Niezwykłe zrzutki

Niezwykłe nagrody

Wyjątkowe spotkania
Godzinna lekcja dubbingu
Nagroda za wpłatę w wysokości 100 zł to wyjątkowa okazja, aby polepszyć swoje umiejętności aktorskie i tłumaczeniowe. Godzinę możemy przeznaczyć na osiągnięcie dowolnego dubbingowego celu, jednak polecam przede wszystkim dwie kategorie zajęć - aktorskie i tłumaczeniowe.Zajęcia aktorskie zaczniemy od diagnozy - na jakim jesteś poziomie i nad czym musisz się skupić. Przed pierwszym spotkaniem poproszę cię o krótkie opisanie swoich umiejętności, doświadczeń i wykształcenia (jeśli takie masz), a także nagranie minutowej próbki głosu, żebym mógł dobrze cię poznać. Na właściwych zajęciach porozmawiam z Tobą na ten temat trochę dłużej, sprawdzę cię w boju i powiem, co dalej. W przypadku ewentualnych kolejnych zajęć, będziemy dużo ćwiczyć, aby pracować nad twoimi umiejętnościami oraz udzielę ci porad, co do codziennych ćwiczeń i dalszego rozwoju.Oczywiście na zajęcia zapraszam również dzieci i młodzież (za zgodą rodziców), kompletnie nieopierzone osoby, jak i aktorów z doświadczeniem. Może warto sprawdzić, czy jest jakieś pole do pracy, jeśli chodzi o moc ekspresji w animacjach lub naturalność dialogu w filmach z żywymi aktorami? Jako oddany widz wersji dubbingowanych słyszę i reżyser zarazem wiem, w jakim kierunku warto iść, żeby widownia cię lepiej odbierała - i jak to osiągnąć.Zajęcia tłumaczeniowe chciałbym zacząć bardzo podobnie - od zapoznania się z Twoją historią oraz próbką tłumaczenia i/lub dialogów do dubbingu. A już na zajęciach zaczniemy rzeźbić. Jak tam z trzymaniem się oryginału? Za mocno, za słabo? Synchron leży, czy może jest całkiem okej? Czy żarty śmieszą, czy trzeba nad nimi trochę popracować? Czym jest dobra lokalizacja, a które nawiązania do polskiej kultury zdezaktualizują się miesiąc przed premierą i będą brzmiały dziwnie? Jak radzić sobie z hejtem w Internecie i gdzie jest bardzo cienka granica między słuszną krytyką a niewartymi uwagi tekstowymi wynaturzeniami? Nad tymi (i nie tylko nad tymi) pytaniami będziemy się zastanawiać podczas zajęć ze mną!Uwaga, brak limit nagród na osobę - możemy się umówić na wiele spotkań, jeśli chcesz osiągnąć jak najwięcej!Jako że lubię pracować z nowymi ludźmi i zapraszać ich potem do swoich projektów - myślę, że warto spróbować zajęć ze mną!Chociaż uważam, że lepiej jest pracować na żywo, w studiu w Warszawie - zajęcia online również wchodzą w grę.
100 zł

Kupione 35

Sport, hobby, turystyka • Turystyka • Inne
Wakacje w Laponii
Tygodniowy pobyt w naszym lapońskim domu z wyżywieniem i z pełnym atrakcji programem. Zabierzemy Was do parków narodowych otaczających nasz dom. Odwiedzimy wioskę świętego Mikołaja w Rovaniemi. Pokażemy Wam przepiękne miejsca takie jak Kayla, Riisitunturi, Oulanka, kanion Korouoma i wiele innych. Zresztą mieszkamy w lesie, w tajdze, daleko od sąsiadów. Po naszym terenie chodzą renifery, głuszce i wiele innych zwierząt. Część z nich można oglądać przez okno. Taki tydzień pozostanie w Waszej pamięci na zawsze. I będzie przepięknym wspomnieniem. Możecie teraz zafundować sobie wyjątkowy prezent, a nam zapewnić środki na prowadzenie Domu Psiego Seniora i spokojny byt naszych zwierząt. Serdecznie zapraszamy. Realizacja pobytów od maja 2023. Terminy będziemy ustalać indywidualnie. W marcu jest tutaj wspaniała zima z dużą ilością słońca i długim dniem. Od czerwca natomiast zaczyna się prawdziwe i krótkie lapońskie lato, które jest przepiękne, a renifery odwiedzają nas ze swoimi maluchami, które przychodzą na świat na przełomie maja i czerwca. Cielaczki są wtedy wszędzie. Zresztą zobaczycie sami. Musicie tylko do nas dotrzeć. Zapewniamy transport z i na lotnisko, wyżywienie, noclegi i atrakcje. Najbliższe lotniska to Kuusamo i Rovaniemi. Można dotrzeć także pociągiem z Helsinek, wtedy stacją końcową jest Kemijarvi. Wartość takiego pakietu to kwota pomiędzy 1500 a 2200 euro, a u nas możecie już go mieć za 1500 zł. Nagroda limitowana.
1500 zł

Kupione 21 z 30

Zrzutka.pl w liczbach

956 668
956 668
Zrzutek
721 182
721 182
Użytkowników
962 800 634 zł
962 800 634 zł
Suma wpłat
12 062 660
12 062 660
Liczba wpłat

Nie wiesz jak działa Zrzutka.pl?

Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Popularne dzisiaj

Już jest! Poznaj nasz nowy katalog nagród/ofert.
Kupuj i pomagaj!
Już jest! Poznaj nasz nowy katalog nagród/ofert.
Kupuj i pomagaj!
Zobacz katalog

Dlaczego Zrzutka?

Bezpiecznie »

Połączenie jest szyfrowane 256-bitowym certyfikatem, a nieprawidłowości są monitorowane.

Wygodnie »

Zrzutkę zakładasz w chwilę, a zebrane na niej pieniądze wypłacasz tak często jak tylko chcesz.

Za darmo »

Korzy­stając ze zrzutki nie ponosisz opłat, a pieniądze wypłacasz za darmo i bez prowizji.

Jak chcesz »

Publiczna czy prywatna? Na prezent czy realizację marzeń? Dopasuj zrzutkę do swoich potrzeb.

Zrzutka.pl posiada licencję Krajowej Instytucji Płatniczej wydaną przez KNF

Zrzutka.pl przedstawia zrzutki cykliczne

Otrzymuj wsparcie.
Regularnie.

Załóż zrzutkę cykliczną

Zrzutka.pl przedstawia zrzutki patronowane

Wspieraj ulubioną organizację.

Załóż zrzutkę patronowaną

Trwające zrzutki promowane

Wszystkie zrzutki (w tym zrzutki prywatne, dla których organizator nie ukrył widoczności) znajdziesz w katalogu zrzutek (jest ich już 956 668).

Blog