id: cby49f

Od św. Mikołaja dla Głosu Mikołaja

Od św. Mikołaja dla Głosu Mikołaja

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele gdyńskiej "mikołajowej" parafii!


W dniu naszego parafialnego Odpustu zwracamy się do Was z ogromną prośbą o włączenie się i udostępnianie zbiórki na sprzęt multimedialny, z którego korzystamy przy prowadzeniu transmisji na żywo z naszego kościoła.


Przez długi czas korzystaliśmy ze swojego prywatnego sprzętu i Internetu ale po wakacjach postanowiliśmy zainwestować w poważne zakupy, aby mogły służyć Parafii przez kolejne lata. Do tej pory kupiliśmy: Mikser ATEM, który umożliwia nam transmitowanie z kilku kamer jednocześnie, dwie kamery, monitor poglądowy, słuchawki tłumiące odgłosy z zewnątrz, biurko (sekretarzyk), a także różne kable, kabelki, przedłużacze itp.


Powstało w ten sposób małe, niemal profesjonalne studio, dzięki czemu Głos Mikołaja może w końcu emitować transmisje bez zakłóceń i o całkiem niezłej jakości. Część kosztów pokrył fundusz parafialny, a część - wspólnoty neokatechumenalne, które zorganizowały spontaniczną zbiórkę w swoich szeregach, za co serdecznie dziękujemy!!!


Mamy nadzieję, że nasz hojny Patron tj, św. Mikołaj oraz dobre serca naszych Parafian i Przyjaciół, korzystających z naszych transmisji, zapewnią nam pokrycie pozostałych kosztów, również tych, które planujemy w przyszłości (a zostało nam jeszcze parę rzeczy do kupienia).


Pozdrawiamy i zachęcamy do dalszego śledzenia naszego kanału YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCloW1cN6eAZE3EK5IwhjUGQ/videos

oraz strony parafialnej: www.swmikolaj.org .


Diakonia medialna "Głos Mikołaja”

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 34

 
Dane ukryte
557 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
JB
Jarosław Busz
100 zł
Z
zielony
100 zł
W
Wiola
50 zł
BL
Beata L.
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

686 620 zrzutek

i zebrali

449 431 449 zł

A ty na co dziś zbierasz?