id: c5fet6

Uczniowskie Koło Informatyczne

Uczniowskie Koło Informatyczne

0 zł 
z 1 500
0%
zakończona
28.07.2022r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 957 440 zrzutek i zebrali 964 062 229 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Uczniowskie Koło Informatyczne, w skrócie UKI, to grupa ambitnych studentów i uczniów z całej Polski, których łączy chęć rozwijania pasji związanych z dziedziną IT. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której każdy będzie mógł zapoznać się z nowymi technologiami oraz nauczyć się umiejętnie z nich korzystać. Ponadto staramy się inspirować i wspierać kreatywność członków Koła - co robimy poprzez podejmowanie się różnych projektów, takich jak Sprawne Miasto czy Cyberinfo. Realizujemy także serię warsztatów, dostępnych dla każdego zainteresowanego, gdzie za pomocą ekspertów i ludzi doświadczonych edukujemy młodych ludzi na temat rozmaitych dziedzin informatyki.

 


Czym jest projekt Sprawne Miasto?

Celem projektu ,,Sprawne Miasto” jest nieodpłatne udostępnienie oprogramowania, służącego usprawnieniu komunikacji między mieszkańcami gminy, a instytucjami samorządowymi przez zgłoszenie problemów związanych z infrastrukturą publiczną. Korzystając ze strony internetowej oraz z naszej aplikacji mobilnej, użytkownik będzie mógł zgłosić usterki, dostrzeżone przez niego w swoim otoczeniu. Takie zgłoszenie zostanie następnie przekazane do odpowiedniego organu gminy, który zajmie się zgłoszonym problemem.

 

Czym jest projekt CyberInfo?

Projekt ma na celu dostarczenie najnowszych informacji ze świata cyberbezpieczeństwa osobom bez dodatkowej wiedzy na ten temat, ani bez wykształcenia informatycznego. Naszym celem jest uświadomienie ludziom zagrożeń jak i możliwości otaczającej nas technologii. W tym celu tworzymy treści na ten temat na naszej stronie internetowej oraz w social mediach.

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji o naszym kole:

Strona

Facebook

Instagram

Discord


Dziękujemy za okazane nam zaufanie i wsparcie!

Zespół Uczniowskiego Koła Informatycznego


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!