółów proszę pisać na facebooku: Natan Koptoń***

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

Nasi użytkownicy założyli

679 717 zrzutek

i zebrali

441 247 978 zł

A ty na co dziś zbierasz?