id: cxyap4

Dla Victorii na leczenie słuchu

Dla Victorii na leczenie słuchu

Our users created 1 187 577 fundraisers and raised 1 249 132 044 zł

What will you fundraise for today?

Updates2

 • Kochani dziś dowiedzieliśmy się że doktor chce aby Victoria nosiła aparat do czasu operacji i po operacji ,koszt w miarę najtańszego aparatu  to 4000 tyś ,refundowane jest 2tyś - resztę musimy opłacić sami .
  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Victoria urodziła się 26.02.2010 w Anglii.

Urodziła się z jednym punktem w skali Apgar, odrazu po porodzie zdiagnozowano u niej Zespół Turnera i nadciśnienie. Od urodzenia jest dzieckiem chorowitym. Do 2016 roku leczona była w Wielkiej Brytanii, od stycznia 2017 roku zamieszkaliśmy w Polsce. Przez pierwsze 3 lata Państwo wspomagało nas w wyjazdach do szpitali i leczeniu Victorii wypłacając kwotę 1500 zł miesięcznie z tytułu orzeczenia o niepełnosprawności Victorii. Niestety po 3 latach kiedy okazało się że doszły problemy ze słuchem i z tarczycą lekarz orzekający o niepełnosprawności zdecydował że Victoria nie potrzebuje więcej pomocy finansowej ze strony Państwa. Od tamtej pory radzimy sobie jak możemy. W roku 2018 okazało się że nasza córka wymaga operacji prawego ucha ponieważ jak wykazały badania nie słyszy kompletnie na prawe ucho. Lekarz laryngolog skierował nas na konsultacje do Poradni Audiologii i Foniatrii w Kajetanach koło Warszawy.

Rozpoznanie : Przewlekłe ropne zapalenie trąbki słuchowej, głuchota przewodzeniowa jednostronna. Obecnie nasza sytuacja finansowa nie pozwala nam pokryć kosztów dojazdów do Warszawy oraz pobytu w Kajetanach przez okres kilku dni na czas operacji. Lekarz laryngolog przeprowadzi rekonstrukcję błony bębenkowej ucha natomiast dopiero po operacji będzie wiadomo czy zabieg przyniósł skutek czy jednak Victoria będzie potrzebować aparatu słuchowego na stałe. Bardzo Państwa prosimy o pomoc, każda złotówka jest ważna. Staramy się aby jak najszybciej przygotować Victorię do operacji co bardzo polepszy jej codzienne funkcjonowanie.

Victoria jest dzieckiem pogodnym, mimo swoich chorób i pobytów w szpitalach stara się żyć jak inne dzieci . Na codzień uczy się w Szkole Podstawowej w Barcinku.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 39

KK
Krzysztof Kłosowski
710 zł
BK
Bartek
400 zł
 
Hidden data
300 zł
RP
Ranczo Pod Strzechą
200 zł
SS
pedagog
100 zł
FP
Fundacja papamobile
100 zł
DK
Dagmara Krupa
100 zł
KD
Kerr Dablju
100 zł
MC
Marek Chudy
100 zł
 
Hidden data
100 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!