id: armykw

1. Memoriał Jasia Blajdy

1. Memoriał Jasia Blajdy

Nasi użytkownicy założyli 914 704 zrzutki i zebrali 879 439 337 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Do końca trwania ZRZUTKI już tylko kilka dni. Kilka dni pozostało również do rozpoczęcia 1. Memoriału Jana Blajdy. Oprócz wpłat pieniężnych, w czasie trwania akcji udało nam się pozyskać kilku darczyńców, którzy przekazali na rzecz Memoriału, wspaniałe nagrody: - dwie tygodniowe wycieczki na narty do Francji, - osiem dronów, - prenumerata miesięcznika Brydż na rok, - książki o tematyce brydżowej. Wszystkim wspierającym naszą inicjatywę - serdecznie dziękujemy! I wciąż zachęcamy do wsparcia naszej akcji!
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jasiu Blajda to niezapomniany animator i promotor brydża sportowego, nie tylko zresztą w Krakowie, z którym związał całe życie i gdzie przede wszystkim grał, uczył grać młodzież, organizował życie brydżowe. 20 stycznia 2017 r. Jasiu pożegnał nas, ale pozostawił po sobie wiele pięknych wspomnień, całą rzeszę utalentowanych wychowanków (nie zawsze brydżystów!) i wiele pamiątek w postaci pomysłów, które doczekawszy się realizacji, do dziś są kontynuowane. Taki Człowiek zasługuje na jeszcze jeden mały gest - swój Memoriał. Decyzją Zarządu Małopolskiego Związku Brydża Sportowego od 2017 roku jeden z dwóch najważniejszych krakowskich kongresów brydżowych - Krakowska Jesień Brydżowa - będzie Memoriałem Jasia Blajdy. Aby uświetnić 1. edycję Memoriału Jasia Blajdy, chcielibyśmy przekazać wszystkim uczestnikom pamiątkowe upominki, które będą pielęgnować pamięć o Jasiu. Po to jest właśnie ta zbiórka...

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:

"Jasiowa" niespodzianka - do odbioru podczas Krakowskiej Jesieni Brydżowej (24-26 XI, Hotel Galaxy)

od 20 zł

Kupione 12

Zakończona

Wpłaty 18

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!