Opis zrzutki

Zbierzmy na sprzęt dla Pogłębiarki. Do tej pory korzystaliśmy ze sprzętu naszych przyjaciół oraz zaprzyjaźnionych instytucji. Zbieramy na zakup własnego sprzętu do live oraz produkcji video.

Pogłębiarka - to internetowy projekt dla zabieganych. W prosty sposób nauczymy Cię bardzo głębokich jezuickich medytacji Pisma Świętego, Ignacjańskiego Rachunku Sumienia oraz odpowiemy na Twoje pytania dotyczące duchowości. Razem tworzymy Mobilną Wspólnotę.

Medytacja Pisma Świętego

Co niedzielę o 21:15 spotykamy się na wspólnej modlitwie Pismem Świętym (medytacjach onLine) metodą zaproponowaną przez założyciela Towarzystwa Jezusowego - Ignacego Loyolę

Wieczorny Paciorek

W każdy wtorek i czwartek robimy wspólne podsumowanie dnia, czyli #WieczornyPaciorek

#Rozrusznik

Każdy dzień rozpoczynamy od #Rozrusznika, czyli ruszenia naszego serca Słowem Bożym i rozważaniami napisanymi przez o. Mietka Łusiaka (rozważania pojawiają się codziennie na naszym profilu na FB)

Serie Q&A

Wśród projektów, które realizujemy, znajdują się również serie Q&A, które mają za zadanie pogłębić informacje na różne tematy np. odnośnie rozpoznawania miłości Bożej w codziennym życiu.

Serie tematyczne

Co jakiś czas na naszym kanale pojawiają się różne serie tematyczne. Jedną z nich jest Stachu Trip, czyli podróż stopem, śladami św. Staszka Kostki, do Rzymu.

Wpłacający217

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
450 zł
TJ
Tomasz Jach
300 zł
TJ
Tomasz Jach
250 zł
RM
Robert Miśkowiec
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
JR
Joanna Robel
200 zł
JD
Jola Dmochowska
200 zł
B
Bogusław
200 zł
BM
Barbara Mateusz
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze47

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

394 949 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?