Opis zrzutki

Pogłębiarka to internetowy projekt, który proponuje proste i sprawdzone metody modlitwy. Razem tworzymy Mobilną Wspólnotę. Postanowiliśmy postawić sobie nowe cele, które pozwolą nam na rozwój i dotarcie do większej ilości osób.


Cel nr 1 - Sprzęt oprogramowania i koszty stałe

Mobilna Wspólnota może działać i rozwijać się dzięki dostępowi do sprzętu jakim są komputery, kamerki, aparaty, obiektywy i cała masa kabli. Sprzęt czasami bywa zawodny, więc ważny dla nas jest komfort finansowy na urządzenia, który będzie dla nas zabezpieczeniem w razie awarii tego sprzętu, który aktualnie posiadamy. Do tego dochodzą również koszty oprogramowania (program transmisyjny, programy do montażu i zaplecza graficznego) oraz utrzymania serwera. To wszystko jest konieczne do funkcjonowania kanału. Cyklicznie, co miesiąc ponosimy koszty oprogramowania, wymiany elementów sprzętu, serwera oraz innych składowych, które pozwalają na swobodne funkcjonowanie Mobilnej Wspólnoty.


Cel nr 2 - Spotkania lokalne

W ostatnim czasie mocno ruszyliśmy ze spotkaniami lokalnymi. Cieszymy się, że w całej Polsce powoli tworzą się grupy Mobilnej Wspólnoty, które mogą się spotykać i pogłębiać swoją wiarę, relacje z Bogiem, sobą i innymi ludźmi oraz ubogacać się nawzajem. To wszystko dzieje się dzięki Wam!


Cel nr 3 - Rozwój Mobilnej Wspólnoty

Rozwój kanału jest finansową studnią bez dna. Największym naszym marzeniem jest to, by Pogłębiarka docierała do coraz większego grona osób, do wielu środowisk, które szukają w życiu czegoś więcej. Ważnym elementem rozwoju jest promocja (zarówno materiały drukowane jak i reklamy internetowe), dzięki której wartościowe treści będą mogły dotrzeć do większej ilości osób. Kanał Pogłębiarki gromadzi już ponad 19 tys. osób, które śledzą swoje ulubione serie oraz spotykają się na wspólnej modlitwie. Naszym priorytetem jest uzbieranie środków, które pozwolą na udoskonalanie i rozwój kanału oraz by uczciwie podziękować finansowo osobom świeckim, które tworzą zaplecze Pogłębiarki.


Jeśli chcesz pomóc nam osiągnąć którykolwiek z celów, bardzo prosimy o wsparcie. Razem możemy więcej!


Poniżej kilka info o tym, czym się zajmujemy:


- Medytacja Pisma Świętego

Co niedzielę o 21:15 spotykamy się na wspólnej modlitwie Pismem Świętym (medytacjach onLine) metodą zaproponowaną przez założyciela Towarzystwa Jezusowego - Ignacego Loyolę


- Wieczorny Paciorek

W każdy wtorek i czwartek robimy wspólne podsumowanie dnia, czyli #WieczornyPaciorek


- #Rozrusznik

Każdy dzień rozpoczynamy od #Rozrusznika, czyli ruszenia naszego serca Słowem Bożym i rozważaniami napisanymi przez o. Mietka Łusiaka (rozważania pojawiają się codziennie na naszym profilu na FB)

tkzvwa-fbacee58.png


- Serie Q&A

Wśród projektów, które realizujemy, znajdują się również serie Q&A, które mają za zadanie pogłębić informacje na różne tematy np. odnośnie rozpoznawania miłości Bożej w codziennym życiu.


- Serie tematyczne

Co jakiś czas na naszym kanale pojawiają się różne serie tematyczne. Jedną z nich jest PCV - Powiedział, co wiedział, czyli luźne refleksje na różne ciekawe tematy.


Wpłacający 827

LD
Lukasz Dziewiecki
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
RS
Rafał Szczęsny
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
K
Karol Krysiński
1 000 zł
H
homikwojciech
863,92 zł
ZD
Zofia Dębowska
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 72

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

625 320 zrzutek

i zebrali

376 297 887 zł

A ty na co dziś zbierasz?