Wpłać na zrzutkę: Stwórzmy to miejsce razem! Galeria, pracownia i szkoła Ikony bizantyjskiej we Wrocławiu.

 
Fundacja In Blessed Art
Zweryfikowany przelewem, dowodem osobistym, dokumentami firmowymi / organizacyjnymi

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Doceniasz nasz pomysł!

  Dziękujemy! Doceniasz nasz pomysł! Trafiasz na listę naszych patronów w grupie „Nasi Aniołowie”. Otrzymasz indywidualne podziękowanie mailowe oraz zaproszenie na otwarcie Galerii i Pracowni. 

  rozwiń
 • Czujemy się docenieni i podbudowani do działania!

  Dziękujemy! Czujemy się docenieni i podbudowani do działania! Trafiasz na listę naszych patronów w grupie „Nasi Aniołowie”. Otrzymujesz indywidulane podziękowanie mailowe oraz zaproszenie na otwarcie Galerii i Pracowni. W czasie otwarcia otrzymasz gadżet i pisemne podziękowanie od fundacji.

  rozwiń
 • Bardzo doceniasz ten pomysł!

  Dziękujemy! Bardzo doceniasz ten pomysł! Trafiasz na listę naszych patronów w grupie „Nasi Aniołowie”. Otrzymujesz indywidulane podziękowanie mailowe oraz zaproszenie na otwarcie Galerii i Pracowni. W czasie otwarcia otrzymasz gadżet + małą drukowaną ikonkę MB Częstochowskiej oraz pisemne podziękowanie od fundacji.

  rozwiń
 • Tak doceniony pomysł musi się udać!

  Dziękujemy! Tak doceniony pomysł musi się udać! Czujemy silne wsparcie! Trafiasz na listę naszych patronów w grupie „Nasi Aniołowie”. Otrzymujesz indywidulane podziękowanie mailowe oraz zaproszenie na otwarcie Galerii i Pracowni. W czasie otwarcia otrzymasz zestaw gadżetów + małą drukowaną ikonkę MB Częstochowskiej oraz pisemne podziękowanie od fundacji. Do tego dokładamy zniżkę 15% na zamówienie w pracowni swojej ikony, oraz miesięczny darmowy dostęp do Szkoły Pisania Ikon Online.

  rozwiń
 • Tak mocno doceniony pomysł musi się udać!

  Dziękujemy! Tak mocno doceniony pomysł musi się udać! Rośnie poczucie silnego wsparcia! Trafiasz na listę naszych patronów w grupie „Nasi Aniołowie”. Otrzymujesz indywidulane podziękowanie mailowe oraz zaproszenie na otwarcie Galerii i Pracowni. W czasie otwarcia otrzymasz zestaw gadżetów + małą drukowaną ikonkę MB Częstochowskiej oraz pisemne podziękowanie od fundacji. Do tego dokładamy zniżkę 20% na zamówienie w pracowni swojej ikony, oraz dwumiesięczny darmowy dostęp do Szkoły Pisania Ikon Online. Dokładamy też katalog pierwszej wystawy.

  rozwiń
 • Bardzo nas doceniłeś! Czujemy, że tworzymy to miejsce razem.

  Dziękujemy! Bardzo nas doceniłeś! Czujemy, że tworzymy to miejsce razem. Trafiasz na listę naszych patronów w grupie „Nasi Józefowie”. Zgarniasz wszystkie nagrody z działu 80 zł. Dokładamy ręcznie wykonaną akwarelę ikony w antyramie.

  rozwiń
 • Przy takim zaufaniu i wsparciu nie mamy wyjścia. Trzeba dać oryginalną pamiątkę.

  Dziękujemy! Przy takim zaufaniu i wsparciu nie mamy wyjścia. Trzeba dać oryginalną pamiątkę. Otrzymujesz nagrody z działu 100 zł. Dokładamy ręcznie pisaną na desce z zachowaniem tradycji technologii ikonę MB Częstochowskiej 9 x 7 cm.

  rozwiń
 • Cieszymy się, że aż tak zależy Ci na wspieraniu inicjatywy.

  Dziękujemy! Cieszymy się, że aż tak zależy Ci na wspieraniu inicjatywy. Przy takim zaufaniu i wsparciu nie mamy wyjścia. Trzeba dać oryginalną pamiątkę. Otrzymujesz nagrody z działu 100 zł. Dokładamy ręcznie pisaną na desce z zachowaniem tradycji technologii ikonę MB Częstochowskiej 9 x 7 cm ZŁOCONĄ 24 karatowym złotem.

  rozwiń
 • Nasza radość nie zna granic!

  Dziękujemy! Cieszymy się, że aż tak bardzo zależy Ci na wspieraniu inicjatywy. Przy takim zaufaniu i wsparciu należy się oryginalna pamiątka. Otrzymujesz nagrody z działu 100 zł. Dokładamy ręcznie pisaną na desce z zachowaniem tradycji technologii ikonę MB Częstochowskiej 9 x 7 cm ZŁOCONĄ 24 karatowym złotem wykonanym na poler. Otrzymujesz też 15% zniżki na udział w warsztatach pisania ikony indywidualnych lub grupowych. 

  rozwiń
 • Takie wsparcie to już konkretna budowa.

  Dziękujemy! Takie wsparcie to już konkretna budowa. Dlatego otrzymujesz wszystkie nagrody z działu 100 zł i 400 zł. Trafiasz do grupy naszych patronów pod nazwą „Nasi Salomonowie”. Otrzymujesz 25% zniżki na zamówienie swojej pierwszej ikony w pracowni, 20% zniżki na udział w warsztatach pisania ikony.

  rozwiń
 • Nasza wdzięczność jest nie do wypowiedzenia!

  Dziękujemy! Nasza wdzięczność jest nie do wypowiedzenia. Możemy jedynie odwdzięczyć się nagrodami z działu 500 zł i dołożyć złoconą złotem poler ikonę 20x15 cm dowolnie wybranej postaci.

  rozwiń
 • Wdzięczni ogromnie! Zapraszamy na indywidualny warsztat.

  Dziękujemy! Nasza wdzięczność jest nie do wypowiedzenia. Możemy jedynie odwdzięczyć się nagrodami z działu 500 zł i dołożyć złoconą złotem poler ikonę 20x15 cm dowolnie wybranej postaci i zaproponować wzięcie udziału w indywidualnym warsztacie pisania swojej pierwszej ikony.

  rozwiń
 • Trudno wyrazić słowami jak ogromne to wsparcie!

  Dziękujemy! Trudno wyrazić słowami jak ogromne to wsparcie. Możemy jedynie odwdzięczyć się nagrodami z działu 500 zł i dołożyć złoconą złotem poler ikonę 30x25 cm dowolnie wybranej postaci. Do zniżek dokładamy 10%. 

  Możesz wziąć udział w indywidulanym warsztacie pisania swojej pierwszej ikony.

  Jeśli masz firmę to Twoje logo lub nazwisko będzie wymieniane w naszych publikacjach przez rok.

  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody / oferty Pokaż mniej nagród / ofert

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Nagroda / oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.